Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16682

Guest
dupa cate s au spus pe off topic nu cred ca o sa mai zica cineva ceva aici:)))
 

DeletedUser16581

Guest
Intrebare rapida , ploaia de pietre daca o am cercetata dau mai bine in zid sau nu afecteaza cu nimic zidul . doar celelalte cladiri.
 

DeletedUser14175

Guest
scade si zidul, dar totodata distruge si nivelul unor cladiri
 

DeletedUser16581

Guest
mai tare m ati bagat in ceata :)))))

deci presupunem ca atac cu 50 catapulte ala are zid 25 , fara ploaie ii iau 5 nivele ,
daca as avea ploaia cercetata as lua tot 5 nivele sau as da mai bine .
alea 10 % se pune si pt zid ? sau doar pt daramarea aleatorie a cladirilor?
 

DeletedUser12202

Guest
mai tare m ati bagat in ceata :)))))

deci presupunem ca atac cu 50 catapulte ala are zid 25 , fara ploaie ii iau 5 nivele ,
daca as avea ploaia cercetata as lua tot 5 nivele sau as da mai bine .
alea 10 % se pune si pt zid ? sau doar pt daramarea aleatorie a cladirilor?
Cu Ploaie iei 5 nivele si un nivel dintr-o clădire din oraș,aleatoriu.,mai puțin specialele
 

DeletedUser12202

Guest
Apropo, ce se intampla pe Farsala se aduna toti goldisti de pe harta sub acelasi pact ?:))))))))))))))))))

Fara cearta va rog sunt doar curios.
Mi-ai adus aminte de o întrebare pe x lume,întrebare de baraj pt a intra in alianța : joci cu gold ? In alta ordine de idei,dacă ar fi toți in același pact cu cine ar mai juca ?
 

saca 24

Stie Tot
eu am fost mai norocos.am avut parte de colegi care se ,,rugau" de mine sa-mi dea gold sa activez macar sfetnicii.:)))) sunt unii care pot confirma lucrul asta :D
dar refuzam fiindca nu joc cu gold deloc :)))))

bine,daca pica niste gold moka de la inno..sa fie primit.:)))
 

DeletedUser16581

Guest
Wild nu face pacturi cel putin nu ne intreseaza sa facem pacte ne descurcam momentan singurei si nici nu vad rostul pactului pt ca e o lume cu dominatie :).
Noi am primit desf si cum e criza de puncte a atacat care a vrut ... nimic special nimic impotriva cuiva :) . doar pt pct care a vrut .
O seara placuta :) .
 

DeletedUser15336

Guest
Wild nu face pacturi cel putin nu ne intreseaza sa facem pacte ne descurcam momentan singurei si nici nu vad rostul pactului pt ca e o lume cu dominatie :).
Noi am primit desf si cum e criza de puncte a atacat care a vrut ... nimic special nimic impotriva cuiva :) .
ExACT.
dar na, zi rage si trage apa ca de obicei :D:D:D:D
 

DeletedUser12126

Guest
Exact la asta ma gandeam si eu.
Sigur va veni Ragee pe aici pe forum si va inflori o gramada de prostii pt ca am reusit sa spargem o nava ce parea imposibil de spart, chiar la 22:59
 

DeletedUser16581

Guest
Doamne ce suparaciosi sunteti , off bine bre nu o sa ne mai bagam pt nimeni vreti numai voi sa faceti puncte din Wild nici nu au venit fulluri .. am atacat pt puncte :) vine event si avem si noi nevoie de cultura ....sa nu mai spunem de asediu noi pe lumea asta nu am avut inca asediu ... mai putin cele din alte mari care nu le atacam nu ne intreseaza eliberam cultura :) ...
sunteti rautaciosi :))) ginditi o in felul urmator , urmatoarea nava, nu mai au cu ce sa o sparga . .. din contra ar trebui sa fiti multumiti ati adunat peste 4k bireme sau chiar mai mult ati facut pct la greu .
 

DeletedUser14175

Guest
Doamne ce suparaciosi sunteti , off bine bre nu o sa ne mai bagam pt nimeni vreti numai voi sa faceti puncte din Wild nici nu au venit fulluri .. am atacat pt puncte :) vine event si avem si noi nevoie de cultura ....sa nu mai spunem de asediu noi pe lumea asta nu am avut inca asediu ... mai putin cele din alte mari care nu le atacam nu ne intreseaza eliberam cultura :) ...
sunteti rautaciosi :))) ginditi o in felul urmator , urmatoarea nava nu mai au cu ce sa o sparga . .. din contra ar trebui sa fiti multumiti ati adunat pedte 4k bireme sau chiar mai mult ati facut pct la greu .
4k bireme aduna 3 oameni de la noi despre ce drq vorbim =)))))
 

DeletedUser16581

Guest
Ps. sa nu credeti ca am aflat de ea din cauza spionilor Codroutza ne a dat desf ... are multi prieteni la noi .... e fata .... cred ca de aia au atacat colegii :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus