Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16759

Guest
Ce ti mai fac forumurile ascunse 7bal?
Dominatie & Doar mirobolanții :)
Are spion bun paturile asta. E dat drq

Mai dai globale sa ti cedeze angels orase ?

Azi ai zis ca a intrat la pabababum paturica :)) si ati facut o mie si una tickete si e curat.
adelina94 Angels Wild 06.01.2019 13:43
am dat.cine e pe contul lui de trimite santinela acasa?

(Ultima editare de adelina94 pe 06.01.2019 13:44)citat
7bal 06.01.2019 13:45
paturile
 

DeletedUser16821

Guest
da-ti pe 7oua fake nu rezista mult,garantez eu cu asta ca il stiu la mine a cedat in 2-3 zile si el si pupaza doi besinosi
 

DeletedUser16785

Guest
bai lake tu ai venit acum 2 sapt la mine daca vreau sa iti iau orasele din Sons ca sa ii arzi la dominatie ai uitat sau pun mesajul ? . Mi se rupe de spioni vostri puteti sa aveti 10000 .

pt fiecare fake care il primesc intorc inzecit in Sons . hai pup ca am de bagat nave:)
 

DeletedUser13143

Guest
te-am si rugat iulica , de ce te-ai oprit ? te rog da fake ca sa avem motiv sa-l intoarcem
 

DeletedUser16759

Guest
Te a mintit bobobogdan. Te lasa sa trimiti nava si nu ti o lasa haha
O fi el prost cum crezi dsr nu e. E peste levelul tau
 

DeletedUser16759

Guest
Vreau si eu fake 7bal sa am motiv sa dau..pana acum nunai dat desi ai zis in globala ca dai cand a fost recrutat paturile
 

DeletedUser16785

Guest
Ba suntem oricum peste voi la orice capitol :))))) va batem pe toate fronturile :))

am uitat Sons zicea sa jucam fara sageti si tot ei le au adus :)

dreacu nu stiti sa va mai ascundeti la cate nave luati :) . bateti ne harta daca sunteti asa buni ma ? dc nu faceti actiuni frumoase daca tot va laudati ca sunteti buni:) doar nave la 2 3 dimineatza si alea cu sageata :) voi luati unul 2 orase noi luam peste 5 zilnic :) .

cat despre paturile ce sa zic sper sa nu faca si la voi ce a facut la noi :) sa injurat cu toata lumea apeluri la 2 dimineata cu nr ascuns si se mira dc dreaq nu mai joaca nimeni cu el.....


[00:29, 1/5/2019] Iuli: la mine e cu o ora inapoi ceasul
[00:29, 1/5/2019] Iuli: un distrus
[00:30, 1/5/2019] dragoshxxx: Pai dati.I toti si coi
[00:31, 1/5/2019] dragoshxxx: Voi
[00:31, 1/5/2019] dragoshxxx: Dar el nu are ce pierde ,nu creca ii pasa
[00:34, 1/5/2019] dragoshxxx: Ai cred ca asa va face pana la final
[00:34, 1/5/2019] dragoshxxx: La noi nu mai intra
[00:41, 1/5/2019] Iuli: pai noi dam in el de aia si rupe fake urile ca stie ca nu il mai primeste lumea in aliante
[00:41, 1/5/2019] Iuli: chiar nu e cu cine discuta
 

DeletedUser16759

Guest
Intelegere cu Marcos a fost cu Zmeul Zmeilor fara sageti pe m45.
Are si acum mesajul.
Pe m55 nu activeaza Zmeul. E in 45.

Si voi folositi in m55 sageti. Bibanu255, traco.getul, sveik.
 

DeletedUser16821

Guest
ce vorbesti acolo ma sunshine nu inteleg alta limba in afara de romana soble fosomot
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser16759

Guest
Dar na. Hotu striga hotu... Voi ati inceput cu sagetile ... Uita te pe statistica ca bibanu era sageata de cand ati facut wild din angels. Si nu l ati pus sa creasca
 

DeletedUser16785

Guest

DeletedUser16785

Guest
si ne am pregatit sa fim luati in fake uri :) ne asteptam la lucrul asta :) pt ca chiar maximus a spus nu ii incanta locul 2 si vor juca cum mai murdar posibil :)
 

DeletedUser16821

Guest
viva 7oua cu tot neamul lui ,,,eram ironic ,,tot un besinos ramai in fata mea
 

DeletedUser13143

Guest
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
. tu ba nesimtule vorbesti de intelegeri ? ai uitat ca in ziua care ai tradat sons ma pupai in cur si ziceai ca domen vezi ca iau 2/3 din angels si va dam orasele si ca restul sa ramana carne de tun . ma mir ca ai curaj sa mai scrii si sa pomenesti de intelegeri . ti-a batut si marcos obrazul si a zis ca nu e corect . cand eram pe conf cu xxl ce ziceai iar ma petarda de om ? sorin tot zicea ca a renuntat ca nu poate juca cu un opm ca tine si tu o tot rupeai ca esti corect , ca vrei doar ga gina sa nu castige si alte cacaturi . nu-mi mai raspunde ca nu iti mai scriu pe extern ca ma injosec vorbind cu tine
 

DeletedUser16759

Guest
Cei din Sons ii rog sa se retraga de pe acest forum si sa nu mai rasounda specimenului 7bal.
E prea terminat incat sa inteleaga faptul "a fi om,a avea caracter,a avea onoare".

Mulțumesc.
 

DeletedUser6507

Guest
Eu i-am spus lui maximus de cand a facut pactul cu Wild ca se va milogi la gina sa-l ajute la dominatie ca sa nu castiga sonsu.Daca iasa toti jucatori din wild si nu va mai cedeaza orasele Angels o sa pleci cu coada intre picioare si o sa incepi sa plangi:),mirare ar fi ca la ultima reduta sa iti iasa jucatori pe care i-ai prin din Angels,sa vedem daca meriti sa castigi cu jucatori pe care i-ai avut inainte de a incepe dominatia,nu pe care i-ai bagat pe parcursul dominatiei si pe care ii vei baga.Fara jucatori din Angels nu castigi,si stii si tu lucrul asta.
 

DeletedUser16785

Guest
Nu ne intreseaza castigul:) , noi jucam grepolis :) Cu ce am tradat sons ca am luat angels ??? cand voi recrutati zilnic 1-2 ??? :)) va deranjat ca am luat o pe gina :))) ca va jena acolo in 55 si acum nu o mai puteti scoate din zona :) cred ca pactul Wild - Sons nu prevedea sa nu recrutam jucatori .... cand ti am spus asteapta sa vorbesc cu oameni sa va cedam orasele din 55 gucci deja dadea atacuri pe natasa si nave :) si ati si rupt pactul nu Wild la rupt Sons la rupt doar ca ne am permis sa recrutam 5 jucatori din Angels .... pai si normal ca daca am vazut ca ati rupt pactul cu noi i am luat pe toti:) .
Noi tot va batem in harta voi tot plangeti pe forum .
sa mai sune paturile vreo 2 3 din angels sa afle parole sa scoata din vacanta sa cuceriti si voi ceva .
 

DeletedUser16785

Guest
Sons , castigati ma voi dominatia ca pt noi nu conteaza o distinctie . noi jucam pt grup :) si de fun .
 

DeletedUser13143

Guest
nu ma pot abtine ca esti prea retardat . cum ma sa spui ca noi am rupt cand marcos si argon scriau pe watapo ca nu sunt de acord cu tine si ca nu e corect . marcos zicea ca prefere sa piarda o lume de cat sa isi incalce cuvantul . pai ne bati pe harta ca ati luat angels si e normal sa nu facem fata la 3 fronturi . dar de ce nu ai pastrat wildul fara angels si te bateai cu noi , dar de ce ai mai facutt pactul cu noi de erai asa zmeu ? nu pot sa postez unele mes de pe watap ca am promis omului ca nu dau mai departe dar poti scrie aici ce vrei ca multi stiu cum a stat treaba cu ruperea pactului . nu plange nimeni dupa niciun servar pierdut , este un joc pe care unii il castiga altii il pierd . unii ai coloana altii sunt petarde si asa mai departe . intelegi tu daca nu asta este .sa fii sanatos in rest
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus