Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15868

Guest
Eu ma refer doar la wild .am inceput o mana de oameni la inceput si am facut ceva .asa puteti face si voi santeti foarte buni aveti o gasca jos palaria ,dar va lipseste ceva .
 

DeletedUser13143

Guest
ai mare dreptate , ne lipseste tradarea :) te intreb o chestie sa zicem ca noi jucam in tenaci si purtam o discutie . wild a fost corecta fata de sons pe aceasta lume ? nu vreau raspuns din 10 fraze . unul din da sau nu . te intreb pe tine ca din ce am inteles de la unii lideri si jucatori din wild esti omul cu colana vertebrala de acolo
 

DeletedUser16759

Guest
Domnii din wild.. am primit mesaj de la darkyce azi noapte ca de ce am bagat nava pe natasa.yul... si ca nu am respect ...
Asa stiti voi sa jucati ? vorbiti de respect si onoare si insasi voi incepeti ....
Dark insasi zicea ca el la wild nu va trece si el a trecut.
a96867f491



Dark insasi imi vorbeste de respect si ca nu e frumos ca am bagat nava pe natasa si el ce a facut cu kingsuru ? a stati. situatia pt fete trebuie sa fie aparate... ca de. sunt fete si mai fac si ele un banut din videochat in timp ce joaca grepo...
bcce835139


KingSuru cand a avut probleme cum a fost ?
70a5757797
 

DeletedUser13143

Guest
asta e nimic ; eu am primit mes de la bicanu ca sa dau global in sons ca unul are mortul pe masa si nu poate intra . ghici ce, ala dadea def pe cuceriri in timp ce ducea raposatul la groapa :))) de def avea timp doar nave sa nu-i vina
 

DeletedUser16759

Guest
Si faza cu bibanul cand s-a rasturnat cu masina si de fapt el dadea atacuri la 2-3 noaptea... ca sa bage nave la moral.
si multe altele... deh.. cu asta ne laudam in vaita reala. "vai domne, ca sti, am castigat lumi pe grepolis, vai domne ca am bagat nu stiu cate nave etc"

2362b970f4
 

DeletedUser16785

Guest
Sa speram ca asta e a 3 lume la rand care o castiga Wild Fangs :) indiferent ca conducerea mea sau a lui Sweet Girll , RalDea ,Amalia , Marcos ,Argon s.a :))) .
Stiti dc castigam noi intodeauna , inafara faptului ca grupul nostru e mai fortza si mai unit de 10 ori fata de grupurile voastre , noi stim sa trecem cu vederea orgoliile din trecut ,de asta acaparam si multi playeri care in trecut ne au fost adversari si acum sunt oameni de baza in Wild ,gen marinescu35 , luckystrike25 , tagesorin ,tania321 ,bogdan.darabana coxtelo , doroty .s.a :) , poate ar trebui sa ii intrebati pe ei dc joaca in Wild ... si cred ca si colegii din Angels veniti in mare parte le plac ce vad la noi , cum ne mobilizam atmosfera ... s.a :) . Pe alta lume posibil si tu maximus sau gucci sau altul cu care ne batem sa ajungeti oameni de baza in Wild .....
Cu tradatul eu nu vad care e tradarea cat timp voi ati rupt pactul repet PACTUL A FOST RUPT DE SONS nu de Wild pt ca Wild si a permis sa invite 5 jucatori din Angels :)))))) , dupa ce ati rupt pactul normal sa iau tot :))))) ---- pe lumile celelalte ziceati ca numai cu fake uri jucam pe lumea asta ca am tradat pactul ala rupt de voi :))))) , si vulpea cand nu ajunge la strugurii zice ca sunt acri.
Situatia e in felul urmator noi tot o sa castigam lumi , sau cel putin o sa defilam in fata voastra si voi tot o sa guitati pe chaturi si pe forum.

Cum ar zice Dani Mocanu , amaratilor si de mor tot de sus ma uit la voi :) ha ha ha ha .

Vedeti ca aveti 9 nave luate nu mai plangeti pe aci incercati sa le spargeti .

Ps. a spus gina ca in seara asta nu mai e cu lire e cu euro :))) .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15497

Guest
Joc de strategie, parca despre asta este vorba in grepolis , castiga aia mai buni ,degeaba va certati, clasamentul vorbeste.


Strategia fără tactică este cel mai lung drum spre victorie. Tactica fără strategie este zgomotul de dinaintea înfrângerii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Sa speram ca asta e a 3 lume la rand care o castiga Wild Fangs :) indiferent ca conducerea mea sau a lui Sweet Girll , RalDea ,Amalia , Marcos ,Argon s.a :))) .
Stiti dc castigam noi intodeauna , inafara faptului ca grupul nostru e mai fortza si mai unit de 10 ori fata de grupurile voastre , noi stim sa trecem cu vederea orgoliile din trecut ,de asta acaparam si multi playeri care in trecut ne au fost adversari si acum sunt oameni de baza in Wild ,gen marinescu35 , luckystrike25 , tagesorin ,tania321 ,bogdan.darabana coxtelo , doroty .s.a :) , poate ar trebui sa ii intrebati pe ei dc joaca in Wild ... si cred ca si colegii din Angels veniti in mare parte le plac ce vad la noi , cum ne mobilizam atmosfera ... s.a :) . Pe alta lume posibil si tu maximus sau gucci sau altul cu care ne batem sa ajungeti oameni de baza in Wild .....
Cu tradatul eu nu vad care e tradarea cat timp voi ati rupt pactul repet PACTUL A FOST RUPT DE SONS nu de Wild pt ca Wild si a permis sa invite 5 jucatori din Angels :)))))) , dupa ce ati rupt pactul normal sa iau tot :))))) ---- pe lumile celelalte ziceati ca numai cu fake uri jucam pe lumea asta ca am tradat pactul ala rupt de voi :))))) , si vulpea cand nu ajunge la strugurii zice ca sunt acri.
Situatia e in felul urmator noi tot o sa castigam lumi , sau cel putin o sa defilam in fata voastra si voi tot o sa guitati pe chaturi si pe forum.

Cum ar zice Dani Mocanu , amaratilor si de mor tot de sus ma uit la voi :) ha ha ha ha .

Vedeti ca aveti 9 nave luate nu mai plangeti pe aci incercati sa le spargeti .

Ps. a spus gina ca in seara asta nu mai e cu lire e cu euro :))) .
Fara jucatori din Angels nu castigi,salpa:)
 

DeletedUser16785

Guest
Corecti vieti care sunteti dati 1000 fake uri ca sa puteti da o nava . stai ca vedeti voi joc murdar de acum .
si pt fiecare fake ce il primesc de la paturile va dau alarmele peste cap . ai dreaq incapabili , corecti vieti nu sunt in stare sa ia un oras prin actiune ca la carte si ei vorbesc de altii .
 

DeletedUser6507

Guest
Corecti vieti care sunteti dati 1000 fake uri ca sa puteti da o nava . stai ca vedeti voi joc murdar de acum .
si pt fiecare fake ce il primesc de la paturile va dau alarmele peste cap . ai dreaq incapabili , corecti vieti nu sunt in stare sa ia un oras prin actiune ca la carte si ei vorbesc de altii .
Poate ca n-am filmarea cand au dat si colegi tai fake-uri sa bage o nava Marcos therav..cleopatra:),o sa ma uit sa vad daca am filmarea:).Salpa,pt mine tot slabi ramaneti:),inclusiv micutul Ionut.
 

Agesilaos

Membru activ
nu mai stiu unde dar de pe undeva te stiu :) nu am mai intrat de mult pe aici .... cred ca din curiozitate am aparut acum:) .... din ce vad nu sa schimbat nimic
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser6507

Guest
Ce sa se schimbe:)),dusmani de la inceputul harti iar la sfarsit ajuta wild fangs:)),ce sa se schimbe?=))e teama mare cand se pierde:(.
 

DeletedUser6507

Guest
Mai ales micutul Ionut(7bal)daca pierde pe farsala se taie cu lama:))....de fapt ce tot vorbesc aiurea... el insusi e farsal=)))).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus