Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16785

Guest
jnyVDtq.jpg


Cat de rau decad uni...
 

DeletedUser16759

Guest
maximus stiu ca nu e omu care sa dea fake-uri... decat daca primeste... e indreptatit din cate vad..
 

DeletedUser13143

Guest
pai el doar cu minciuni umbla de ce nu pune si poza aia clar . i-am spus si lui cand mi-a dat fake ba nu fiti prosti si o ardeti pe fake cu sons ca sons nu are ce pierde stati cuminti si jucati frumos . sons nu o sa de-a niciodata fake de aiurea . iar in mesajul ala catre gina am pus o poza binenteles ca nu ai specificat ca in poza aia reiese cum mocoflenderu a inceput sa ma tina in fake de la ora 4 . abia la ora aia din poza am apuca sa fac print .
 

DeletedUser13143

Guest
asta ca sa nu mai manance unii cacat ca s-a trezit maximus la 5/6 dimineata ( sambata ) sa de-a fake
screenshot-105.png
 

DeletedUser13143

Guest
poate pe aia din angels i-ai prostit sa iti cedeze orasele ca sa castigi lumea asta dar sa zici ca eu pun sons sa de-a fake de dragul de a da te inseli . asta a fost tot mesajul . se vede clar in ultima mea fraza ca nu dau fake de cat daca primesc asa ca nu o mai arde ca va rupem cu fake , demolari sau alte prostii . am zis ca vom recurge la asta daca va tineti de prostii voi cu fake
screenshot-106.png
 

DeletedUser13143

Guest
de facea sons asa vedeai zeci de globale la ei ca uite cum joaca , ca noi suntem corecti si sons joaca urat . ma fac ca nu am vazut aceste vraji domnule bila si dau in continuare curs la un joc frumos
screenshot-108.png
 

DeletedUser16785

Guest
:) paturile nu se pune nu ???? ca ne rupe cu fake urile de o sapt noapte de noapte , si ne mai suna si cu nr privat nu ???? ai naibi de corecti ce sunteti ..... si mocoflenderul dc crezi ca dadea fake la ora aia din cauza lui gucci , sau sa nu spun de praful xynar ne da trezirea in fiecare dimineatza la 4 .
 

DeletedUser13143

Guest
bai baiatule 83 de usoare sunt minimale ? legat de paturile daca mai suna pe careva din alianta ta sau da fake fara sa primeasca ne paraseste . xynar nu cred ca va da fake la 4 dimineata . eu zic ca e control
 

DeletedUser13143

Guest
bai nob tata , vezi ca nu au fost zeci de atacuri ca sa zici ca minimala .a fost un singur atac de 83 de usoare . ia zi bila 83 de usoare e minimala ?
 

DeletedUser13143

Guest
ba baiatule eu am luat cu o unitate atac si l-am considerat control ca abia a preluat orasul si nu ma deranjat
screenshot-109.png
 

DeletedUser16759

Guest
:) paturile nu se pune nu ???? ca ne rupe cu fake urile de o sapt noapte de noapte , si ne mai suna si cu nr privat nu ???? ai naibi de corecti ce sunteti ..... si mocoflenderul dc crezi ca dadea fake la ora aia din cauza lui gucci , sau sa nu spun de praful xynar ne da trezirea in fiecare dimineatza la 4 .
Astazi din cauza mea ? Te inseli
Astazi nu am stat noaptea sa bag vreo nava. Eu atac cand dau si nava si sa am cultura altfel nu atac.

Ai primit vre un fake de la mine ? Nu

Cat despre paturile... De cand e in sons a mai dat fake fara sa ii dati? El a zis ca nu.... Cine la adaugat in grup de v-a sunat? Voi.. Mucles
 

DeletedUser6507

Guest
:) paturile nu se pune nu ???? ca ne rupe cu fake urile de o sapt noapte de noapte , si ne mai suna si cu nr privat nu ???? ai naibi de corecti ce sunteti ..... si mocoflenderul dc crezi ca dadea fake la ora aia din cauza lui gucci , sau sa nu spun de praful xynar ne da trezirea in fiecare dimineatza la 4 .
stai calm micutule,cu tine n-am terminat.Cum au fost tichetele pe mine?=))) ai dat global sa mi se faca tickete si mie si lui "pabababum"daca stiam ca asa caracter avea gina incat sa ma daie afara pe un motiv josnic "spion"cand ia fost ciuda ca nu i-am dat 3micuti.L-as ca acu are si 3 micuti.Si vezi ca pe Qu3stz l-am iertat sa nu piarda un oras,a stat nava 8 ore jumate in oras:)) singurica cu un prastias si o usoara:)).Acum urmeaza balul:).Nu incepeti voi cu fake-uri incep eu;)),pana la sf lumii asa o tin,inclusiv pe tine,te dai prea mare pt nivelul tau,cand ai zis ca incepi munca?Nu mai tin minte... am memorie scurta;(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus