Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16785

Guest
voua va merge sa va conectati la lume?

cand avem actiune asa patim tot timpul :)))
 

DeletedUser16720

Guest
Felicitari jucatorilor din Anonimous! In mod normal, trebuia sa va urmeze cei din Angels, Tenacii, Sons si Wild si sa joace restul "conducatorilor" intre ei si sa dea ei socoteala sefilor cu ceea se intampla pe grepolis.ro!
Inca o data felicitari! Restul....cine, ce castiga e fix pix pentru oamenii cu coloana!
 

DeletedUser16759

Guest
Felicitari jucatorilor din Anonimous! In mod normal, trebuia sa va urmeze cei din Angels, Tenacii, Sons si Wild si sa joace restul "conducatorilor" intre ei si sa dea ei socoteala sefilor cu ceea se intampla pe grepolis.ro!
Ce e drept, au abuzat. Doar vasiljevic merita ban-ul, ceilalti u meritau dar na, adminii decid.
Jucam pe serverele .ro, ne supunem regulilor lor. easy peasy
 

DeletedUser16787

Guest
Pe sparta s-au bucurat anonymous ca au castigat facand spartans sa stearga impreuna cu ank23, capryo si restu .
Acolo de ce nu au avut nimic de spus si nu au dat delete ? pt ca au avut de castigat . de asta.

aici au vazut ca pierde multe orase impotriva sons si s-au gandit ei sa puna nume la orase gen Carnati , sunteti prosti si alte nume pana a luat ban si tot ei fac gura.

Văd că la tine e cam grea limba română. Pe ce clasă ești prietene? A 4-a?
Crezi că din cauza asta ne-am făcut fantome? Din contră.
Dacă unul dintre lideri pleacă, plecăm toți
Noi cel puțin știm ce înseamnă solidaritate și respect.
Pe când tu, curcubeule (sau gucci) , sau cum vrei să-ți mai zic, ești un om distrus rău. Și știu bine de ce spun asta. Nu suport oamenii cu mii de fețe false :)
 

DeletedUser16759

Guest
Scriu cum vreau eu , nu te priveste pe tine sau pe x,y , z cum scriu eu.
V-ati facut fantoma din cauza ca a fost banat pe drept Vasiljevic. daca nu era banat el, nu va punea sa dati delete.

Stiti ce inseamna solidaritate si respect ? Pe sparta ati stiut ? Ati incercat sa faceti pact cu Spartans cu scopul sa va cedeze niste orase si ati vazut ca nu au vrut si v-ati aliat cu toata harta. Tenacii-demos kratos-lupii dacici doar ca sa biruiti spartans care mai apoi au trecut in Semper Fi si o parte s-au evaporat stergand. La demos si lupi de ce nu ati cerut orase din 55 ? a stati, cu ei nu va mergea.... si sa ramaneti fara pacte va era greu.

Invatati in primul rand sa va uitati in ograda voastra sa vedeti ca nu aveti gram de respect, si pe urma uitati-va in ograda noastra {Sons} !

Sa iti reamintesc cine a inceput cu ticketele si cine are o mie de fete ? Vasiljevic ! Primul banat a fost shoes de la noi datorita ticketelor facute de Anonymous. Voi ati inceput cu tickete, noi am continuat.
 

DeletedUser16759

Guest
Si chiar daca nu se ajungea la ban, tot nu aveati sanse deoarece va luam cate 3-5 orase la zi cu / fara sageti .
Aici pe Farsala nu a mai fost ca pe Sparta unde sa aveti pact cu toata harta si un singur dusman. erati incoltiti atat de noi cat si de wild fangs.
 

DeletedUser16788

Guest
Cand incerc sa atac pe unul dintre jucatori imi spune ca "Orasul selectat nu poate fi binecuvantat in timp ce comenzi sunt indreptate spre oras". Aveti idee de ce? eu atac, nu binecuvantez pe nimeni :))
 

DeletedUser16787

Guest
Scriu cum vreau eu , nu te priveste pe tine sau pe x,y , z cum scriu eu.
V-ati facut fantoma din cauza ca a fost banat pe drept Vasiljevic. daca nu era banat el, nu va punea sa dati delete.

Stiti ce inseamna solidaritate si respect ? Pe sparta ati stiut ? Ati incercat sa faceti pact cu Spartans cu scopul sa va cedeze niste orase si ati vazut ca nu au vrut si v-ati aliat cu toata harta. Tenacii-demos kratos-lupii dacici doar ca sa biruiti spartans care mai apoi au trecut in Semper Fi si o parte s-au evaporat stergand. La demos si lupi de ce nu ati cerut orase din 55 ? a stati, cu ei nu va mergea.... si sa ramaneti fara pacte va era greu.

Invatati in primul rand sa va uitati in ograda voastra sa vedeti ca nu aveti gram de respect, si pe urma uitati-va in ograda noastra {Sons} !

Sa iti reamintesc cine a inceput cu ticketele si cine are o mie de fete ? Vasiljevic ! Primul banat a fost shoes de la noi datorita ticketelor facute de Anonymous. Voi ati inceput cu tickete, noi am continuat.
Ce am vrut noi? :))))
Tu te auzi?
Am avut pact decât cu Demosul.
Și de unde până unde voiam noi să ne cedeze cei din Spartans orașe? :))
Din nou. Tu te auzi?
Dacă nu știi povestea Anonimilor de pe sparta atunci te rog să nu comentezi aiurea. :)
Dacă mori din cauza invidiei e fix problema ta.
Noi stăm uniți cu colegii.
Ce spuneai tu mai sus e strict propria ta părere. Dar odată ce nu știi adevărul măcar nu te băga aiurea ca musca-n lapte.
 

DeletedUser16787

Guest
Si chiar daca nu se ajungea la ban, tot nu aveati sanse deoarece va luam cate 3-5 orase la zi cu / fara sageti .
Aici pe Farsala nu a mai fost ca pe Sparta unde sa aveti pact cu toata harta si un singur dusman. erati incoltiti atat de noi cat si de wild fangs.
A da. Ai uitat să menționezi faptul că puteați să luați orașele respective doar dacă jucătorii noștri erau banați atacabili.
 

DeletedUser15497

Guest
Degeaba dezgropati morti acum, e tarziu . O alianta cand vrea sa dea stergere intemaietorul este ultimul care sterge isi asteapta colegi sa o faca apoi o face si El , nu isi lasa alianta asa ,si il doare in cot de restul membrilor care totus vor sa joace. ,acum asteptati mult si bn ca pe viitor sa va mai urmeze alti stiind ca la un hop, dati stergere .Vina conduceri voastre ca nu ati stiut sa va reorganization si sa duceti lupta pana la final cu bune si rele .
 

DeletedUser16787

Guest
Degeaba dezgropati morti acum, e tarziu . O alianta cand vrea sa dea stergere intemaietorul este ultimul care sterge isi asteapta colegi sa o faca apoi o face si El , nu isi lasa alianta asa ,si il doare in cot de restul membrilor care totus vor sa joace. ,acum asteptati mult si bn ca pe viitor sa va mai urmeze alti stiind ca la un hop, dati stergere .Vina conduceri voastre ca nu ati stiut sa va reorganization si sa duceti lupta pana la final cu bune si rele .
Înainte să dăm ștergere am vorbit între noi. Am făcut-o împreună chiar dacă era un interval de timp între ștergeri. El n-a fost primul care a dat ștergere.
Cu asta am spus tot
 

DeletedUser16785

Guest
Colega @gina16 dc m ai blocat mai pe wapp :)))....... ce femeie frate :))).... app cu Wild dc nu doriti pace :( ......sunteti rautaciosi..... :)))) vream sa mergem si noi la parada ... dar acum cum sa mai mergem daca ne atacati....:((
 

DeletedUser6507

Guest
Degeaba dezgropati morti acum, e tarziu . O alianta cand vrea sa dea stergere intemaietorul este ultimul care sterge isi asteapta colegi sa o faca apoi o face si El , nu isi lasa alianta asa ,si il doare in cot de restul membrilor care totus vor sa joace. ,acum asteptati mult si bn ca pe viitor sa va mai urmeze alti stiind ca la un hop, dati stergere .Vina conduceri voastre ca nu ati stiut sa va reorganization si sa duceti lupta pana la final cu bune si rele .
Cred ca mai bine le-ai pune aceeasi intrebare celor din sons dc au dat stergere pe zakros si altor aliante care au mai dat stergere pe grepolis.ro;).Nu e nici prima nici ultima alianta care da stergere,se vor mai da stergere deoarece de anii buni nu se schimba cv.Pentru altii ban atacabil pt altii neatacabil;).Pentru multi-cont iei ban neatacabil,iar pt niste amarate nume la orase se ia atacabil:).Astea sunt regulile pe ro.
 

Missis Bella

Membru activ
Se schimba numarul si din pacate si calitatea jucatorilor de grepolis. La fiecare server nou sunt tot mai putini jucatori. Atata timp cat unora le sunt permise prea multe in joc iar altii sunt nedreptatiti, nu se va schimba nimic. Poate e mai bine asa, raman pe joc doar cei care trebuie si care sunt bine vazuti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus