Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13143

Guest
Tu ești de la anonimi sau angels ?:) Sincer îți spun că scopul meu pe farsala este sa nu câștige cuplul de aur . Că dispretuiesti SOA este fix probema ta .
 

DeletedUser16759

Guest
Ea este arisan
be05f00065

Tu ești de la anonimi sau angels ?:) Sincer îți spun că scopul meu pe farsala este sa nu câștige cuplul de aur . Că dispretuiesti SOA este fix probema ta .
 

gina16

Membru
castiga ginuta
Salut
Mulumesc tuturor pentru vorbele frumoase aduse colegilor .echipei angels
Pot spune ca nu ma intereseaza sa castig in mod personal un serv anume
Sunt multumita ca de a lungul anilor. am format o echipa corecta
Am trecut prin multe ca alianta
De la tratari ,pana l pierderea serv in ultimele luni .asta nu ne a dat inapoi si am continuat !
Speram p viitor nu pentru mine .ci pentru ei sa castig un serv

Va doresc bafta si mult succes si voua
 

saca 24

Stie Tot
Haideti ma nene ma.. Cand ,,aud" de cuvantul ,,corectitudine"pe grepolis,mi se zbarleste parul in cap.:))
Offf..unde esti tu grepolisule din 2010,cu inferfata aia veche si fara jucatori de duzina?

Semnat,
Saca,aka o petarda de jucator.

Ps:chiar asa,care.i cuplul de h(aur)? :D :))))
 
Ultima editare:

DeletedUser16759

Guest
am dat prea multe nave pe voi si am porecla gucci de la melodia da-te mare abi , papuci gucci in picioare ?
smiley_emoticons_irre4.gif


 

DeletedUser16514

Guest
facem un gratar de carnati?d'aia de casa,bine condimentati :D
vin eu cu berea
 

DeletedUser13143

Guest
Din păcate au mai stricat o lume iar noi restul jucătorilor din păcate nu facem nimic . Daca dădeam dovada de coloana vertebrala trebuia să șteargă tot servarul in speranta că în viitor nu vor mai face abus.
 

DeletedUser16785

Guest
:))) cea mai buna gluma boicotarea unei lumi de joc :)))))
Am incercat eu acum cteva luni boicotarea lumi Calydon (lume cu revolta ) si ce sa intamplat tot au intrat jucatorii inclusiv Caini infernului desi am incercat sa vb cu HSK si cealalta tipa care e intemeietor acolo .... nu o sa se reusesca niciodata boicotarea unei lumii pt ca sunt prea mari orgoliile ....

Sa zicem prin absurd pe lumea asta ca Wild sterge , Sons vor sterge ?? Angels vor sterge ?? tenacii vor sterge ??? va zic eu ca nu din contra vor ramane si vor rade de cei care au sters ... ha ha ha cine va pus ... sau o sa vina cu motive de genul ca 'eu nu am investit atata timp si bani ca sa sterg' fiecare alianta isi vede propriul interes :) ce naiba doar suntem romani:) .

Eu sunt de acord ca urmatoarea lume cu Asediu sa o boicotam dar va zic eu ca tot se vor gasi jucatori si aliante care vor intra ...pt ca naah...
 

DeletedUser16785

Guest
Si inca o chestie , nu am treaba cu Vasiljevic , nu il cunosc nu am jucat cu el din contra mi sa parut om corect cu caracter , si desigur sunt de acord cu voi ca adminii abuzeaza uneori de drepturile ce le detin ... insa am o intrebare pt colegul Vasiljevic , domnule daca vi sa modificat de cateva ori numele la orase dc ati continuat sa puneti numele la orase Carnat flambat ?
Romana e o limba foarte interpetrabila .... sunt sigur ca atunci cand ati pus numele la oras Carnat flambat , la carnat din ala de mancat v ati referit si deasemeni cand ati pus Pasarica Grepo la pasarica din aia ciripitoare v ati gandit :) ..... stiu ca nu e motiv de ban insa romana e o limba interpretabila :) .
 

DeletedUser16785

Guest
Stati linistiti, c-o sa va vina timpul la toti sa stergeti, si ce o sa mai tipati atunci ca v-a furat x sau y :)))

Demos, Friends, Sons, au trecut prin asta.. o sa treceti si voi la un moment dat, asta bineinteles in cazul in care veti mai continua
Wild a sters pe lumea Knossos de 2 ore inca :) ... eu am sters app pe toate lumile unde am jucat :) ... Am zis doar realitatea crunta :) ... si stiti si voi ca am dreptate . Repet sunt de acord cu voi cu initiativele voastre si vi le sustin daca sunteti de acord sa nu intram pe o lume viitoare nu intram vorbesc dau mesaje tot ce se poate face in privinta asta ... dar nu prea cred ca o sa facem multe pt ca se vor gasi mase de playeri sa intre .... dar hai sa incercam.
 

DeletedUser16759

Guest
Si eu am o intrebare pt domnul Vasiljevic, dc a continuat sa puna nume de carnati daca i s-a modificat de 5-6 ori ? abea dupa a luat ban.
Deci ban-ul il are pe drept.

Eu cu dragoshxxx aveam nume la orase , el Still balin(care este o melodie) si eu Bastilia (nume de fortareata) si Merry Christmas (Craciun Fericit) si ne-a fost modificate numele. Insa noi nu am repetat aceeasi greseala cum facea vasiljevic.
 

DeletedUser16759

Guest
Pe sparta s-au bucurat anonymous ca au castigat facand spartans sa stearga impreuna cu ank23, capryo si restu .
Acolo de ce nu au avut nimic de spus si nu au dat delete ? pt ca au avut de castigat . de asta.

aici au vazut ca pierde multe orase impotriva sons si s-au gandit ei sa puna nume la orase gen Carnati , sunteti prosti si alte nume pana a luat ban si tot ei fac gura.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus