Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser16037

Guest
stii doar sa critici ragee, dar nu te uiti in ograda ta cum ai tradat pe pella dormezele, sevak si bibiq ti-a intins o mana si tu ti-ai batut joc de ei tradandu-i ....
 

DeletedUser16184

Guest
Si acum ce am facut?Ne-am unit cu ei ca sa ne batem cu toata harta inafara de grepo cica nu aveti pact daia ataca wild pe asediile voastre
 

DeletedUser16184

Guest
stii doar sa critici ragee, dar nu te uiti in ograda ta cum ai tradat pe pella dormezele, sevak si bibiq ti-a intins o mana si tu ti-ai batut joc de ei tradandu-i ....
Ce este in ograda mea este de bine nu stii motivele de pe pella de ce am plecat de acolo cu cativa jucatorii daca nu faceam bine nu ne veneau atatia jucatorii din dormeze la noi te rog frumos nu mai vorbi iti este rusine sa recunosti ca esti rainbow pe lumea asta
 

DeletedUser16037

Guest
Si acum ce am facut?Ne-am unit cu ei ca sa ne batem cu toata harta inafara de grepo cica nu aveti pact daia ataca wild pe asediile voastre
fa rost de un spion la wild sau new world si pe urma comenteaza frunza verde. dai la pacte si vezi , exista pact sau nu exista ? cand vei trada si yakuza tare voi rade !! nu e nici prima si nici ultima oara cand vei trada!! Prietenii stiu de ce !!
 

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,m-am zăpăcit citind forumul acesta ( nu ca nu as fi zapacita ).
Ce am înțeles pana acum ? Super lume !!! Nu are moral,perfect ! Joaca tu,dacă ai ratat intrarea in lume si nu ți-ai pus contul la bătaie,dacă poți !Va lăudați,unii,cu glodul pe care il băgați in joc,cu cât câștigați...Sunt curioasa dacă va veți bate doar între voi sau ii veți...papa,in primul rând,pe cei slabi,nepotenti financiar,dar activi ca jucatori,dacă cu ei veți creste. Dacă veți da șansa sa joace si cei care doar joaca.E trist ca a ajuns glodul sa condiționeze valoarea jucătorului.Sunteti jucatori buni,aveți alianțe frumoase,unite,la voi,doar strategia poate face diferența.Respectati-va,sunteți colegi,indiferent de tabăra.Nu comentez vizavi de academii,aliați,sunt relații de joc,sudate in timp.Dar modul in care reacționați fata de x alianța,unita,dar mică...,de multe ori este...penibil.Cavalerismul de început al Grepolosului,a murit,au rămas doar...raptorii.E trist.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12126

Guest
zSdpfueBTSV.png

Wild-ul joaca doar alaturi de NWO, nu are nevoie de alte pacte, oricum dominam lumea
 

DeletedUser16184

Guest
Dominati lumea ca sunteti pe primul loc?:)))))) las-o moarta
 

DeletedUser15344

Guest
cand noi adunam 6k bireme pe cucerire voi de abia aveati 1000 :))))
 

DeletedUser15344

Guest
Dominati lumea ca sunteti pe primul loc?:)))))) las-o moarta
Grepo all stars domina raportat la nr de jucatori .
noi suntem cei mai bine asezati harta :) in 54 nu avem adversar :)
deci momentan stam destul de bine ce va fi mai in colo v om vedea
toate aliantele au o sansa la castigarea lumi nu e nevoie decat de 35 membri . ..
mai in colo se vede ce si cum si care are mai multi jucatori de granita ca pana la urma asta conteaza sa ai jucatori aia sa iti tina granitele si flancurile alianta Wild are v -om vedea si restul daca au sau nu noi Wild ne batem momentan cu Templieri mai tarziu sau mai devreme v om ajunge si langa yakuza as vrea sa ii vad pe aia care sunt mari si tari pe aici daca tot asa sunt si pe granita .
 

DeletedUser4775

Guest
Interesanta "bataie" pe granita
smiech.gif

Daca nu erau cateva dormeze acolo la granita inca erati in 54 acolo unde va e locul
 

DeletedUser4775

Guest
imi place sa o ard undercover
pieniazek.gif

tinand cont ca replica ta a fost legata de cine sunt,inseamna ca imi dai dreptate cu acele dormeze de la granita
wysmiewacz.gif
 

DeletedUser16401

Guest
De ce sa-ti zica nickul? Sa-l tii tu si alianta ta in fakeuri ca nu esti de acord cu ce scrie aici ? :)
 

DeletedUser16401

Guest
imi place sa o ard undercover
pieniazek.gif

tinand cont ca replica ta a fost legata de cine sunt,inseamna ca imi dai dreptate cu acele dormeze de la granita
wysmiewacz.gif

Nu e adevarat, tot intrau in m55. Gaseau ei pe cineva sa le cedeze orase, doar stie toata lumea cum joaca 7bal :D
 

DeletedUser4775

Guest
la cat de dormeze erau unii de pe granita normal ca au cucerit astia de la 4 ore distanta
 
Sus