Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser4775

Guest
bafta la al convinge pe 7bal si turma lui
smiech.gif
 

DeletedUser15344

Guest
Lasa-ma cu umbrella ca domnul xenox si-a dat sterge si si-a lasat oamenii la greu si i-ati luat voi nu mai spune ca ai avut adversar pe 54 ca nu este adevarat voi ati luat de la aia 30 de orase pe cand ei luau doar unul sau doua
turbat4ever
strongholder
ardwen
Andreq*
tucu07
XenonX
stamatecostica
febz
s.a toti jucatori foarte buni dar au avut ghinionul sa cada in aceasi mare cu noi dar tot respectul fata de ei au stat si au luptat pana la ultimul oras :)
 

DeletedUser15344

Guest
Stati usor ca in curand Wildu va da in Templieri ca n-au in cine altcineva si dupa se vor lauda cat de buni sunt desi sunt de 10 ori mai multi
va opresc eu sa nu recrutati sau eu stiu ... ? aliantza Wild da in tot ce nu este cu verde sau albastru :)
 

DeletedUser15344

Guest
Ei acum dau in yakuza au ceva cu noi :) deabia astept sa si-o ia peste nas noroc ca pe ei ca ne batem cu toata harta
va retin eu sa nu faceti pacte sau ceva ??
Singurul pact ce il are Wild e cu New order pact cu care am venit de pe lumea naxos
 

DeletedUser15344

Guest
Nu tin partea nimanui.. dar fakeurile nu ar trebui sa existe... ataca la orice ora vrea mana ta dar calumea... ar trebui ca liderii tuturor aliantelor sa se puna de acord cu acest lucru.. am scapat de lume cu moral ... acum dam de lume cu atacuri fake...
De acord cu tine nici mie nu imi comvine sa ma trezesc la 3 noaptea doar de dragul alarmei . Ei nu inteleg ca Wildul are in alianta cativa dementi printre care si eu carora daca le dai alarme asa aiurea e belea . desi eu intai i am dat liderului aliantei respective sa isi potoleasca nobul nu se rezolva problema la urmatoarea alarma ce o primesc iau toata alianta ma mai treziti si dintr un vis frumos va tins pana dimineatza si de cate ori imi aduc aminte ii dau o alarma :)
sincer pe de o parte imi comvine ca am pe uni care daca primesc alarme asa de tare se ambitioneaza baga gold rupe normele :)))
 

DeletedUser16184

Guest
turbat4ever
strongholder
ardwen
Andreq*
tucu07
XenonX
stamatecostica
febz
s.a toti jucatori foarte buni dar au avut ghinionul sa cada in aceasi mare cu noi dar tot respectul fata de ei au stat si au luptat pana la ultimul oras :)
Si ce au facut?Nu au rezistat din cauza lui xenox nu ca ai avea tu o alianta foarte buna crede-ma ca daca nu ar da toata lumea in yakuza v-ar tine piept fara nicio problema
 

DeletedUser15344

Guest
nu stiu din cauza cui dar stiu ca noi am dat in ei si ei tot timpul erau activi chiar foarte activi :)
ce tot o dai frate ca Yakuza cu toata lumea nu aveti si voi pact cu Blue Lions ???
Cum am mai spus cel mai bun sa invinga :)
voi aveti academi mai multe ca noi dar na conteaza calitatea nu cantitatea
 

DeletedUser4775

Guest
bre ciobane eu am colegi prieteni in alianta :)
decat sa scri aiurea pe aici ca sa te afli in treaba mai bine sufla-n fluier sa iti treaca de urat .

stai linistit ca nu scriu aiurea doar sa ma aflu in treaba
scriu doar realitatea
ca tie nu-ti convine ceea ce scriu eu asta e partea a doua


voi aveti academi mai multe ca noi dar na conteaza calitatea nu cantitatea

eu nu vad nici o diferenta
smiech.gif


BzFOQ6c.png



kCIj7Xk.png
 

DeletedUser16037

Guest
Si ce au facut?Nu au rezistat din cauza lui xenox nu ca ai avea tu o alianta foarte buna crede-ma ca daca nu ar da toata lumea in yakuza v-ar tine piept fara nicio problema
Erau vreo 5-10 care jucau in Umbrella, intradev-ar erau buni dar nu de ajuns. pt a face fata la wild le trebuia o echipa de cel putin 20 persoane... cu 5-10 jucatori nu ai ce face contra 4 aliante.. e greu !
 

DeletedUser10440

Guest
Referitor la cei 3 din Grepo allStars ,care sunt cred ca inca in fake uri de noi

stiu si ei stim si noi dc dam fake uri:)

in rest cred ca toti au primit atacuri normale din partea Wild

si la o adica si ce cui ii pasa ??? Cand esti langa Wild si dai fake'uri fiti siguri ca o sa primiti inzecit , pt ca cu alianta Wild nu merge cu intimidare .

nu merge cu intimidare :)))))) :D
umbla vorba pe harta ca ai cam dat gold lui sinbad sa nu iti mai dea fake :))) se pare ca totusi nu rezisti atat de bine :))))):p:cool:
:p:p
 

DeletedUser15344

Guest
nu merge cu intimidare :)))))) :D
umbla vorba pe harta ca ai cam dat gold lui sinbad sa nu iti mai dea fake :))) se pare ca totusi nu rezisti atat de bine :))))):p:cool:
:p:p
:)))))))) ha ha ha :))) cand o sa dau eu cuiva ca sa ma lase in pace :))) pe naxos am vrut sa ii dau gold ca sa tina piratii dar nu a vrut omul , si nh.. a picat oferta 5k gold de la mine si inca vro 5k de la deea :) a zis omul ca nu se mai ocupa cu fake uri :) si da e unul cred ca singurul care a reusit sa ma faca sa imi iau 3 zile ban atacabil pt injuri , l am injurat pana mia venit acru :)
In rest Simbad e baiat calumea githium naxos am jucat impreuna si ambele lumi le am castigat cu Demos respectiv Wild joaca foarte bine activ alarma se implica e copil fain cred ca din contra ne respectam:)
 

DeletedUser15344

Guest
stai linistit ca nu scriu aiurea doar sa ma aflu in treaba
scriu doar realitatea
ca tie nu-ti convine ceea ce scriu eu asta e partea a doua




eu nu vad nici o diferenta
smiech.gif


BzFOQ6c.png



kCIj7Xk.png

cum nu vezi nici o diferentza bre :) uitate ce avans avem :)))
 

DeletedUser4775

Guest
asa cum ai vazut tu academiile in plus la yakuza fata de voi asa am vazut si eu avansul vostru fata de ei, adica deloc
oczkokciuk.gif
 

DeletedUser16184

Guest
El crede ca daca are 3 aliante in top 10 este un lider extraordinar sa stii ca yakuza a fost alianta care s-a apucat cel mai tarziu.Si scuza-ma aseara 2 nave ati dat si v-ati scufundat destul de rau cu ele si sa nu uitam ca ati dat atacuri la secunda si sprijin la secunda ceea ce este de laudat ca le nimeriti si servarul nu va arunca aiurea dar totusi pana la granita va opriti poate doar daca ii luati pe cei din Ordinul sa intrati mai mult in 55
 

DeletedUser15344

Guest
ce patetic esti bre Ragee. :))) normal ca sunt sanse mici ca sa intre o nava trimisa de la 4 ore si ca sa sti aseara au fost 4 nave esuate :) toate pe actiune .. si sau bagat alte 5 nave pe bonus :) e greu pana intram 5 -6 jucatori in 55 sa nu mai trimitem nave de departe dupa vedem :).

Eu nici nu am zis ca sunt un lider bun eu am comandanti in spate buni care ei fac toata treaba :) cand o sa aveti voi liderii ca
amy7amy
Argon16
valy196
Sweet Girll
si conducatori pt academii ca
luana4 ,
mihaela7676
Wolf-Man
adyjuju
Ga marcos777
Slf06
Fair player
adyiai97

ei fac diferenta mai noob :) , Argon16 si Wolf-Man cred ca sunt printre cei mai buni organizatori si strategi care cred ca ii are grepolis.ro in momentul de fatza :) , daca tot ne laudam...
 

DeletedUser16184

Guest
Tu asta crezi? :)))))) sunt altii si mai buni doar ca au luat o pauza de la joc :)))))
 

DeletedUser15344

Guest
Am spus spus in momentul de fatza , ursule .. sunt multi ,multi dar daca nu joaca
 

DeletedUser16401

Guest
7bal, eu n am nicio problema nici cu tine nici cu Wild, nu ma intelege gresit, dar cand Friends avea pacte cu toata harta nu va convenea,faceati gura pe forum, iar acum voi ati facut cam acelasi lucru
 

DeletedUser16184

Guest
In fine parerea mea este urmatoare Wild nu va castiga lumea asta daca se va tine Grepo calumea de lumea asta baietii fac prapad acolo se joaca cu NWO
 
Sus