Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser12328

Guest
ce mai e pe lumea zakros ?cam liniste pe o lume de viteza 4....ma pot gandi doar ca wild-ul deja "domina" harta prin tactica lor jalnica de a fake-ui juma de harta ...deja e previzibila situatia...momite schimba tactica ca nu mai merge
 

DeletedUser16184

Guest
ce mai e pe lumea zakros ?cam liniste pe o lume de viteza 4....ma pot gandi doar ca wild-ul deja "domina" harta prin tactica lor jalnica de a fake-ui juma de harta ...deja e previzibila situatia...momite schimba tactica ca nu mai merge
Inca unul care imi da dreptate ca wild joaca cu fake-uri si ca nu este o alianta sfanta...da poti spune ca este harta dominata de ei...dar yakuza se bate cu toata lumea...
 

DeletedUser16037

Guest
Inca unul care imi da dreptate ca wild joaca cu fake-uri si ca nu este o alianta sfanta...da poti spune ca este harta dominata de ei...dar yakuza se bate cu toata lumea...
esti sigur tu ca yakuza se bate cu toata harta ?
daca vrei sa sti au pact cu blue lions, despre ce vorbim aici ?
wild inca sunt departe.
 

DeletedUser16184

Guest
esti sigur tu ca yakuza se bate cu toata harta ?
daca vrei sa sti au pact cu blue lions, despre ce vorbim aici ?
wild inca sunt departe.
Si restul?Tu stai in Savoia si spui ca nu esti tu dar de 2 ori te-au prins baietii ca esti gucci.Inafara de grepo si blue lions toata lumea da in ei
 

DeletedUser15344

Guest
ce mai e pe lumea zakros ?cam liniste pe o lume de viteza 4....ma pot gandi doar ca wild-ul deja "domina" harta prin tactica lor jalnica de a fake-ui juma de harta ...deja e previzibila situatia...momite schimba tactica ca nu mai merge
Alianta Wild nu da fake 'uri ,decat daca nu primeste fake'uri ca nu ne trezim noi de dragul leli sa dam fake'uri .

Yakuza il aveau pe lakele de paturile care ne dadeau fake uri la 3 dimineatza seara de seara , am discutat cu un lider de acolo ,distinsul inca a continuat urmatoarea noapte a fost toti treziti la 3 noaptea precum am fost si eu trezit de noob.
T6XzoitaROGCR_JndVtbVw.png

denluGUWQLCOWGqqckwSNw.png


Adoua zi l au linistit totul ok acum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
Referitor la cei 3 din Grepo allStars ,care sunt cred ca inca in fake uri de noi

stiu si ei stim si noi dc dam fake uri:)

in rest cred ca toti au primit atacuri normale din partea Wild

si la o adica si ce cui ii pasa ??? Cand esti langa Wild si dai fake'uri fiti siguri ca o sa primiti inzecit , pt ca cu alianta Wild nu merge cu intimidare .
 

DeletedUser12202

Guest
La mulți ani ! Nu mai joc,dar văd ca sunt aceleași discuții,aceleași probleme.Wild nu da fak pana nu primește,dar....,dacă a primit măcar unul,sa te ții !Ei rezista,probabil vor sa vadă si rszistenta...altora.
 

DeletedUser15344

Guest
In Wild te ai luat de unul joci murdar pregatestete sa fi terorizat sa ai atacuri cu sutele clar vei primi stres :)
sincer mie unul mi se rupe de parerea voastra despre Wild , daca noi eram asa aiurea nu mai juca nimeni cu noi , restul e taboo :)
 

DeletedUser4775

Guest
wild nu da fake fara sa primeasca? buna gluma
smiech.gif


crede-ma ca putin imi pasa de atacurile voastre fake dar am zis sa clarific situatia cu "noi nu dam fake daca nu am primit"
oczko.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Alianta Wild nu da fake 'uri ,decat daca nu primeste fake'uri ca nu ne trezim noi de dragul leli sa dam fake'uri .

Yakuza il aveau pe lakele de paturile care ne dadeau fake uri la 3 dimineatza seara de seara , am discutat cu un lider de acolo ,distinsul inca a continuat urmatoarea noapte a fost toti treziti la 3 noaptea precum am fost si eu trezit de noob.
T6XzoitaROGCR_JndVtbVw.png

denluGUWQLCOWGqqckwSNw.png


Adoua zi l au linistit totul ok acum.
Referitor la cei 3 din Grepo allStars ,care sunt cred ca inca in fake uri de noi

stiu si ei stim si noi dc dam fake uri:)

in rest cred ca toti au primit atacuri normale din partea Wild

si la o adica si ce cui ii pasa ??? Cand esti langa Wild si dai fake'uri fiti siguri ca o sa primiti inzecit , pt ca cu alianta Wild nu merge cu intimidare .
In Wild te ai luat de unul joci murdar pregatestete sa fi terorizat sa ai atacuri cu sutele clar vei primi stres :)
sincer mie unul mi se rupe de parerea voastra despre Wild , daca noi eram asa aiurea nu mai juca nimeni cu noi , restul e taboo :)
Tu zici ca esti mare lider ca ai respect fata de altii jucatorii dar tu iei la misto niste persoane care a incercat sa vorbeasca cu tine foarte normal si stii prea bine chestia asta.Si despre chestia cu wild nu da fake daca nu primeste este o mare prostie ce scoti tu din gura este alianta ta ii iei apararea dar nu este asa si cum ramane cu ice care joaca si el si miki jun pe cont?7bal nu-ti merge crede-ma norocul tau este ca wild nu a avut cu cine sa se bata in 54 ala si in 55 unde va indreptati voi acum deja ati gasit batalie si voi aveati trupele neatinse pe cand celelalte aliante se bat non stop se vede si la luptatorii aliante etc
 

DeletedUser15344

Guest
Am avut adversar foarte bun in 54
umbrela uitate pe statistici
jucatori foarte buni , nick uri mai experimentate ca in savoia , ca in renegatii ... dar noi ne am mobilizat mai bine si ne am organizat mai bine .
nu doresc sa arat lipsa de respect fatza de voi sau de jussty chiar mi a placut cum sa aparat omul . dar la prima actiune facuta pe voi cu nava de la 2 ore v ati luat o urat , distinsul cedand nervos stergand ... acum vad ca mariusika98.. nici nu se mai apara la fel si sevak ...
:)) cand voi fugeati dupa orase mari noi colonizam si luam orase de 200 pct lasa luptatori ca nu conteaza acum lasamente luptatori aacum conteaza asezarea in harta :) .
cu fake urile nu ar fi frumos sa pun printurile comv dintre mine si maxi si stie si el desi e orgolios ca i am spus sa il opreasca pe ala cu fake urile el ma luat in deradere ... treaba lor ..
in rest spor la cucerit si cel mai bun sa castige .
 

Gymus

Membru activ
Alianta Wild nu da fake 'uri ,decat daca nu primeste fake'uri ca nu ne trezim noi de dragul leli sa dam fake'uri .

Yakuza il aveau pe lakele de paturile care ne dadeau fake uri la 3 dimineatza seara de seara , am discutat cu un lider de acolo ,distinsul inca a continuat urmatoarea noapte a fost toti treziti la 3 noaptea precum am fost si eu trezit de noob.
T6XzoitaROGCR_JndVtbVw.png

denluGUWQLCOWGqqckwSNw.png


Adoua zi l au linistit totul ok acum.
Domnul asta a inceput sa dea si la noi cu fake-uri... dupa vad 2-3 ca plang pe aici ca iau fake-uri.... Ma oamenii buni , asumati-va ceea ce faceti.. totul are repercursiuni.
 

DeletedUser16184

Guest
Domnul asta a inceput sa dea si la noi cu fake-uri... dupa vad 2-3 ca plang pe aici ca iau fake-uri.... Ma oamenii buni , asumati-va ceea ce faceti.. totul are repercursiuni.
Dar domnul gucci sau justitiarul de la voi dau cate 20 de atacuri cu minim de trupe ori atacam serios ori ne batem joc unii de alti?Si ce a fost pana acum cu fake-urile a fost inceputul pana nu terminati voi noi nici atat si treaba cu wild si astea a fost o lupta personala intre paturile si unul de acolo si al vostru a inceput sa dea si in restul si dupa am inceput si noi sa dam.Yakuza daca nu este provocata nu face dastea
 

DeletedUser16184

Guest
Am avut adversar foarte bun in 54
umbrela uitate pe statistici
jucatori foarte buni , nick uri mai experimentate ca in savoia , ca in renegatii ... dar noi ne am mobilizat mai bine si ne am organizat mai bine .
nu doresc sa arat lipsa de respect fatza de voi sau de jussty chiar mi a placut cum sa aparat omul . dar la prima actiune facuta pe voi cu nava de la 2 ore v ati luat o urat , distinsul cedand nervos stergand ... acum vad ca mariusika98.. nici nu se mai apara la fel si sevak ...
:)) cand voi fugeati dupa orase mari noi colonizam si luam orase de 200 pct lasa luptatori ca nu conteaza acum lasamente luptatori aacum conteaza asezarea in harta :) .
cu fake urile nu ar fi frumos sa pun printurile comv dintre mine si maxi si stie si el desi e orgolios ca i am spus sa il opreasca pe ala cu fake urile el ma luat in deradere ... treaba lor ..
in rest spor la cucerit si cel mai bun sa castige .
Lasa-ma cu umbrella ca domnul xenox si-a dat sterge si si-a lasat oamenii la greu si i-ati luat voi nu mai spune ca ai avut adversar pe 54 ca nu este adevarat voi ati luat de la aia 30 de orase pe cand ei luau doar unul sau doua
 

DeletedUser16401

Guest
Stati usor ca in curand Wildu va da in Templieri ca n-au in cine altcineva si dupa se vor lauda cat de buni sunt desi sunt de 10 ori mai multi
 

DeletedUser16184

Guest
Ei acum dau in yakuza au ceva cu noi :) deabia astept sa si-o ia peste nas noroc ca pe ei ca ne batem cu toata harta
 

Gymus

Membru activ
Nu tin partea nimanui.. dar fakeurile nu ar trebui sa existe... ataca la orice ora vrea mana ta dar calumea... ar trebui ca liderii tuturor aliantelor sa se puna de acord cu acest lucru.. am scapat de lume cu moral ... acum dam de lume cu atacuri fake...
 
Sus