Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser9585

Guest
Beleaua sudului
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_viking.gif
mesaj pentru Grepo All Stars , baga-ti tata o nava pe lumina zilei, si adunati toate biremele de pe server , asa poate raman si eu fara usoare (etica adrian99)
smiley_emoticons_hust.gif
dati globala cand se pierde un oras faceti ca flamanzii si a doua zi va dau oameni stergere =)))))) daca erati voi tare-n peleu ,grepo all stars nu jucati cu spioni la noi NWO o echipa de incepatori ;) cum ne spuneti voi
 

DeletedUser7295

Guest
Nu mai da din casa ca iar vor retrage nava cu 5 minute inainte sa ne ajunga atacurile
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16401

Guest
Grepo-29 de jucatori
NWO+Wild+ academii in jur de 200
Si voi va laudati ca nu le stau lor navele? Amuzant :D
 

DeletedUser9585

Guest
ma lasati tata cu spioni vostri daca va dadeati zmei cum spuneati nu jucati cu spioni
 

DeletedUser9585

Guest
eu am postat asa de amuzament ca eu nu mi traiesc viata pe jocu asta cum fac altii de dau globale cand se pierd orase:))
 

DeletedUser9585

Guest
Revin, grepo allstar ,jucatori de elita daca va dadeati nu aveati nevoie de spionii de la noi lasa-ma si cu trafik ala care cred ca a avut erectie cand mi-a bagat nava sa se mai duca pe la sala nu sa faca hemoroizi la cat sta pe grepo :)))))))))))))
 

DeletedUser7295

Guest
Poate cand o sa ajungem si noi disperati ca si tine sa bagam bani in joc cu milioanele atunci o sa ajungem. Dar nu facem asa ceva
Goldul e irelevant atata timp cat nu stii sa il folosesti, dar facand o analiza intre mine si disperatii din alianta ta care isi pazesc conturile cu team wiewer eu nu bag gold nici macar pe sfert pe cat baga ei
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser12328

Guest
lgLKyimhR86Zx79QUZhVkQ.png

k82C2Y4OReeN5Zn9earZeQ.png

0f2AJY2DSDKzsnWEbvQ5eA.png



Eu vad aici o mare diferenta. Grepo a luat 11 orase din alianta mare si 8 din academie si voi n-ati luat nimic.



interesante statistici ...se pare ca grepo e dominata clar de nwo....nu cred ca ii mai vedem pe harta in maxim o luna in ritmul acesta , pe cei din grepo
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser16356

Guest
Revin, grepo allstar ,jucatori de elita daca va dadeati nu aveati nevoie de spionii de la noi lasa-ma si cu trafik ala care cred ca a avut erectie cand mi-a bagat nava sa se mai duca pe la sala nu sa faca hemoroizi la cat sta pe grepo :)))))))))))))
Erectie hmm? Pichachu is that you? Uite iti spun un lucru public cu toata lumea, esti cel mai slab jucator care l-am intalnit pe toate lumile care am jucat, te dadeai mare si tare pe forum ca vrei oras langa mine, nici nu stiu daca ai stat 24H pe harta, si nu ma fa sa ma supar ca pe cuvant ca cedez toate orasele daca ar fi sa ma joc cu tine 1v1 pe harta, iti spun eu nici nu stiu daca prinzi bonusul la cate nave iti bag, daca te plangi de timingul care il dau sa sti ca serverul poate jongla +-10sec gen 23:59:59nava, daca o lansez la 23:49:49 te poate arunca pana la 59 acelas lucru si daca o lansezi la 00:09 te poate arunca inapoi 10secunde intre 23:59:49-00:09 is 20sec in care tu poti anula si retrimite atacul cand vine vorba de trupe daca ai observat zmeule folosesc corabie grea+o usuoara si biremele la naval asta e si pentru mitice si multe altele. pentru ca fac mai mult si am mai multe sanse sa incadrez un atac la secunda, asa ca nu te m-ai plange sa imi faci ticket INNOGAMES poate verifica asta.Invata sa joci ca esti cel mai slab jucator intalnit de mine vreodata , revenind si la aspectul "FAKE" esti bun arata pe harta, nu de la 4 ore distanta, RESPECTA BONUSUl! Ti-am demonstrat si daca mai este nevoie inca o data am pastrat o ciuperca pe insula cu mine oricand esti binevenit sa o iei in caz ca nu ai fost pe faza cu ultima nava.
Si sa nu uit in ultimul rand sa nu te iei niciodata de viata personala a fiecaruia ca nu ai de unde sa sti, la jigniri esti primul,dar la altele esti sub nivelul tuturor.
 

DeletedUser9585

Guest
smiley_emoticons_manticore.gif
da bosule ramai la jocurile tale
smiley_emoticons_grepolove.gif
eu nici nu ma dau bun asta e prima lume pe care joc la inceput ..in rest sunt dormeza
 

DeletedUser14775

Guest
Revin, grepo allstar ,jucatori de elita daca va dadeati nu aveati nevoie de spionii de la noi lasa-ma si cu trafik ala care cred ca a avut erectie cand mi-a bagat nava sa se mai duca pe la sala nu sa faca hemoroizi la cat sta pe grepo :)))))))))))))
si continuati sa dati stergere ca ne auzim pe 2-10
smiley_emoticons_flucht2.gif

Atunci dai tu stergere?
1upieucI1lk.png

Cand pierdem noi un oras voi pierdeți peste 10 :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16356

Guest
smiley_emoticons_manticore.gif
da bosule ramai la jocurile tale
smiley_emoticons_grepolove.gif
eu nici nu ma dau bun asta e prima lume pe care joc la inceput ..in rest sunt dormeza
@toretox - daca-ti dau mintea mea ti-o ia corpu' razna

asa ca te rog frumos sa nu ma aduci in discutiile tale inutile, si iti multumesc pentru ca intelegi asta!!!
 
Sus