Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser15855

Guest
@politimisoara1921
Nava aceea era sortita esecului ... Recunosc ca am prins un atac cu usoare (12 ) imediat dupa nava , nu pe secunda cu ea (apoi au inceput sprijinurile voastre pe secunda cu atacul meu ) nu m-am asteptat sa trimiti nava cu 10 bireme sau cu usoare deci ma gandeam ca voi pierde orasul .... pe langa asta prinsesem pe secunda 39 300 arcuri ... cele 5 manticore ale tale pe zid 22 nu cred ca ar fi spart arcurile mele ...
Apoi cand mai erau aproximativ 7 minute un coleg a reusit sa prinda 230 bireme cu o secunda inainte de nava ta ... tinand cont ca atacurile si sprijinurile intra in functie de care a fost lansat primul .... m-am linistit.
Chiar daca lucrez in IT asta nu inseamna ca folosesc scripturi ilegale sau ca am crack-uit serverele celor de la INNO, au o securitate destul de buna fata de alte jocuri in browser. In cazul in care tot consideri ca fac astfel de lucruri te rog sa faci ticket pentru a fi verificat.
M-ai acuzat ca as fi goldist ... poate sunt , poate nu sunt ... dar cand castigi o anumita suma de bani iti permiti sa spargi si pe "micile" placeri .
A, si ... m-ai blocat la mesaje fara motiv ... apoi m-ai deblocat pentru a trimite un mesaj ... apoi din nou blocat .. cel putin puteai avea decenta de a imi da dreptul la replica :)

Poate ca numele Sevak nu este consacrat ... dar cand jucam eu cu contul principal ... foarte multe nume cunoscute erau alaturi de mine si ma amuza foarte tare schimbarile facute intre timp

O seara buna.
 

DeletedUser9357

Guest
@politimisoara1921
Nava aceea era sortita esecului ... Recunosc ca am prins un atac cu usoare (12 ) imediat dupa nava , nu pe secunda cu ea (apoi au inceput sprijinurile voastre pe secunda cu atacul meu ) nu m-am asteptat sa trimiti nava cu 10 bireme sau cu usoare deci ma gandeam ca voi pierde orasul .... pe langa asta prinsesem pe secunda 39 300 arcuri ... cele 5 manticore ale tale pe zid 22 nu cred ca ar fi spart arcurile mele ...
Apoi cand mai erau aproximativ 7 minute un coleg a reusit sa prinda 230 bireme cu o secunda inainte de nava ta ... tinand cont ca atacurile si sprijinurile intra in functie de care a fost lansat primul .... m-am linistit.
Chiar daca lucrez in IT asta nu inseamna ca folosesc scripturi ilegale sau ca am crack-uit serverele celor de la INNO, au o securitate destul de buna fata de alte jocuri in browser. In cazul in care tot consideri ca fac astfel de lucruri te rog sa faci ticket pentru a fi verificat.
M-ai acuzat ca as fi goldist ... poate sunt , poate nu sunt ... dar cand castigi o anumita suma de bani iti permiti sa spargi si pe "micile" placeri .
A, si ... m-ai blocat la mesaje fara motiv ... apoi m-ai deblocat pentru a trimite un mesaj ... apoi din nou blocat .. cel putin puteai avea decenta de a imi da dreptul la replica :)

Poate ca numele Sevak nu este consacrat ... dar cand jucam eu cu contul principal ... foarte multe nume cunoscute erau alaturi de mine si ma amuza foarte tare schimbarile facute intre timp

O seara buna.
Seara buna...
In primul rand nava avea 24 de trireme,nu sunt incepator(calculeaza 10% din populatia maxima a unui oras),nu o luai nici cu 2 furtuni si nu o spargeai nici cu 12 usoare,asta este clar!
In al doilea rand,nava avea pe ea trupe mixte,deci cei 300 de arcasi erau ceau!
In al treilea rand,mesajul tau a sunat cam asa :
politimisoara1921 astăzi la ora 19:01
ufff ce m-am speriat...ia apa si stinge-te
Sevak astăzi la ora 19:00
va jucati cu focul :)) na actiune de belea
Am considerat ca m-ai luat la misto si am preferat sa te blochez sa nu degeneram,nu suport ironiile,nu esti singurul pe care l-am blocat...pur si simplu nu agreez ironiile si jocurile de culise prin mesaje,eu discut strict pe harta!
Nu te-am facut pe tine goldist,am vorbit la general,recunosc ca eram nervos pentru ca in 4 zile cred,au cazut 4 nave(si pentru asta imi cer scuze,la nervi spunem si reactionam diferit)toate in secunda navei,ceea ce eu din 40 de miscari minim daca adun toate miscarile la toate cele 4 nave,nu au prins secunda navei!
Toate navele sunt date din scurt,insa nici un coleg de-al meu nu a reusit secunda navei egal,sprijin,ca atac nu era de bine :)
Partea cu numele ai luat-o prea la modul direct,am vorbit la general,nici eu nu sunt zeul grepolisului dar nici altii!!!Insa nu mi-a picat bine si am considerat ca ceva nu e ok!
Uite spre exemplu,nava sparta de marko pe o actiune facuta pe el,la doua secunde dupa nava...tată,finut,doua secunde,nu am schitat nimic,greseala noastra...dar 4 in secunda navei e mult pentru intelesurile mele,poate sunt mai turc!
Seara placuta in continuare
 

DeletedUser9357

Guest
De Marko nu ma leg...cat noroc sa ai sa prinzi asa...am corabie,usoara,n sanse sa dau si nu a iesit cum i-a iesit lui!
asta este...fapt consumat!
 

Gymus

Membru activ
@politimisoara1921
Nava aceea era sortita esecului ... Recunosc ca am prins un atac cu usoare (12 ) imediat dupa nava , nu pe secunda cu ea (apoi au inceput sprijinurile voastre pe secunda cu atacul meu ) nu m-am asteptat sa trimiti nava cu 10 bireme sau cu usoare deci ma gandeam ca voi pierde orasul .... pe langa asta prinsesem pe secunda 39 300 arcuri ... cele 5 manticore ale tale pe zid 22 nu cred ca ar fi spart arcurile mele ...
Apoi cand mai erau aproximativ 7 minute un coleg a reusit sa prinda 230 bireme cu o secunda inainte de nava ta ... tinand cont ca atacurile si sprijinurile intra in functie de care a fost lansat primul .... m-am linistit.
Chiar daca lucrez in IT asta nu inseamna ca folosesc scripturi ilegale sau ca am crack-uit serverele celor de la INNO, au o securitate destul de buna fata de alte jocuri in browser. In cazul in care tot consideri ca fac astfel de lucruri te rog sa faci ticket pentru a fi verificat.
M-ai acuzat ca as fi goldist ... poate sunt , poate nu sunt ... dar cand castigi o anumita suma de bani iti permiti sa spargi si pe "micile" placeri .
A, si ... m-ai blocat la mesaje fara motiv ... apoi m-ai deblocat pentru a trimite un mesaj ... apoi din nou blocat .. cel putin puteai avea decenta de a imi da dreptul la replica :)

Poate ca numele Sevak nu este consacrat ... dar cand jucam eu cu contul principal ... foarte multe nume cunoscute erau alaturi de mine si ma amuza foarte tare schimbarile facute intre timp

O seara buna.
Neata , pot sa stiu ce nick aveai inainte ?
 

DeletedUser16356

Guest


Un singur aspect spun si sper sa fie clar pentru toata lumea si cred ca am dreptate in privinta asta, e o vorba in jocul asta "Cei buni se arata pe harta iar cei slabi stau in spate" @toretox ai demonstrat de ce esti in stare, imi pare rau sa iti spun da coronita care o ai pe cont nu o meriti, te invit in granita la putina miscare... ah scuze am uitat tu esti la granita dintre WILD FANGS I si WILD FANGS II si te bati cu WILD FANGS III? sa castige WILD FANGS IV? ca dupa aceea WILD FANGS V sa se faca fantoma? inteleg stiu ca ai acolo batalii grele cu internele.
 
Ultima editare de un moderator:

andreyy92

Membru activ
cand te pui cu dracu iti meriti soarta
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser9585

Guest
Cred ca tu esti putin cam frustrat ca ti luam.laptele si cornul in generala si la liceu iti dadeam capace si te trimiteam dupa tigari . Mai dezaxatule ,eu in primul rand imi pun viata personala pe primul loc ,nu fac ca tine de te exorcizezi cand bagi oo nava sau cand ai atacuri nepotule. Inca un aspect mai treci pe la scoala tata si nu mi da stoul ala cu " nu sunt din ro" ca tot analfabet esti . Mai las o dreacu cu jocurile pustiulica ca ai cearcane pana la calcaie cred. Stai asa sa ma asez putin de nu o sa ma tii tu minte toata viata ta de grepolitan . Ca sigur esti rupt in c#r si o sa joci pana ajungi acolo jos ratonule. Eu nu ti am mai zis nimic aici le forum da vad ca te lauzi ca m ai aruncat de pe harta tu si ratonii tai care comenteaza . Bai smecherilor cu parfum de dama :))ca sa va zic asa ,daca mi ati luat un oras nu inseamna ca m ati mutat in coltul opus al.hartii da asa va place voua sa fiti baiat cu pl de 1 kg pe jocuri. Mai luati tata o gura de aer nu mai fiti asa lesinati ca va place . Hai cius .
 

DeletedUser9585

Guest
Si nu ti mai arata frustrarile pe forum si ne suna la telefoane te rog . Stim ca esti bun...aici e spam sa discutam lucruri mai elocvente. Poti cauta pe dex daca nu stii ce inseamna.
 

DeletedUser16356

Guest
Cred ca tu esti putin cam frustrat ca ti luam.laptele si cornul in generala si la liceu iti dadeam capace si te trimiteam dupa tigari . Mai dezaxatule ,eu in primul rand imi pun viata personala pe primul loc ,nu fac ca tine de te exorcizezi cand bagi oo nava sau cand ai atacuri nepotule. Inca un aspect mai treci pe la scoala tata si nu mi da stoul ala cu " nu sunt din ro" ca tot analfabet esti . Mai las o dreacu cu jocurile pustiulica ca ai cearcane pana la calcaie cred. Stai asa sa ma asez putin de nu o sa ma tii tu minte toata viata ta de grepolitan . Ca sigur esti rupt in c#r si o sa joci pana ajungi acolo jos ratonule. Eu nu ti am mai zis nimic aici le forum da vad ca te lauzi ca m ai aruncat de pe harta tu si ratonii tai care comenteaza . Bai smecherilor cu parfum de dama :))ca sa va zic asa ,daca mi ati luat un oras nu inseamna ca m ati mutat in coltul opus al.hartii da asa va place voua sa fiti baiat cu pl de 1 kg pe jocuri. Mai luati tata o gura de aer nu mai fiti asa lesinati ca va place . Hai cius .

Esti invitatul nostru in granita asa zisul viata personala, zmeul zmeilor, jucatorul secolului, ca pana acuma ceva actiune de la tine nu am vazut inafara de niste harpii si usuoare de la ore ca un las... pierdere de timp cu tine, ma mir inca ca accepta Innogames astfel de animale pe jocul asta... chiar nu stiu cine e atat de frustrat care se plange de la o nava "faceti ticket are bot" magarii de astea, editeaza nume la orase etc.. si cand sa vezi... uitate la el la Km distanta de paranghelie...
 

andreyy92

Membru activ
Esti invitatul nostru in granita asa zisul viata personala, zmeul zmeilor, jucatorul secolului, ca pana acuma ceva actiune de la tine nu am vazut inafara de niste harpii si usuoare de la ore ca un las... pierdere de timp cu tine, ma mir inca ca accepta Innogames astfel de animale pe jocul asta... chiar nu stiu cine e atat de frustrat care se plange de la o nava "faceti ticket are bot" magarii de astea, editeaza nume la orase etc.. si cand sa vezi... uitate la el la Km distanta de paranghelie...
pai daca ai boot
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser16356

Guest
pai dece nu faci ma nenea un ticket daca am asa boot? sa ii rogi pe cei de la Innogames sa ma verifice? Hai te rog eu? Am niste intrebari pentru voi astia super buni , Cat +- sec are serverul? cand trebe lansat un atac sa ajunga gen la 16:35:55? dar sprijinul? sa intre fix dupa nava? astept raspunsuri la astea dupa vin cu alte intrebari.
 

DeletedUser16406

Guest
pai daca ai boot
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_irre.gif
Nu are boot, are doar o corabie grea, o usoara, o birema si are mai multe incercari.... Daca avea boot se vedea in consola adminilor ca ataca si reintoarce de vreo 10-15 ori exact ca boot-ul... Daca avea boot ii iesea mereu secundele si va lua oras dupa oras.
Trifoiul poarta noroc.
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser16406

Guest
pai dece nu faci ma nenea un ticket daca am asa boot? sa ii rogi pe cei de la Innogames sa ma verifice? Hai te rog eu? Am niste intrebari pentru voi astia super buni , Cat +- sec are serverul? cand trebe lansat un atac sa ajunga gen la 16:35:55? dar sprijinul? sa intre fix dupa nava? astept raspunsuri la astea dupa vin cu alte intrebari.
+/- 10 secunde stiu ca are si poti da pana prinzi secunda de vreo 5-6 ori daca esti rapid de mana.. + incercarile cu o corabie, o usoara .. ai si de acolo incercari..
 

andreyy92

Membru activ
Nu are boot, are doar o corabie grea, o usoara, o birema si are mai multe incercari.... Daca avea boot se vedea in consola adminilor ca ataca si reintoarce de vreo 10-15 ori exact ca boot-ul... Daca avea boot ii iesea mereu secundele si va lua oras dupa oras.
Trifoiul poarta noroc.
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
de acord, am aceeasi tactica dar tot nu reusesc ca din 8 comenzi 7 din ele sa imi intre in interval 2 doua secunde, adica 3 atacuri cu o secunda inainte de nava si 4 sprijine in secunda cu nava
 

Gymus

Membru activ
Acum serios... nu-s oamenii corecti in viata reala .. dapai intr-un joc. :))


Relax si termina-ti Trafik si Toretox.. pt unii ca voi nu mai intra lumea pe forum.. aveti atatea cai de a comunica in privat .. de ce suntem obligatii sa vedem blasfemiile voastre ?

Ati terminat cu Wildul si fakeurile... acum o dam pe boot... daca asta stiu sa faca asta e...


#respect celor care joaca curat.
 

DeletedUser16356

Guest
de acord, am aceeasi tactica dar tot nu reusesc ca din 8 comenzi 7 din ele sa imi intre in interval 2 doua secunde, adica 3 atacuri cu o secunda inainte de nava si 4 sprijine in secunda cu nava
inveti, cand esti inconjurat de rosu si nu stai la caldurica o sa inveti sa joci mai bine, se numeste exersare, evident ratezi dar tinand cont ca exista si miscare de trupe si corabie si usuoara si alea alea .. te inveti cu greul mai incearca candva o sa poti.
 

DeletedUser9585

Guest
Acum serios... nu-s oamenii corecti in viata reala .. dapai intr-un joc. :))


Relax si termina-ti Trafik si Toretox.. pt unii ca voi nu mai intra lumea pe forum.. aveti atatea cai de a comunica in privat .. de ce suntem obligatii sa vedem blasfemiile voastre ?

Ati terminat cu Wildul si fakeurile... acum o dam pe boot... daca asta stiu sa faca asta e...


#respect celor care joaca curat.
#respect gymus si poli oameni vechi si cu capul pe umeri , ne stim sub alte nick uri.. Imi cer scuze public ca am dat curs discutiilor neplacute aici pe forum . M am coborat la un nivel si nu a fost frumos ce a facut . Asta e ultima replica data de mine catre jucatorul trafik. Respectele mele voua ,cei care mai intai sunteti oameni apoi jucatori. Seara buna .
 
Sus