Spam

  • Autor subiect DeletedUser14992
  • Data de început

DeletedUser12299

Guest
Intemeiaza careva o alinata cu nume mare sau ceva? Revin dupa o pauza maricica si vreau sa ma apuc in forta. Raspundeti aici cu reply sau dati-mi mesaj privat cu directia pe care sa o aleg ( nord , sud , nord vest , etc.) :D
 

DeletedUser

Guest
si de asta nu le pasa celor din INNO de ce zicem noi
daca eu dau un ex dintr-o alianta toti aia sar la bataie
cand dai ex din alta alianta e aceeasi poveste
stai chill,si eu bag bani in joc dar nu pt instante .
daca am face un calcul cate simturi divine a avut tipul ala, in momentul asta poate sa foloseasca toate codurile de pe joc pt ca nu o sa ia ban:)
Oftica unde e?Am dat un exemplu si mai pot sa mai dau de jucatori extra gold-isiti:Ragnarar,andreibaciu,bogdan2002,ronin,mopmop,vanima si tot asa.
Nu am oftica pe ei dar baga prea multi bani si nu putem sa tinem pasul cu ei...
Daca tu crezi ca ma oftic ca ei baga bani si eu nu prea du-te sa iti faci un control la cap...

Nu conteaza cate pct ai la atacatori, conteaza zidu...cate trupe ai tocat acolo astept colegii sa confirme altfel ma sparg singur de ras :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15751

Guest
Zidul este chiar foarte important.. trebuie sa il ai mare ca sa nu te omoare seriful :-s
 

DeletedUser9563

Guest
Asta daca ai zid.Daca vine unu din 30 in 30 de minute cu catapulte pe durata intregii zile , ce sa mai faci?

- - - Actualizat - - -

Nu am vazut pe nici o lume , interna sau internationala, asa o dovada pura de obsesie bolnava , cum se intimpla acum pe Heraklion.Si nu inteleg ce se dovedeste cu asta.Ca faptul ca esti jucator bun de Grepolis sigur nu se dovedeste.
 

DeletedUser15752

Guest
Se pare ca mai astept cateva luni pentru un sistem in care sa nu fim la ani lumina distanta de jucatorii premium....
 

DeletedUser

Guest
Asta daca ai zid.Daca vine unu din 30 in 30 de minute cu catapulte pe durata intregii zile , ce sa mai faci?

- - - Actualizat - - -

Nu am vazut pe nici o lume , interna sau internationala, asa o dovada pura de obsesie bolnava , cum se intimpla acum pe Heraklion.Si nu inteleg ce se dovedeste cu asta.Ca faptul ca esti jucator bun de Grepolis sigur nu se dovedeste.

Ii dai fulgere si cutremure...ca voi sunteti 400....si-l nivelati din favoruri
Aviz amatorilor care se gasesc sa mi tinteasca dinstinsele mele orase...va anunt ca sunt deja curtat de p...u staului din ghost division ...balosica fara frica...El e cap de lista...restu nu merita sa fie mentionati...baiat sarguincios zilnic 2-3 fulgere corecte, cu demolarile de ferma aferente si binenteles injuraturile printre dinti, corespunzatoare
 

DeletedUser7589

Guest
...........................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
...........................

Cu cuvintele tale Domnu Doru....suspansu ma tine asa ....suspendat...Daca pctele acelea de suspans fac referire la nr exagerat de juc. , nu voiam sa pun 300, pt ca acea cifra inseamna ceva....in schimb 400 vi se potriveste de minune :), in caz ca voiai explicatie :D
In alta ordine de idei, cineva a facut un mic istoric al lumii precedente pana in acest moment sper sa va placa!!
http://captiongenerator.com/95699/GOD
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7589

Guest
Frumos clipul :)

Am vrut sa spun mai multe, dar, la naiba, habar nu am de ce nu am reusit sa postez.
Voiam doar sa spun ca numarul nu e relevant si ca oricum eventurile au devenit porcarii. Totul e de vanzare. Un club in care intri gratis, dar e al naibii de scump sa iesi.
Punctele... nu am reusit sa sterg textul (mi-a luat altceva decat voiam, un text autsalvat), am editat si era prea tarziu sa mai scriu ceva, asa ca am lasat suspansul sa planeze :D
 

DeletedUser199

Guest
Solutia este boicotul.Sintem jucatori de Grepolis, ne place acest joc, dar pina la urma e doar un joc si am intrat in el pentru distractie si chiar relaxare.Alfel ce se intimpla acum pe Heraklion cu AndreiBaciu (zis si Maturoiul sau Moapa) se va intimpla peste tot.

Cred ca nu ati mai jucat de mult timp The West, un alt joc al celor de la Inno, acolo pepitarii distrug frumusetea jocului de cativa ani, asta e situatia, pot juca toti, indiferent daca baga bani sau nu dar se bucura de joc numai cei care baga bani. Nu cred ca aveti ce sa faceti, indiferent cat protestati pe aici, parerea voastra e nesemnificativa, ganditi-va ca grosul banilor pentru Inno vine din serverele straine si cel international, acolo sunt oameni cu bani din toata lumea, aia isi permit sa cumpere aur si nu protesteaza.
 

DeletedUser15752

Guest
superb clipul, chiar a sintetizat tot ceea ce era de spus despre heraklion :))))
 

Missis Bella

Membru activ
Pentru cei care nu au posibilitatea sa cumpere gold, pot intra la deschidere, sa ridice un orasel cat sa vinda resurse. Vor fi destui care sa arunce cu gold. Cand nu mai merge negotul, inchideti contul.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Cred ca nu ati mai jucat de mult timp The West, un alt joc al celor de la Inno, acolo pepitarii distrug frumusetea jocului de cativa ani, asta e situatia, pot juca toti, indiferent daca baga bani sau nu dar se bucura de joc numai cei care baga bani. Nu cred ca aveti ce sa faceti, indiferent cat protestati pe aici, parerea voastra e nesemnificativa, ganditi-va ca grosul banilor pentru Inno vine din serverele straine si cel international, acolo sunt oameni cu bani din toata lumea, aia isi permit sa cumpere aur si nu protesteaza.

De ce va cumparati suc, bere si alte rahaturi....de ce nu beti doar apa...???
Va obliga cineva sa va cumparati bere???vin ??sucuri???, nu cred, atunci de ce tre sa blamati pe cei care fac baie in sampanie papa doar genunchi de broscuta si ochi de melc? De ce inghititi tot rahatu pe care vi-l ofera politicienii de dupa 89..., dar nu faceti nimic in privinta asta...insa, cand vine vorba de innogames :)))) e alta mancare de peste :))))

Asta e doar un joc...si tre tratat ca atare....un joc din care se vrea a se scoate bani....nu a fi "a beacon of morality" pt tot taranu care zace in noi ....hai ca deja de 5 ani de cand o ardeti cu subiectu asta....m-am lamurit..

La inceput...erati impotriva premium(fara sfetnici)...a nustiu cat dracu 5 euro pe luna...voiati gratis...ceva de genu....eu nu platesc curent ma leg de la stalp sau de la vecinu...ca-s mai jmecher daca e cazu...daca nu-s jmecher...dau de pamant cu restu...ca-s bun de gura....dar totusi...sunt lucruri mult mai importante decat chestiile astea.....pana la urma au ajuns sa vorbeasca toate verzele pe forumu asta...
Am jucat si fara gold si am fost in top...am jucat si cu gold si am fost in top...diferenta e ca, goldul imi permite sa am mai mult timp liber....in fine....poti sa ai si gold...cu kg daca nu te duce capu...sunt o gramada care joaca cu gold..dar nu vedeti decat 2-3 pt ca astia...isi mai folosesc si bibilica cat de cat...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9563

Guest
E adevarat ca sint multi goldisti fara creier, dar ce sa faci cind unul din asta fara creier ataca toata ziua si iti distruge orasul doar pentru ca poate sa faca asta si are bani de aruncat?Nu are loc de munca sau alte ocupatii in afara de darimatul unui oras virtual doar pentru ca atit il duce capul ala bolnav?Asa ceva nu se intimpla inainte de refacerea instant a trupelor cu gold.Dar unul care are creierul bolnav nu stie ce inseamna cu adevarat jocul asta.
 

DeletedUser

Guest
E adevarat ca sint multi goldisti fara creier, dar ce sa faci cind unul din asta fara creier ataca toata ziua si iti distruge orasul doar pentru ca poate sa faca asta si are bani de aruncat?Nu are loc de munca sau alte ocupatii in afara de darimatul unui oras virtual doar pentru ca atit il duce capul ala bolnav?Asa ceva nu se intimpla inainte de refacerea instant a trupelor cu gold.Dar unul care are creierul bolnav nu stie ce inseamna cu adevarat jocul asta.

Problema nu e asta...problema e ca intotdeauna ati gasit ceva de comentat...asta inainte de a exista optiunea cu gold instant vati lamentat pt ca existau jucatori cu premium care bagau stiu eu , 5 euro /luna.....
Acuma exista jucatori care baga 10000 de euro daca e cazu...intrebarea mea e....de ce va f. grija ce face x si y?
E vorba in special de tine...te-ai legat la acu cativa ani de cei care bagau 5 euro pe luna ca-si activau sfetnicii....acuma ca jocu a evoluat...si a adus mai multe optiuni gold...te lamentezi si te plangi in continuare....
Nu exista joc online in care sa nu ai optiuni premium...scopu e ca ei sa faca bani....asta e clar...scopu tau care e?
Te lamentezi de nustiu cati ani...nu ai reusit sa vii cu o solutie...doar sa plangi ca x si y are gold....pai pana mea....ori te adaptezi....ori nu mai juca....e simplu. :)
Solutia nu e sa dictezi tu termeni dezvoltatorului jocului ci sa gasesti solutii care sa cotracareze efectele cascada ale celor cu gold....cand o sa poti face asta...ai invatat grepolis....pana atunci poti sa stai si sa urlii in continuare...nu ai aratat pana acuma ca ai fi un jucator....care ii place sa joace jocu asta....
De ce zic asta?
Sunt o gramada de motive ...pe majoritatea lumilor pe care am jucat nu am bagat gold...exceptie facand acu ultimele lumi...
Am urmarit toti jucatorii...si toti dar toti frate....intrati nustiu...de 2-3 ori pe zi...beliti ochii...habar nu am ce faceti...cladiri sau ce ...nustiu...cert e ca habar nu aveti cu ce se mananca jocu...degeaba aveti aliante in spatele vostru ...degeaba aveti n colegi care va sustin...nu aveti pic de strategie in voi...
Nu stiti sa va dezvoltati...nu stiti cum sa inghegati o echipa calumea ...care sa faca fata noului content pe care il aduce acest joc...nu vati adaptat acu nustiu cati ani....nu va adaptati nici acuma....cand sunt cu mult mai putini oameni...
Jucati jocul degeaba....nu ati invatat nimic....singura explicatie ...pe care ...o vad e ca intrati dati o cladire...si faceti caterinca cu colegii...in fine....
Multi merg pe premisa:
"pusca si cureaua lata , ce grepolis jucam odata"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8466

Guest
hai lasati-ma si cu "grepolisul ala care era odata".Inca dupa primele lumi erau discutii cu goldul asta.Daca ii luai orasul la unu ,era din cauza ca tu ai sfetnic si nu ca poate esti mai bun ca el,ca ai o alianta mai unita s.a.m.d.Nu te obliga nimeni sa joci .Faci fata,joci,iti dai interesul.Nu faci ...baga spatele si pleaca pe CS GO,Battlefield Etc Etc.De cand am eu habar de grepolisul asta a fost vorba de gold..de Boti si alte magarii.Si chestiile astea fac parte din joc asa ca sa lasam motivele astea puerile.Si eu daca as avea bani si ambitii fata de jocul asta as baga milioane dar dupa atatea lumi inca nu ma prea intereseaza ce se intampla in jurul meu.
Deci dragi colegi,lasati oamenii sa bage milioane ,ca nu ia de la voi.
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Sus