Spam

  • Autor subiect DeletedUser14992
  • Data de început

Missis Bella

Membru activ
ce naiba fratilor, 5 aliante lupii albi? in halul asta ati ajuns? imi amintiti de game over de pe delphi si care au ajuns sa fie dusmani ... ce naiba ... 5 aliante + aliatii lor vs pda si anonymus? c'mon ...
smiley_emoticons_motz.gif
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

Da , de ce te miri ? Nici Anonymous nu e singura alianta, au si ei mai multe marci, Anonymous I , Anonymous II, posibil si ceva aliati.
 

DeletedUser15785

Guest
La ce folos? Au cazut toate la o actiune marca Anonymous iar liderul lupilor si-a dat inceput nou. Degeaba ai cantitate daca nu ai si calitate. Evident ca ne asteptam in continuare dusmanii :)
Noroc de moralul asta care ne opreste :(

Cat despre moralul tau. Regula este teoretic ca 1/4 din punctele tale este minimum necesar pentru a avea 100% moral. Eu cu 50k am moral 100% pe un jucator de 12k , daca iau de la 11 in jos scade moralul :)
am tot vazut, ca mai stau la barfa cu ciclin si ne tot miram (cel putin eu) de ce sunt in stare lupii .... gen, acel aladinx a umblat prin fiecare alianta a lupilor sa desfaca un pact amarat ... si isi trece pete noapte aliatii la interne ... asta nu se face ...
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser15785

Guest
Da , de ce te miri ? Nici Anonymous nu e singura alianta, au si ei mai multe marci, Anonymous I , Anonymous II, posibil si ceva aliati.
da, dar ei sunt 5 cu acelasi logo, macar anaonymus are alianta mare + doua academii, ca daca stam sa numaram si pactele lupilooor .... ajugem la toata harta vs anonymus
 

DeletedUser15785

Guest
eh .. stiu ca exagerez, va stiu pactele, dusmanii ... etc
smiley_emoticons_viking.gif

btw, ai si renuntat?
 

DeletedUser16115

Guest
o lume moarta...din cauza lupilor(ca sa fiu mai explicit oamenilor cu 2 fete)...
 
Sus