Spam

  • Autor subiect DeletedUser14992
  • Data de început

DeletedUser9563

Guest
Doar la prostii ii duce capul in ultima vreme pe cei de la Inno si bineinteles sa introduca cit mai multe optiuni cu gold.Si astept penalizari ca sa revina profilul la performanta pozitiva pentru mine pe care o aveam pe forumul anterior.Nu imi place ca am doar like-uri si am sa fac tot posibilul sa trec iar pe minus.Oricum Grepolis nu se va curata pina nu se incepe acest lucru de sus.
 

DeletedUser12299

Guest
Mie imi place noul forum , acel forum ramasese la fel de cand a inceput jocul , eu cred ca schimbarea asta era necesara ! Mie unul mi se pare ca arata chiar bine , dureaza o saptamana sau doua pana il uitati pe vechiul si dupa totul revine la normal ...
 

DeletedUser2039

Guest
Mi-e mi place satul meu ca se-ntampla lucruri bune, avem si televizor, nu-i asa de rupt de lume.
 

DeletedUser12202

Guest
Mi-e mi place satul meu ca se-ntampla lucruri bune, avem si televizor, nu-i asa de rupt de lume.

Corect :)!
Si nu va mai plangeti ca se baga gold pe banda(degeaba o faceti,ne suparam si...cu supararea ramanem,uitam sa ne bucuram de ceea ce conteaza),nu fiti frustrati-eram si eu si f.f.revoltata,mi-a trcut,m-a...imbatranit Grepo :).Cum contra vantului nu pot face...,scuipa :),dau ignor.Ma bucur de joc,de colegi,ma lasa rece topurile,nu pot fi toti superman :).Ma bucur de ceea ce conteaza : echipa,unitate,oameni normali,nu obsedati.Pierd,castig,jucator ma numesc.Avand in vedere si luand in consideratie ca,Grepo de azi nu este Grepo de ieri(de la inceputuri),haideti sa ne bucuram de joc,sa ne adaptam,nu putem trai in trecut.Este o sectiune a goldistilor,o sectiune a celor ca mine,ca tine,ca altii.Colegii si atmosfera din alianta conteaza,parerea mea.Ca x este primul cu miliarde de pct de batalie ?bravo lui !Nu-l invidiez,mai importante sunt cele 10 ale mele facute cu garda :).Dragilor,este joc,bucurati-va de el !Aveti valoare,sunteti jucatori cu experienta,se pierd orase in fata celor ce se refac instant ?Si ce daca ?Ei iau un oras si atat,voi ?Jucati de placere,sper cu placere,experienta pe care o aveti va poate ajuta sa contracarati mare parte din gold.Cum era faza cu revolta ?Doru,Barbarule,o stiti,la un moment dat era la nivel de arta militara.Sadisfactie suprema.Cred eu ca cei ca noi,inca se pot bucura de joc.Daca nu uitam ca este joc.Nu vom fi nr.1 ?Si ce daca ?Nr.pe care il vom avea este mult mai valoros !E...gratis :)!
 

DeletedUser9563

Guest
Pentru mine se apropie foarte rapid finalul participarii in jocul asta idiot.
 

DeletedUser9563

Guest
Si eventul asta total cretin care e in desfasurare acum e si el o cauza pentru accelerarea apropierea parasirii de catre mine a jocului astuia avar dupa gold la fel ca cei de la Inno si anumite persoane de pe aici.
 

DeletedUser15785

Guest
cam mort forumul asta ... se vede ca am lipsit asa de mult
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser15785

Guest
unde sunt bre bornele lumii? pai ce e asta ... offf ...
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

ciclin

Stie Tot
Ce borne , nu isi au rostu .

Forumu asta nou a distrus tot ... si asa era aiurea..da acuma...ii ca dracu.

Ombladon zicea :

Esti doar un vechi , iar pe vechi il sperie noul :))))
 

DeletedUser15785

Guest
hai ca erau bune ... bornele duceau la discutii, discutiile la cearta, cearta la vacante gratis ...
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser15785

Guest
auziti bre, va tine sa facem un forum comun ce sa fie folosit de toate aliantele din top 10-15 sa zicem? doar cu topicul spam? sa fim seriosi, lumea e mica, mai suntem 800-1000 de playeri ... de cunoscut, astia din top 10-15 ne cunoastem mai mult ca sigur ... ce ziceti?
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser12202

Guest
hai ca erau bune ... bornele duceau la discutii, discutiile la cearta, cearta la vacante gratis ...
smiley_emoticons_biggrin.gif

Eu vreau vacanta !!!Neatacabil :).Macar o luna,doua :))).Sa uit de tot de Grepo.
Mi-ai dat o super ideie!!!Nu prea stiu cum s-o pun in practica :( . Mi s-a facut o sila de cred ca si hepatita e roz :).Vreau la Caracal !!!Unde si cum sa fluier ???
 

DeletedUser15785

Guest
pai trebuie sa te iei de roscata si sa critici tot ce face, eventual sa mai demasti o magarie a adminilor ce se vrea musamalizata
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser15785

Guest
ce naiba fratilor, 5 aliante lupii albi? in halul asta ati ajuns? imi amintiti de game over de pe delphi si care au ajuns sa fie dusmani ... ce naiba ... 5 aliante + aliatii lor vs pda si anonymus? c'mon ...
smiley_emoticons_motz.gif
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser15785

Guest
cum naiba unu de 39k puncte are moral 100% pe unul de 9k puncte??????????????????????????????????????????????????
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser11146

Guest
ce naiba fratilor, 5 aliante lupii albi? in halul asta ati ajuns? imi amintiti de game over de pe delphi si care au ajuns sa fie dusmani ... ce naiba ... 5 aliante + aliatii lor vs pda si anonymus? c'mon ...
smiley_emoticons_motz.gif
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

La ce folos? Au cazut toate la o actiune marca Anonymous iar liderul lupilor si-a dat inceput nou. Degeaba ai cantitate daca nu ai si calitate. Evident ca ne asteptam in continuare dusmanii :)
Noroc de moralul asta care ne opreste :(

Cat despre moralul tau. Regula este teoretic ca 1/4 din punctele tale este minimum necesar pentru a avea 100% moral. Eu cu 50k am moral 100% pe un jucator de 12k , daca iau de la 11 in jos scade moralul :)
 
Sus