Spam

  • Autor subiect DeletedUser14992
  • Data de început

ciclin

Stie Tot
Subiectele ce tin de religie sunt greu de dezbatut pentru ca nimeni nu detine adevarul.
Putem sa ne linistim sau sa incercam sa demonstram cat de superiori suntem noi ca atei sau crestini si sa ne dam in cap. nimanui nu-i pasa.
 

DeletedUser

Guest
bai...hai gata ca vine acum Ciclin si ne incanta cu un psalm cantat la lumina goldului din grepolis.Muahahaha
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Later Edit: Ciclin cu Gadea ce scot cuvinte d'astea de o finete cum nu s-a mai vazut=))!

Iti zic eu ceva din biblia grepolitana:

Lasati polisurile sa vina la mine!!!!! :D
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
.....ca vicleanul sarpe deja isi arunca ispitele lui fierbinti asupr acestuia........


:))))))))))))
 

DeletedUser14853

Guest
va invit in alianta mea.
preturi mici,alianta de top(15) B-)
13553412_1561244280847345_1031095420_n.png
 

DeletedUser6811

Guest
Am intrat pe lumea asta doar ca sa mai strang niste gold, pentru o eventuala lume cu setari mai bune si la care sa am dispozitie de joc.
Constat cu stupoare ca in 24 de ore de la deschidere, nu sunt nici macar 500 de jucatori activi, pai asta se faceau in maxim o ora de la deschidere in urma cu ceva timp ;D
Cred ca ma voi chinuii degeaba sa mai strang gold ca nu voi mai avea ce face cu el in ritmul asta :D

Bafta pe lumea asta pentru prieteni, si pentru "dusmani" !
 

DeletedUser15355

Guest
Da, se pare ca nu sunt mai multi de 500 playeri care chiar vor sa joace aici.
Pt ca persoanele care prefera revolta sunt pe Heraklion ,lumea precedenta si vor sa termine acolo, se pare ca inno nu a ales prea bine lumea pe care ne-a trimis-o, cred ca daca trimiteau o lume cu asediu faceau multi banuti, asa ai pierdut o lume aiurea..
 

DeletedUser11146

Guest
Jos palaria Innogames. Un event fara gold extrem de bun pentru noua lume cu revolta. Ofera argint si favoruri gratis in prostie plus 6x"100 populatie" . Aceste lucruri fiind vitale la inceput. Sa fim seriosi, primi pe gratis + 600 populatie la inceput de lume. La alte eventuri cu gold plateai enorm pt a avea + 600 populatie. Scoteai mii de gold si tot era greu.
 

DeletedUser9563

Guest
Roata norocului care cerea si gold a durat multe zile.Evenimentul asta l-am terminat pe Heraklion in citeva ore.
 

Mr Jack

Super Moderator
dupa ce aduni cele 6 pietre nu trebuie neaparat sa iti iei recompensa cu cele 6 bonusuri de populatie, poti sa mai astepti si sa trimiti in continuare unitatile sa aduca favoruri si argint

doar sa nu uiti sa iti iei recompensa inainte de terminarea evenimentului :)
 
Ultima editare:

cristi.89

Membru
o lume ne interesanta,probabil daca nu era revolta era mai atragatoare,dezamagitor doua lumi cu revolta consecutive:))
 

DeletedUser10318

Guest
Ce desing naspa la forum :) nu au avansat decat in premium, in rest nimic in grepolis-ul asta :) nu se merita revenirea :)
 

DeletedUser9563

Guest
Ce naiba au facut astia si cu forumul?Arata al naibii de aiurea acum.Era mai bun desginul fostului forum.Se prostesc astia de la Inno pe zi ce trece.
 
Sus