Sa umplem de spam!

DeletedUser4185

Guest
Aoleu!!!marele maestru noob aristica si-a luat nava imposibil e a doua,hmm si se mai lauda ca rupe mainile la toti ca se bate singur cu toti el e zmeul zmeilor,de fapt sunt buni numai cu bot ca pe gytium si-au bagat in 4 bot sa poata sa ma atace,hopa pe serverul asta numai sunt admini lor sa le apere curu sai ierte de banari si rezultatele se vad FELICITARI ECHIPA DE ADMINI PEMTRU CA INCEPETI SA FACETI MAI CURAT ACEST JOC.
 

DeletedUser

Guest
Veze fuge, nimeni nu-l ajunge!
smiley_emoticons_flucht2.gif



295090027e174d928141124a320c722b.png
 

DeletedUser15789

Guest
Aoleu!!!marele maestru noob aristica si-a luat nava imposibil e a doua,hmm si se mai lauda ca rupe mainile la toti ca se bate singur cu toti el e zmeul zmeilor,de fapt sunt buni numai cu bot ca pe gytium si-au bagat in 4 bot sa poata sa ma atace,hopa pe serverul asta numai sunt admini lor sa le apere curu sai ierte de banari si rezultatele se vad FELICITARI ECHIPA DE ADMINI PEMTRU CA INCEPETI SA FACETI MAI CURAT ACEST JOC.

Vorbesti si tu sa te afli in treaba,csf...poftim cultura.Eu as zice sa iti vezi de ale tale si sa lasi vorba de-o parte ca nu e de tine.
 

DeletedUser

Guest
7bal, maiestre, sperietoarea friends, jucatorul de aur, luptatorul servarului, unde te-ai ascuns obraznicule?
smiley_emoticons_frown.gif
Hai ca ne-ai batut si pe lumea asta ...
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


fc22f9388f6942f7b09c5d97bfb76b2e.png
 
Se pare ca si pe lumea asta SCHEMA LU VERSACE a tinut,demos si wind bat in retragere si se gandesc la urmatoarea lume unde ne vom reintalni.Felicitari si FORTZA FRIENDS
 

DeletedUser15344

Guest
7bal, maiestre, sperietoarea friends, jucatorul de aur, luptatorul servarului, unde te-ai ascuns obraznicule?
smiley_emoticons_frown.gif
Hai ca ne-ai batut si pe lumea asta ...
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


fc22f9388f6942f7b09c5d97bfb76b2e.png

Da bre din cauza ta a Friends lui am sters :))))) care erati la mari distantza ..... hai sa fim seriosii... am sters din cu totul alte motive ...

1. Tradarile nici in cei cu care vi sa castivi lumea nu mai poti avea pic de incredere.
2. Nu mai am placerea ce o aveam candva acum grepolisul imi aduce numai nervi in plus si imi e scarba de uni oameni care /cu care jucam .
3. Timpul - nu mai am timpul ce il aveam odata
4.Nu o sa dau vina pe adminii ,dar o sa zic ca ionkiller nu o sa fie /si nici nu a fost obiectiv si corect pe lumea asta ii arat clar cum ca boika./iulysmecheru e unul si aceasi persoana ca na iti dai seama din linbaj si plus se lauda el ca tot el e pe cont pe alta lume si ca le are la conexiune comuna , + am vazut si actiunile ce le faceti pe demos nu am vazut atacuri cu o marja de eroare mai mare de 2,3 secunde in fatza navei la fel sprijinul ..... si mai ziceati ca demosul foloseste booti in fine...
5. Motivul pt care am sters in seara aia si ma motivat in asa fel in cat sa ma retrag de pe toate lumile pe care activam a fost in mare parte plecarile lui xxl2016 si a lui maximus2727 care ii consideram prieteni si am lasat ally pe mona lor cat am fost vacantza (era pe locul 1 ) ei au parasit primi barca / punand mai presus orgoliul si razboiul personal care il aveau cu *uni din demos* . desi citez 'vreau sa castige lumea cu mine' ...dar nah.... plus cireasa de pe tort a fost circulara lui sorin......

Deci in mare cam astea au fost motivele nu ca nu mai am gold nu de frica sa imi iau bataie sau eu stiu .... in nici un caz caci daca imi aduc bine aminte am stat cu grei pe insula gen cristi.89 ,darabana ,ediandrei ,tania,rimona,versace , nu am refuzat niciodata o lupta frumoasa dar mai ales aici , de cine sa imi fie frica ??? de alde iulysmecheru care cum revenisem din vacantza il si curatisem pe vro 4-5 orase cu contra-atacuri, plus bagasem nava lui grep2001 .... de la restul nici nu prea aveam atacuri .... deci in nici un caz din cauza fricii , auzisem alte zvonuri pt ca mi se terminase goldul - dragilor in dimineatza aia bagasem alte 25.000 gold si - in seara cand am renuntzat am impartit 64k gold unor prietenii. - Motivul renuntzari definifive la grepolis nu mai imi aduce nici un fel de placere ma dezgusta tradarile ,manevrele , orgoliile ,prostiile care se fac acum pe grepolis ro.
Am inceput grepolis pe lumea Delta si pana acum am pierdut un singur oras in fata lui prandeli pe githyum si l am pierdut pe actiune si au fost date mai multe nave pt. a mi lua orasul ala atunc,i in mai putin de o ora . si daca tin minte si poate sa confirme si el i am multumit omului pt. lupta frumoasa care au dat dovada pt ami lua orasul acela , in fine .....
Am cunoscut multi oamenii frumosii care merita tot respectul si cu care mi a placut sa conversez, joc ,caterinca ,alea alea - incepand cu cei de la care am invatat grepolis
-Braveknight (danielcristea75) & capsuna 93
plus alti cu care am jucat dealungul timpului gen neoptolem ,jaguarul1, tarlikici ,amy7amy,koz00 ,galactica000,miadenisa, fairplayer, luana4,chike ,-ronin-,seadog,Manastireanu,geany.ss, anasiluca,oana10able,G.Jones,adonia, adrian99,satana, nexe, brasoveancabv,Vecina lui Alex ,cristi.89 ,docta ,dark99,pantera ,Mr Jack , adiporto,sosolinha, chiar si thebestanimal deci in ultima vreme m a dezamagit si alte cateva zeci cu care chiar mi a facut placere sa joc alaturi de ei si o sa aiba tot timpul respectul meu .

Pe de alta parte am cunoscut si caractere nu asa de laudat- sau care m au dezamagit candva sau care m au criticat -injurat sau eu stiu fara sa ma cunoasca.... gen sevsceptic -(daca iti vream raul ti l puteam face de mult si intreabal pe capone ca nu am glumit cu pozele si printurile dar nu era frumos din partea mea sa ma cobor la nivelul tau +plus era ceva intim) , iulysmecheru ,gucci.stalone ,AlNxDB ,gina16,gorgoo si alti.....

Va doresc tot binele din lume si care este mai bun sa castige .Imi pare rau ca am dezamagit in special pe braveknight ,cristi.89 si pe soso .Ma repet nu am sters de frica sau din ce alt motiv am sters doar ca mi sa luat de grepolis -nu imi mai aduce nici un fel de placere -am sters peste tot chiar si pe lumea Githyum unde mai sunt 3 luni pana la minuni si daca nu ma insel eram tot pe locul 1 pe lume .
(ultima mea postare - sper sa va abtineti aia care o sa ziceti gen emotionant imi curge o lacrima din... nu am scris pt voi am scris asa ca chestie.... oricum putin imi pasa ... )
 

Missis Bella

Membru activ
Pacat ca ti-ai sters contul, ti-ai lasat alianta si ti-ai dezamagit colegii. Parerea mea ca ai facut o greseala dand stergere la cont si o spun din experienta proprie. Intotdeauna exista cineva in joc pentru care merita sa continui chiar si pentru un singur prieten.
 

DeletedUser

Guest
editat
Numai pe my ai pierdut vreo 3-4 orase pe care a trebuit EU sa le recuperez. Le-ai pierdut la alianta lui Daniel(brave). editat
Cat despre mine, ca n-am caracter.... hahaha. Pai nu ne vorbeai tu aiurea pe conferinta demos? Ce ziceai de mine si versace? editat
Dar nici nu ma mai obosesc, editat Cu greu am reusit sa inteleg ce pielea mea ai scris.
Ramane in picioare oferta mea, oricand, cu mare drag, un abecedar.
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
nu esti bre sanatos , nu iti mai da asa mare importanta in nici un caz u nu erai subiect de discutie pe comferinta skype :) cu versace e alta mancare de peste pe el da e posibil sa il fi vorbit de urat :) dar cu el asa e mai tot timpul ne injuram, scuipam tot tovarasi ramanem :)

si cu orasele pierdute , bre nene cand sa deschis lumea rho am renuntat la lumea my e si normal sa pierd orasele dar cat am jucat nu am pierdut Absolut nici un oras si da eram in ally cu danielcristea75(brave), gorgoo,ionut.vrancea,vampiru in alianta la danutza1987 daca imi aduc aminte bine nick ul ei, dupa sa facut nu stiu ce fuziune si la o luna,doua am renuntat , cand sa deschis lumea rho - habar nu am cui ce si ce orase am pierdut daca nu am mai intrat pe lumea aia :)

Multumesc mult pt abecedar :) na cand scrii de pe telefon mai si gresesti mananci litere ,dar daca vrei ne putem masura IQ.
 

DeletedUser15344

Guest
lol nu stiu care e terminat dintre noi , eu pe omnicron nici nu am jucat :))) si iti ziceam cum am intrat pe rho am renuntzat la lumea my. dupa lumea rho nici nu am mai jucat deloc pana pe lumea delphy ... sau poate u sti mai bn ca mn pe ce lumi am jucat :)))) si sa iti repet stiu bine ce orase am pierdut decat unul singur in fatza lui pramdeli pe githyum atat . cui i ati dat voi contul 7ball dupa ce am fost eu nevoit sa renunt nu stiu si daca tin minte bine u sau pavel imi stiati parola contului deci nu veniti cu prosti ca am pierdut eu orase pe nu stiu ce lumii pe care eu nici nu am jucat pe ele cat am jucat eu Iuli pe conturile 7ball .alilush .7bal nu am pierdut decat un oras
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
mda..... :) intreaba lumea ma :))) intreabal pe brave caci pe unde am jucat eu am jucat numai alaturi de el. ma repet nu imi pune mie in carca orasele ce le a pierdut cine a fost pe contul 7ball dupa ce m am lasat eu de lumea rho ...
 

DeletedUser15785

Guest
orgoliile, banarile, timpul, banii ... multe posibilitati ...
peste 5 ani ma reapuc si eu de grepo, pana atunci, va urmaresc din culise :*
 

Missis Bella

Membru activ
La multi ani !
Va doresc sa aveti un an plin de impliniri, sanatate , sa fiti mereu alaturi de cei dragi si Domnul sa va fereasca de necazuri .
 
Sus