Sa umplem de spam!

Missis Bella

Membru activ
domnule 7 oua,n-am mai scris aici de vreo 2 ani,pana la urma ce doresti tu? daca v-ati dat stergere si ati disparut ca niste smecheri incontestabili vrei sa rup pactele pe care le-am facut cand aveati voi cate 2 academii? erati 6 aliante ...e nu scumpule,n-o sa-ti fac jocul asta pe care vrei sa-l joci tu,o sa jucam farmeville pana la sfarsit


Acum imi explic de ce jucatorii mari au tras la aliantele mari , in loc sa prefere lupta .
 

DeletedUser5815

Guest
Nu a zis nimeni ca e interzis , eu sunt jucatoare de pe lumile vechi, e o chestie de bun simt a jucatorilor sa nu bage nave, noaptea. Daca tu si altii stati si bagati nave, noaptea, nu inseamna ca cel atacat e dormeza. Mai avem si o viata reala cand unii dintre noi au copiii mici sau bolnavi in familie si nu stau cu alarmele noaptea. Poate vreodata o sa ajungi in situatia asta si ai sa intelegi ce-ti spun.
ete scart! .... daca prin lumi vechi intelegi viteza 1, cand iti faceai si concediul pana cucereai un oras, nu ma mir
eu asociez lumea veche cu bonusul care se termina la 5 dimineata pe viteza 3... acum e chiar boierie

in alta ordine de idei, ziua mai si muncim, poate n-avem timp de nave si ne jucam la cafea dimineata... si daca eu imi beau cafeaua la 4, aia e... noaptea inseamna 1, 2, 3 cand alti smecheri se jucau cu fake-urile in cascada
aia adrenalina, nu o nava in toiul noptii...

in rest, vad ca n-are lumea loc de noi.... aia e, cainii latra, caravana trece.... uneori se mai si impiedica dar nu facem tragedii din asta, e doar un joc si fiecare il joaca in intervalul lui de timp disponibil
 

DeletedUser15344

Guest
Lumea asta a murit din cauza marelui si inegalabilului 7ball. Spartans cu friends aveau pact,demos cu wild.Aliantele din primele 4 locuri,era echitabil,toti aveam sanse.Cand a vazut 7ball ca nu reuseste nici pe 45,unde avea si vreo 3 academii sa faca fata a renuntat si uite asa a disparut wild.era normal ca demos sa nu reziste singuri.asa ca ar face bine sa lase ciocu mic si sa nu uite ca el a distrus lumea asta prin alegerile facute.Acum a revenit cu acelasi stil de joc murdar.Stai linistit baiete ca ne intalnim iar in 45 si iar dai inceput nou.Tu faci pe lupu moralist? Ai uitat cum ai incercat sa ne distrugi cumparand jucatorii fara caracter? Eu ma mir ca inca mai gasesti jucatori sa stea langa tine.Asa ca stai baiete in banca ta si lasa scamatoriile ca nu o sa reusesti nici de data asta.E nevoie de un nivel de inteligenta mult mai ridicat.


:))) lol ce sa nu reusesc ma in 45 poate ai vrut sa spui nu reusesc in 44 ca in 45 faceam legea aveati vro 30 orase si daca ati luat vro 3 -4 orase in 45 cat a fost aliantza wild si alea de la semiactivi nostri prin sageata nave bagate la 5 dimineata daca erati asa buni dc nu ati incercat ma nave pe mine pe jack pe ncd1 pe aia activi ati incercat si voi o actiune pe dacris16 si aia ati esuat o cu fakeuri sprijin pe mine :))))) .... ai uitat ca te rugai de mine sa nu te mai atac ???? si ai uitat ca ai pierdut orase in fatza wildului mai ti minte cate ?? eu joc murdar si incerc sa cumpar jucatori ???? pai voi ati cumparat ma v'a vandut AlnxDB oras pe insula albastra marelui admin axxe (N.E.K )sau cum slbz il cheama SI ALA MARE JUCATOR SI STATEA IN PERMAMNENT . chiar nu incerc ma nimic vad ca va este frica ca a intrat 7bal si ati mai facut un pact Spartanii -O. Templierilor desi erau vro 7 :))))) ce ati zic ba hai sa mai facem unul ca iara vine nebunul ala cu compania si ne face probleme :))). asa ca in locul tau nu as vorbi .
 

DeletedUser15344

Guest
domnule 7 oua,n-am mai scris aici de vacareo 2 ani,pana la urma ce doresti tu? daca v-ati dat stergere si ati disparut ca niste smecheri incontestabili vrei sa rup pactele pe care le-am facut cand aveati voi cate 2 academii? erati 6 aliante ...e nu scumpule,n-o sa-ti fac jocul asta pe care vrei sa-l joci tu,o sa jucam farmeville pana la sfarsit

Pai din cate am inteles domnule Versace e ca ati rupt deja un pact cu cei din IGNIS adevarat nu :))))) aia au fost buni numai cat a fost demosul si era scut intre voi si ei , ce vreau nu vreau nimic ti am spus de 10000 de ori si in fatza nu imi place strategia pe care o abordati voi alianta Friends .. in rest chiar nu am nimic si ai in ally multi oameni cu caracter si bun simt .

cu stersul ... sa iti reamintesc de comf aia skype in care erai u xxl si manu .... l ai inbarligat asa tare pe sorinel ca a 2 zi era in templieri cu vro 5 din wild ... si cu nave trimise langa demos sa dea in ei ... da domnule stiu si asta eram vacantza dar stiam si de asta .... cand am revenit si revenisem din vacantza motivat sa fac ceva era prea tarziu si i am lasat sa faca ce vor ei decat sa fac cum il inbarlizase'ti voi sa dau in demos . mi am pastrat integritatea si cuvantul dat in fatza demosului. cred ca a fost un motiv bun de a sterge eu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6873

Guest
:))). chiar nu incerc ma nimic vad ca va este frica ca a intrat 7bal si ati mai facut un pact Spartanii -O. Templierilor desi erau vro 7 :))))) ce ati zic ba hai sa mai facem unul ca iara vine nebunul ala cu compania si ne face probleme :))). asa ca in locul tau nu as vorbi .


Ai de ... banana mea . Ba , tie ar trebui sa ti se faca statuie pe undeva , trebuie sa cautam un loc ca esti o persoana tare importanta . Cred ca gasim loc la Balaceanca si pentru tine , ca vad ca traiesti in lumea ta in care tu esti "scama din buric" . Te rugam noi frumos , mai lasa-ne un ragaz de timp sa mai facem cateva pacte ca sa avem o sansa reala impotriva ta
 

DeletedUser15890

Guest
:))) lol ce sa nu reusesc ma in 45 poate ai vrut sa spui nu reusesc in 44 ca in 45 faceam legea aveati vro 30 orase si daca ati luat vro 3 -4 orase in 45 cat a fost aliantza wild si alea de la semiactivi nostri prin sageata nave bagate la 5 dimineata daca erati asa buni dc nu ati incercat ma nave pe mine pe jack pe ncd1 pe aia activi ati incercat si voi o actiune pe dacris16 si aia ati esuat o cu fakeuri sprijin pe mine :))))) .... ai uitat ca te rugai de mine sa nu te mai atac ???? si ai uitat ca ai pierdut orase in fatza wildului mai ti minte cate ?? eu joc murdar si incerc sa cumpar jucatori ???? pai voi ati cumparat ma v'a vandut AlnxDB oras pe insula albastra marelui admin axxe (N.E.K )sau cum slbz il cheama SI ALA MARE JUCATOR SI STATEA IN PERMAMNENT . chiar nu incerc ma nimic vad ca va este frica ca a intrat 7bal si ati mai facut un pact Spartanii -O. Templierilor desi erau vro 7 :))))) ce ati zic ba hai sa mai facem unul ca iara vine nebunul ala cu compania si ne face probleme :))). asa ca in locul tau nu as vorbi .
Am uitat cat de bun esti :)) nu mai comenta de nave la ora 5 copilas.si eu am luat nava pe bonus si nu am urlat.ala a fost singuru oras pierdut in fata voastra,cu nava data de ncd.l-am felicitat si gata.si de ce ne-ar fi frica de tine? am stat cu tine pe 4-5 insule si nu ai reusit sa bagi macar o nava.pe toate orasele ai stat blindat,cu zidu sus.insule pe care erati majoritari dle.te asteptam in 44 sau 45 sa te ajutam sa-ti dai iar inceput nou.ca tot te iei de nek,sunt curios daca rezisti o saptamana pe insula cu el :))
si apropo de rugat,eu imi amintesc altceva.era unu 7ball,mare smecher cica,deranjat ca am folosit furia pe el cand m-a atacat.si tu erai la tare in gura si ma amenintai ca ma tii in fake-uri toata noaptea.iar eu fiind politicos din fire,ti-am explicat ca pot face acelasi lucru cu tine.sa vedem care rezista mai bine :))
 

Missis Bella

Membru activ
Am uitat cat de bun esti :)) nu mai comenta de nave la ora 5 copilas.si eu am luat nava pe bonus si nu am urlat.ala a fost singuru oras pierdut in fata voastra,cu nava data de ncd.l-am felicitat si gata.si de ce ne-ar fi frica de tine? am stat cu tine pe 4-5 insule si nu ai reusit sa bagi macar o nava.pe toate orasele ai stat blindat,cu zidu sus.insule pe care erati majoritari dle.te asteptam in 44 sau 45 sa te ajutam sa-ti dai iar inceput nou.ca tot te iei de nek,sunt curios daca rezisti o saptamana pe insula cu el :))
si apropo de rugat,eu imi amintesc altceva.era unu 7ball,mare smecher cica,deranjat ca am folosit furia pe el cand m-a atacat.si tu erai la tare in gura si ma amenintai ca ma tii in fake-uri toata noaptea.iar eu fiind politicos din fire,ti-am explicat ca pot face acelasi lucru cu tine.sa vedem care rezista mai bine :))

Daca sunteti asa de buni, ca intradevar la bagat nave pe bonus, recunosc ca sunteti asi , de ce nu aveti curajul sa va luptati cu aliante de nivelul vostru si stati la umbra pactelor ?
 

DeletedUser15935

Guest
hai nu mai fiti asa suparati, ca uite va jucati si voi pe aici, e ati, mai e si alianta lui misi bela asta, va dau daca vreti cate o lopatica si o galeata sa va jucati in nisip ca la grepo sunteti varza :D
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser14457

Guest
Draga missis Bella ,aceste pacte s-au facut atunci cand Demos si Wild erau mari si tari ,nu rupem pacte doar ca asa vreti voi,deci nu curajul ne lipseste sa ne luptam cu aliante de nivelul nostru ci aliantele (de nivelul nostru)au disparut in ceata.
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser15890

Guest
Noi încă asteptam sa ne luptam cu voi.si da, suntem asi la a da nave noaptea, asa cum suntem si ziua :))
 

DeletedUser

Guest
Outz,esti prost informat. N-am rupt nici un pact cu ignis. Asa ca documenteaza-te!
 

DeletedUser15968

Guest
nu vezi ca nu-ti mai raspunde nimeni ? da ce atata rautate bravo friendsii sunt cei mai tari daca erati asa destepti si tari ce nu le-ati tinut piept friendsilor atata improscati cu noroi in ei pentru ca vedeti ca ei pot si voi va dati inceputuri noi si stergeri conturi ce conteaza ca fac 10 pacte ei castiga lumea si voi ceilalati din alte aliante va uitati la ei cum castiga lumile ...numai gityum a fost prapad pana s-au prins adminii au banat bine scriptul interzis pe care il avea tot noobul si pe urma cand a fost stopat scriptul baietii au revenit iar in forta iar pe delphi ce ...acolo nici nu au jucat cu adevarat oricum intrasera tarzior si nu aveau chef ....nu vedeti ca va dicteaza friendsul ? cand va lasa ei mai castigati si voi ceva cand nu va lasa si vor ei sa castige voi nu castigati nimic forta friends cei mai tari nu ca sunt ei cei mai tari dar nu exista in romania proiect care sa le faca concurenta restul proiectelor doar dau din gura atat stiu sa faca ....cainii latra caravana trece ....ce mor dusmanii lor !sa vedeti ca si pe knossos castiga lumea si oriunde se pun ei puternic va termina pe toate planurile poate se baga si pe noua lume sa va racoreasca definitiv
 

DeletedUser15935

Guest
Voi chiar nu intelegeti ca daca Friends nu ar avea atatea pacturii, atunci ar castiga A.O.N lumea, pur si simplu nu vreti sa intelegeti chestia asta!!! Nu castiga pentru ca avem pacturii multe, nu pentru ca sunt 15 in alianta, dintre care 3 activi(astea sunt chestii irelevante)
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

Missis Bella

Membru activ
Voi chiar nu intelegeti ca daca Friends nu ar avea atatea pacturii, atunci ar castiga A.O.N lumea, pur si simplu nu vreti sa intelegeti chestia asta!!! Nu castiga pentru ca avem pacturii multe, nu pentru ca sunt 15 in alianta, dintre care 3 activi(astea sunt chestii irelevante)
smiley_emoticons_oh-no2.gif

Pai, am zis la inceputul lumii ca fac o alianta de Dormeze, eu am cuvant .
 

DeletedUser15856

Guest
Pe Omicron cum a-ti facut, doar ca nu se numea Friends, dar tot Tania321 era la butoane!!! :)))
Eram o mana ce incepatatori si ne-au dat 1 luna ca ne elimina, si nu au reusiti nici in 6 luni + ca au facut pact cu toate aliantele de top ...
Ce boot pe vremea aia :)) si ca sa ne distruga si sa ne baneze pune-au nume la orase cand vedea ca vine o nava, iar in secunda 2 cand orasul era cucerit noi eram banati, ei nu, si aici a intervenit celebra Tastatura Tania v2.0, care, vazanduse cu atacuri pe minunea ei, a blocat serverul :))) si atacurile noastre au intrat exact in sprijinul nostru la 5 minute dupa ele, ca sa se straga cat mai mult !!!!

Tin sa-i dau dreptate lui Capone, daca cu incepatrori v-ati chinuit si a-ti apelat la pacte si la Tastauta Tania v2.0, nush ce faceti voi fara pacte :))))

Imi e scarba, sila de alianta asta Friends...
 
Sus