Sa umplem de spam!

DeletedUser13143

Guest
friends , piarati , templieri voi si mantale fara academii . asa ca ies 5 aliante si toate sunteti pe primele 5 locuri .
 

DeletedUser6873

Guest
Eu n-am vazut sa atace mantele si pirates. Distanta a fost un factor ... destul de inconfortabil. In fine.


Spor
 

DeletedUser15344

Guest
ia auziti voi treaba ...distinsii domni din gityum de pe primul loc si-au redenumit alianta lor demos kratos ...celebrele mantalele rosii care au fost lucrate si tinute in picioare de 7 bale cu echipa lui acum cand au vazut



baietii ca or sa fie castigatori de lume ce credeti ca au facut ale de mia denisa capsuna si tot neamul lor cel adormit ....pe ultima suta de metri au schimbat numele aliantei din mantalele rosii in demos kratos si demos kratos efebia .....asa baietilor ..daca vedeti ca nu mai puteti castiga nici o lume de joc si va dati inceputuri noi si lasari pe lumile patronate de friends ce v-ati gandit ...sa iesiti si voi in lume sa rebranduiti o alianta care nu a fost niciodata a voastra ca dupa aia sa vina capnel cel mititel sa se umfle pe aici in pene ca vezi doamne demos kratos a castigat lume gityum ....pe dreacu ....mantalele rosii lui 7 bal au castigat lumea dar uite la ce mijloc parsiv lipsit de cutume de moralitate si de cea mai joasa speta ati apelat bai mistocarilor si hotilor cu scripturi interzise .....credeti ca porcaria voastra nu va fi deconsiparata ? ia dragi cetateni cum mai castiga demosul acuma mai nou lumile de joc .....ajung in fruntea aliantelor unii din demos si rebradnuiesc alianta fix inainte de a termina minunile ..doar asa se mai pot si ei lauda ca castiga o lume sa aibe argumente in fata friends .....ba fratilor ....voi sunteti niste furnici in fata friendsului ....daca ati ajuns sa apelati la astfel de siretlicuri de cea mai joasa speta vai si amar de calitatea voastra de oameni si pe real si pe ce vreti voi ...ca jocul in sine reflecta caracterele oamenilor de pe real ...hai sa te cunosc pe grepolis ca sa stiu cine esti ..o vorba buna a zilelor noastre ....urat mi se face scarba de astfel de actiuni fara nici un cusur ..huoooooo hotilor ....iar 7 bale ala sta ca surdul in toba la 800 de puncte in academie si probabil a fost si deacord cu rebranduirea aliantei lui chipurile el crede ca astfel o sa lucreze impotriva friends ...lasa ca v-a deconsiprat nsebastian nici o problema ca alta data sa nu care cumva sa va laudati ca ati castigat voi lume de joc ..gityum au castigat-o mantalele cu munca lui 7 bale si apropiatilor lui .....daca e nevoie va pun si poza sa vedeti marea hotie deconspirata de mine sebastian ....

omule ai probleme mari
1. 7bale - slbz ai tu la gura
2. documenteazate pe gyth ally aia sa numit Bolsevici -demos kratos - dupa mantalele . si acum iar demos si pe lumea aia toti toti am contribuit intrun fel sau altul nu numai eu din contra eu am facut celemaimulte probleme si acolo .
3. o sa vb cu mia capsuna si tot neamul cel adormit daca facem tura 2 sa punem numele la ally Friends sa castigati si voi cv acolo .asa jumatate din orase au fost ale voastre.
4. poate ne spui si nick de pe joc sa stim de cine sa ne ferim ca prea esti smardoi.
 

DeletedUser15815

Guest
OMG, ce-i aici? Reuniunea plangaciosilor? Pazea, ca nu avem destule locuri... lipsesc vedetele Veze si scorpycanci ala...
smiley_emoticons_candle.gif

In alta ordine de idei... multa vorba, fapte putine.
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

E asa amuzant cand se strang toti fantomatii sa verse lacrimi de durere...
smiley_emoticons_frown.gif

csf,n ai csf... e greu cu noi!
smiley_emoticons_cuinlove.gif


Oile behaie, ranile raman!
 

DeletedUser15968

Guest
omule ai probleme mari
1. 7bale - slbz ai tu la gura
2. documenteazate pe gyth ally aia sa numit Bolsevici -demos kratos - dupa mantalele . si acum iar demos si pe lumea aia toti toti am contribuit intrun fel sau altul nu numai eu din contra eu am facut celemaimulte probleme si acolo .
3. o sa vb cu mia capsuna si tot neamul cel adormit daca facem tura 2 sa punem numele la ally Friends sa castigati si voi cv acolo .asa jumatate din orase au fost ale voastre.
4. poate ne spui si nick de pe joc sa stim de cine sa ne ferim ca prea esti smardoi.


ma ai fi tu smecher si ai incerca tu sa minimalizezi imoralitatea si hotia dar nici eu nu-s vre-un copil de 13 ani m-am exprimat clar daca voiati sa fiti demos kratos o faceati cu mult inainte dar voi cu acceptul tau ati schimbat dinadins cu cateva zile inainte sa castigati lumea gityum numele aliantei din mantalele rosii in demos kratos si acum stie lumea unde ati batut ..ca sa aveti cu ce sa va laudati ca vezi doamne demosul a castigat gityum .care demos frate 2 insi ? cat despre friends este singura lume unde friends a abandnonat din cauza scripturilor interzise pe care unii dintre voi si demos faceau uz de ele o dovada ca multi dintre cei cu scripturi pana la urma incet incet unul cate unul au fost banati...insa atunci cand nu ati mai putut fura prin scripturi interizse uitati-va la knossos ....gityum unii ati folosit scripturi ati castigat voi - pe knossos nu ati mai putut folosi scritpuri v-ati dat inceput nou si stergeri conturi ..mardoi ? multumesc pentru considerare 7 bale !! am tinut foarte mult sa spun lumii ca sa se stie alta data daca vine caponel sau chiar tu sa va dati mari ca a castigat demos ceva nu a castigat demos nimic unde e aristotel unde-i caponel unde-s ceilalati din demos ...i-au banat admnii pentru scripturi interzise lasa sa stie oamenii ce fatarnici sunteti si cum de ciuda ca friends castiga knossos acum v-ati rebranduit ca sa spuneti si voi ca ati castigat ceva ...insa voi nu mai castigati de mult nimic nici o problema ....sfarsitul va este aproape si tie si lui demos si la toti dusmanii friends ati avut sansa sa demonstrati ati demonstrat ca v-ati dat inceputuri noi si stergeri conturi in situatia in care a trebuit sa va bateti fara scripturi interzise ....si acum ca m-ai enervat si tu ca vrei sa fii hot cu mine ia sa vezi ca nu-ti mai raspund la nimic ....nu merita unui caracter ca al tau sa i se raspunda de catre jucatori cu moralitate si care isi vad de treaba insa care niciodata nu vor ramane muti la faradelegile si la siretlicurile la care unii dintre voi apelati doar doar ati reusi sa va egalati cu friends .ei bine niciodata ...
 

DeletedUser15344

Guest
ma ai fi tu smecher si ai incerca tu sa minimalizezi imoralitatea si hotia dar nici eu nu-s vre-un copil de 13 ani m-am exprimat clar daca voiati sa fiti demos kratos o faceati cu mult inainte dar voi cu acceptul tau ati schimbat dinadins cu cateva zile inainte sa castigati lumea gityum numele aliantei din mantalele rosii in demos kratos si acum stie lumea unde ati batut ..ca sa aveti cu ce sa va laudati ca vezi doamne demosul a castigat gityum .care demos frate 2 insi ? cat despre friends este singura lume unde friends a abandnonat din cauza scripturilor interzise pe care unii dintre voi si demos faceau uz de ele o dovada ca multi dintre cei cu scripturi pana la urma incet incet unul cate unul au fost banati...insa atunci cand nu ati mai putut fura prin scripturi interizse uitati-va la knossos ....gityum unii ati folosit scripturi ati castigat voi - pe knossos nu ati mai putut folosi scritpuri v-ati dat inceput nou si stergeri conturi ..mardoi ? multumesc pentru considerare 7 bale !! am tinut foarte mult sa spun lumii ca sa se stie alta data daca vine caponel sau chiar tu sa va dati mari ca a castigat demos ceva nu a castigat demos nimic unde e aristotel unde-i caponel unde-s ceilalati din demos ...i-au banat admnii pentru scripturi interzise lasa sa stie oamenii ce fatarnici sunteti si cum de ciuda ca friends castiga knossos acum v-ati rebranduit ca sa spuneti si voi ca ati castigat ceva ...insa voi nu mai castigati de mult nimic nici o problema ....sfarsitul va este aproape si tie si lui demos si la toti dusmanii friends ati avut sansa sa demonstrati ati demonstrat ca v-ati dat inceputuri noi si stergeri conturi in situatia in care a trebuit sa va bateti fara scripturi interzise ....si acum ca m-ai enervat si tu ca vrei sa fii hot cu mine ia sa vezi ca nu-ti mai raspund la nimic ....nu merita unui caracter ca al tau sa i se raspunda de catre jucatori cu moralitate si care isi vad de treaba insa care niciodata nu vor ramane muti la faradelegile si la siretlicurile la care unii dintre voi apelati doar doar ati reusi sa va egalati cu friends .ei bine niciodata ...
lol omule ai probleme mari nu mai cauta conspiratii. si nu ma baga pe mn caci nu ma intrebat si nici nu vad dc m ar fi intrebat careva ba punem numele DK intemeietori acolo au fost brave si nexe de la inceput pana la sfarsit . singurile drepturi ce le am avut eu au fost de lider si atat . deci nu vad dc trebuia sa ma intrebe pe mn si ti am mai spus pe gh a mai fost numita ally aia DK .
 

DeletedUser15815

Guest
ALIANTA FRIENDS ARE O PROPUNERE DESCHISA PENTRU DEMOS KRATOS, AICI, SA VADA TOATA LUMEA.


PROPUNEM O LUPTA 1 VS 1 (ALIANTA VS ALIANTA) FARA PACTE, FARA ACADEMII, FARA NIMIC, PE URMATORUL SERVAR CU VITEZA 3.

FACEM EXCEPTIE DE CELE 3 SERVARE PE CARE V-AM BATUT SI O DAM PARTE-N PARTE. ASTEPTAM RASPUNS.
 

DeletedUser15815

Guest
:)))))))

Te plictisesti mah Sev? Aaa,stai..sigur te plictisesti.. adica pana mea..inteleg intr-un fel cum e cand 90% din harta este albastra si verde :))

Pai ati avut 3 lumi la dispozitie sa faceti asta.. De ce n-ati facut-o ca sa ne demonstrati ca sunteti cei mai buni ( asa cum va auto-proclamati pe aici )? Aaaa,staaiiiiiiiiiiiii ! Am uitat !!! Ati fost in stare de orice ( 20 de pacte,manevre ) doar ca sa dovediti ca ''sunteti cei mai buni''.... a mea culpa,imi pare rau ...

PS. Acum aproximativ 2 ani,cand satanist a fost banat ( pe athens mai exact ) si noi v-am propus sa mergem pe extern si sa facem acolo un 1vs1..doar noi si voi.. fara oameni incapabili deasupra noastra care sanctioneaza pe poze sau intiutie...dar nu ne-a bagat nimeni in seamna ( de la voi bineinteles ).

Acum va dorim spor la zidarit si pregatirea festivalelor :))))))))


PAI PE ALEA 3 V-AM BATUT
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser15301

Guest
mai iuli 7bal zici tu la baieti cum iti petreceai noptile pe dephi ..bine alea putine ca tu stergi de obicei...sau pun eu printuri...:)))) si nu sunt fake asa cum stii sa joci tu...o
 

DeletedUser15301

Guest
pt noi e un joc ..simplu joc...pt tine e un mod de viata...noaptea tu soldateii si L...A....B...........pune tu litera din 3 incercari...
 

DeletedUser15344

Guest
da frate recunosc multi mau ajutat cat am fost mici inclusiv versace ma ajutat cu resurse . asta nu inseamna ca nu sunt nerecunoscator . Nu va comvine cu fakeuri linistiti paparudele de pe la voi .
ba mi sa spus in toate felurile dar lingusitor nu :))))
Macar eu nu fac tratative pact si pe la spate bag nava sau vorbesc cu inamicul sa ii bage nava la un viitor aliat cum e manastirene ???
sorine ma eu am 24 de ani atunci aveam 22 cel putin eu nu dau intalniri avand acasa nevasta si copi la mine se rezuma la virtual .
Ne pare rau dar nu suntem sclavi sa cantam dupa cum zic alti aia e ne o luam ne mutam pe alta lume e joc daca e sa pierdem ce sa facut in astea 3 luni macar am castigat prieteni noi nu caractere cu 10000 de fetze . sunt satul tzucati la popoul lui versacu pana numai puteti poate pe o alta lume va ia cu el :)) Oricum sons nu face minuni cat eu sunt acolo daca pica wild aia e iau toate stancile la rand dupa va iau dormezele nu ma scoateti voi cu una cu 2 app de minuni fac pe absolut toate orasele numai zburatoare si va farmez de favoruri sa vad cum le faceti :)
 

DeletedUser15344

Guest
si cu resursele nu stiu daca am cerut resurse de 2ori la aceasi persoana si cred ca am oferit sau am facut si oferta gold
odata cand am dus orasul instant si odata cand l am curatit pe marcihidra am am refacut de vro 4 5 ori trupele de pe acelasi oras . Sunt foarte recunoscator alora care mau ajutat si daca e sa ne intalnim pe alte lumi la fel o sa ajut si eu .
referitor la sprijin da si acolo ne au ajutat multi la fel aia care imi sunt prieteni sau cel putin asa ii consideram . ff mult ne au ajutat si ATI sons nu stiu daca de vro 4 5 ori si atunci maximus . manastirene si u cred ca de 2ori nu zic nu

ma repet voi nu aveti pic de respect fata de noi in primul rand va este frica de noi in al doilea v om vedea ce si cum manastirene daca tin minte v am oferit o mana de ajutor cand toti erau calare pe voi dar astea se uita ..
 

DeletedUser15344

Guest
baaa sti ce nu am inteles manastirene ati apelat vreodata la noi si nu v am ajutat de cand ne am ridicat .tin minte ca atunci cat am avut pact ati avut asediu si a atacat si wild . de cate ori a ti cerut ma si nu v am ajutat ??? Cred ca cei mai in masura pt a raspunde la intrebarea asta sunt cei din ATI daca ajutam sau nu
 

DeletedUser6873

Guest
80a5b62e41694b5282712d3fa31ed0ee.png



Cand erati mici cereai ajutor? Asta e un mesaj de aseara .. N-am avut mari tangente pe joc , insa esti patetic din toate punctele de vedere. Daca la 24 de ani , ai o gandire ca asta .. lasa-te de virtual si apuca-te de real .


Te salut !
 

DeletedUser15301

Guest
hopa :))) vai ce ai facut iulica si parca spuneai ca eu sunt tradator ca nu ma aplec la demos ca fac jocul friends...pfff pai daca vede tatuca brave ca ceri de la friends aaa? gata nu iti mai cumpara demosul cadou de craciun...ai tradat zeii.
daca nici eu nu te qm ajutat ..pe delphi te am ajutat ai sters...te ai intors iar te am ajutat...pe gyt te am ajutat (m ati pus sa va dau 20 orase in 48 de ore ca asa este regula demos...am facut o....pe juctas ai sters te am ajutat iar....aici ai stwrs te qm ajutat.....tot eu/noi nu avem caracter nu?....din partea mea faci ce vrei cum vrei imi iei orase ma cuceresti ma demolezi...dar joaca grepolis nu bambilici cv atac fake de 50 ori pe ora. asta denota altceva nu joc

p.s.....uite un sfat lasa draq grepolisul si punr mana pe abecedar si gramatica de clasa 6-7...ca pe tine te "cucereste" grav limba romana apoi e timp si de grepolis este gratis sfatul nu trebuie sa faci oferte cu gold ca stii ca nu accept..k
 
Sus