Sa umplem de spam!

juseppe2

Membru
nu va mai luati de gasca de aur a lui InnoGames ... de il suparati intra pe insula cu voi, se milogeste de resurse la toata harta si cu 2-3 sute de euro va goleste orasele :)) ... doar se lauda ca i-a facut asta si lui iulysmecheru si cine mai era pe acolo.

el este cel care dadea global si facea tam-tam pe forum ca Friends si Spartans au omorat lumea facand pact cu toata harta (ceea ce este si adevarat nu zic nu :D) si stiu sigur ca cel putin pe spartans i-a abordat sa faca pact sa lupte cu noi. Si din ce zicea el si la Friends a apelat.

deci na... patetic este putin spus :)
 

DeletedUser15344

Guest
mario74 pana a cere ajutorul am vb intai cu The little witch daca e cv daca apelez la uni jucatori cu care ma inteleg de acolo a zis fata ca tine la aprecierea fiecaruia . aseara am vb cu edykp el mi a gasit bireme :D . la fel vom face si noi daca ei va vor baga nava ai cuvantul meu ma las pe mn si trimit pt ei .
jussepe baga ma si tu daca ai nu mai fi frustrat sau altii bagati ma si voi sorine pensie ai tu ma . cat castig eu pe an tu castigi in 5 sunteti asa frustrati ca nu aveti ce sa imi faceti :)))) overlord si a luat vacantza :)))) si ala mare jucator ataca cu hopliti si cu urefon langa :)))) . sunt satul de din astia ca voi ma care doar din gura sunt langa voi in granitza sunteti dublu fatza de noi si vai de capul vostru . ma repet daca e sa fie peste o saptamana 2 3 4 wildul sa pice tot raman o sa imi fac nucleu in mijlocul vostru toate stancile vi le iau la rand aa pot lua 40 orase . sons nu termina minune cu mine in mijlocul lor chiar daca o sa ia versace lumea mi se rupe o facem la ambitie o facem .

si bai asta un singur pact am cu ATI ATAT in spartans am cerut ajutor la o cucerire pe voi . sunteti app dublu fatza de noi plus noi nu avem insulele facute dar le facem si pe alea . mie mi ar fi rusine in locul tau sa deschid gura . si stie si friends si spartani ca daca eu wild ma bat cu tine te stationez au de castigat ei s i mi se rupe ma . aia e .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
iar ma tine unul in fake uri pana il torn si vad din ce ally e dupa ally aia nu mai doarme .dupa iar va kkti pe voi ca va dau 50 fake uri pe ora .
linistitil pe ala ca nu mai dormiti unul - va dezactivez alarmele la toata ally simbad e pistol cu apa . intru si in concediu daca trebuie .
 

DeletedUser15785

Guest
asa funny e aceasta disputa :))
cate intrigi, cate moravuri, cate orgolii, cate ambitii, cate si mai cate :))
 

DeletedUser15344

Guest
hopa ce se intamplara .au iesit AON ul din Sons , au vazut si oameni aia ce caractere frumoase aveti :)))
si ce colegi de milioane sunteti :))))
si tot o sa pierdeti oameni pana cand o sa invatati sa oferiti respect nu sa tratati oameni ca pe niste sclavi caci unora li se rupe daca pierde sau castiga :)
 

DeletedUser13143

Guest
cred ca frustratul de pe aceasta lume esti tu . pt mine esti doar un cersetor . cand mi-ai trezit intreaga familie la 3 noaptea sa iti dau def am fost bun ? cum ti-am spus si pe voce de cat sa fac pact sau sa colaborez cu tine mai bine dau orasele la friends ca pana la urma lui versacu si comp* ii sunt dator pt ajutorul de pe delphi .iar daca unii ne pleaca sau nu din alianta nu cred ca te priveste atata timp cat nu cunosti motivul .
 

DeletedUser15856

Guest
Bai noob, eu ti-am oferit respect si te-am ajutat, si m-ai rasplatit cu fake-uri???
Tu ce caracter esti, imbarligi jucatori, cauti spioni, oferi gold pentru informatii si jucatori...De ce faci toatea asta? Iti e frica sau de ce! Eu daca maine pierd orsele, eu tot rad de tine 1 sapt ....
Overlord a curatat academia OT, tu vi la mine ai zapacit OT-ul, ai luat doar dormezeeeee, iar cand ai dat de jucatori buni, i-ai luat la tine....

In primul rand uita-te la jucatorii din alianta ta, banatii, vacante peste vacante... Vi tu sa ne ti noua morala de caracter?

Eu daca aveam caracterul tau maine eram cu funia si sapunul in plasa indreptandu-ma spre padure....
 

juseppe2

Membru
ce pot sa zic... aveau alte asteptari :) ... fiecare e liber sa joace cum si cu cine vrea ... nu tinem pe nimeni cu forta in alianta.

oricum inca un castig pentru tine ... a aparut inca o alianta la care daca te milogesti putin poate iti dau ceva resurse sau bireme ... ca voi sunteti "micuti" :)
 

DeletedUser15344

Guest
pai oricum am mai auzit vorbele astea cu datoria de pe delphy :)))))
tot catei lui versace sunteti :)))

ma repet m am lamurit ce jucatori bun e overlord ala care a curatat academia templierilor de ataca cu hopliti si urefon langa :))) cum am venit cu oras pe insula cu el 600 rapide pe fiecare oras ziduri 25 si pana sa vin acolo era zmeu :))))) nu neaparat sa vin eu sa venim noi ca nu am venit singur :)))
si ba asa cum sunt eu macar eu am caracter si bun simt si respect fatza de colegi mei si eu mi am respectat aliati si pacturile nu ca voi ma da m ati ajutat de 2 3 ori cu sprijin si resurse si imi scoateti ochi si ce familie ti am trezit frate daca erai on la ora aia :)))) baaa sunt satul de din astia cu 10000de fete . in vatati ce e ala respect si dupa vorbim :)
 

DeletedUser15344

Guest
si cu fake urile cat timp primesc si eu fiti siguri ca primiti si voi cand o sa primesc din alte parti o sa am treaba cu aia :)
 

DeletedUser15856

Guest
Pai si tu tot academai OT ai cucerit-o :))... deci, 7bal+Wild=OVERLORD :)))) #
 

DeletedUser13143

Guest
m-ai acuzat la toata harta ca am rupt wild-ul . pai wild statea intr-un jucator cu 7/8 orase ? de ce nu ai spus motivul pentru care am plecat din wild . ca ma oblicai sa tin in spate dormezele lui brave, cand ti-am spus clar de cand aveam 175 de pct ca nu joc aici impotriva lui versace si nici nu ajut demos ca mie nu imi pasa de razboiul vostru . va scos florin jocul din cap si acu te crezi zmeu ?
 

DeletedUser15344

Guest
:))))))))))))))

te am obligat sa ce ma :))))))) bai nooob eram vacantza cum te am obligat telepatic ???? daca tin minte dormezele alea din demos va bagau sprijin pe cuceririle templierilor . si ti am spus destul de bine ca noi nu jucam pt demos din contra demosul ar fi ajutat wild ul :))) si noobul de sorin la fel nu il mai halea pe brave dupa ce pe girh iar venise cu figurile lui de 2 lei dar cu brave nu ia mers ia dar 24 de ore sa cedeze 24 de ore sa se mute asa trebuie facut cu din astia si nu era ca ai plecat u dar ai intors impotriva demosului jumatate de aliantza si erati vro 8-10 care ai plecat in templieri :) nu inteleg dc nu ati stat acolo totusi ??? ... baaa si te contrazici singur pai daca u imi spui sa iti dau fake sa te trezesti cum spui ma ca ti am trezit toata familia . :))))))
:))) si ma amuz si mai tare cand vad cum il perii si il lingi pe versacu in *** cand esti in mijlocul furtuni macar eu am demnitate piers castig aia e ma :)))
 

DeletedUser15344

Guest
"va scos florin jocul din cap si acu te crezi zmeu " --- asta e o metafora ca nu inteleg ?? pai cand cineva iti scoate jocul din cap te crezi zmeu dupa ???
si a 2 intrebare e cu ce mi a scos jocul din cap ???
daca tin minte pe gith am jucat impotriva lor si am castigat noi si pana la gith eu unul am mai jucat facut granitza alaturi de el pe rho si daca nu ma insel si pe my aici nu mai stiu sigur cu sev stiu sigur ca am jucat si pe my dar cu versacu nu mai tin minte . in fine unde vream sa ajung cu ce mi a scos jocul din cap el mie ???
si nu sunt zmeu ma dar nu refuz o lupta niciodata :)
 

DeletedUser15301

Guest
mare luptator...
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser15301

Guest
dimineata nu prea esti cu lupta in rest jos palaria iuli
cum bre sa bagi nava pe interna si sa faca...POC...
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
ti a dat baiatul ala orasul si tu l ai pierdut inainte sa l iei..vaiiiiiiii ce urat..EU stergeam direct si dadeam si un global induiosator la toti jucatorii de pe server
cu o melodie a lui Fuego ca prietena ta miadenisa
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif



eu doar ma joc nu am treaba cu razbunarile si razboaiele intre demos si friends intre unul si ältul..si am iesit din templieri ca ne puteäu sa ätacam ce mai raasese din wild...am cedat 15 orase la ordin si äm luat o de la inceput alaturi de mänastireanu.

166g3z9.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
bravo voua vezi nu sunt in stare sa imi iau nici macar internele :))) mi le iau altii vai si amar cred ca mai bine stergeam . tot frustrat ai ramas :)))))
cand o sa imi iei oras mie mai discutam bine pana atunci joc de glesne :)
 

DeletedUser15344

Guest
lasati fratilor asa cum sunt eu retard inca am destui prieteni care ma urmeaza peste tot si la bine si la rau si daca am sters au sters si ei cand am revenit eu au revenit si ei :) totusi inseamna ca nu sunt asa de scarba de om :) cand o sa realizati voi ma vreodata ce am facut eu decand joc grepolis stiti ma la ce sunteti mai buni la arunca cu vorbe atat ca la joc va dau cu el in cap .
 

DeletedUser15344

Guest
Nu pot sa inteleg atitudinea ta Iulica , poti sa-mi spui ce ai tu cu Versace si Friends? nu te deranjeaza nimeni (deocamdata) nu te intreaba nimeni de sanatate si tu indrugi intr-una ca Versacu,ca Friendsu. Tin sa te anunt ca pe Versacu nu-l poate pupa nimeni in ..... pt ca nu se lasa pupat in ....,daca ar pune botu la toti pupincuristii probabil erai de mult in friends.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
draga Judith daca vream in friends intram de pe gith cand mi a spus sa merg cu voi si el si Sev :)
 
Sus