Sa umplem de spam!

Missis Bella

Membru activ
Buna seara!
Bafta tuturor jucatorilor care vor intra sa piarda timpul pe aceasta lume iar distractia sa fie pe primul loc.
 

Agesilaos

Membru activ
sa speram
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser14872

Guest
insfarsit o lume cu viteza mai mare pe care personal o asteptam deasemenea imi exprim mahnirea in continuare cu privire la unul dintre aspecte ce tine de viteza lumilor ...daca pe majoritatea serverelor internationale s-au deschis si lumi cu viteze mai mari de 3 adica 4 ,5 sau chiar viteza 6 aici tot ne ancoram intre primele 3 viteze dar de viteza 3 a unei lumi sau a armatei nu trecem ....poate ar fi un subiect de intrebat la admini din ce cauza la altii se pot deschide lumi de viteza chiar mai mari de 3 si la noi trebuie sa ne invartim intre 1-2 si maxim 3 cand pe alte servere sunt viteze mari 4-5 protugalia ,spania ,finlanda ,suedia ,polonia ,germania la un moment dat daca imi amintesc bine ...deci poate ar fi bine sa spargem si noi gheata pentru ca lumea va fi incantata de viteze mai mari de 3 si cu siguranta va veni , iar germanii vor avea numai de castigat cat si noi jucatorii pana la urma ....va pup si succes sa fie la toata lumea pe noua lume de joc si nu uitati ca este doar un joc nimic altceva ...ajutati-va colegii ,fiti activi ,daca va permite timpul puneti-va alarme la smarturi si vedeti-va intotdeauna drumul drept ..cei care isi vad drumul drept inainte ajung departe cu zeci si sute de orase cei care se impiedica de unul si altul nu vor trece de 9 orase pe lumea aceasta ....cred eu .....
 

Missis Bella

Membru activ
Va fi o lume interesanta, durata cuceririi mica, bonus de noapte ( intre orele 0-7), moral activ, viteza unitatilor 2, sigur vor intra multe aliante de top care vor vrea primul loc (Pirates, Friends, Demos sau Mantale, etc ) .
Ar trebui sa facem pronosticuri cine castiga si cine cade.
 

DeletedUser15256

Guest
Ar trebuii. Cred ca o sa fie deschisa la ora 18:00 nu stiu de am senzatia asta..
 

Missis Bella

Membru activ
M-am gandit sa-mi schimb un pic jocul si sa fiintez o alianta diferita. Ceva nou, toata lumea cauta jucatori activi, eu voi face o alianta din inactivi . O voi numi specific, Dormezele cu deviza : Sa dormim cat mai mult pe joc. Intram peste vreo 2 saptamani in marile laterale.... 46, 56, 43 si de ce nu, chiar marea 0 , ce si aia e mare, are insule la fel ca marea din centru . Sa primesc jucatori care intra pe joc maxim 5 minute /zi sau chiar mai rar, la 3-5 zile, obligatoriu numai dupa ce se face patratelul galben sau rosu.
Ca recompensa pentru inactivitate, vor fi rasplatiti cu orase, care se vor lua de la jucatorii activii, conducerea se va obliga sa faca rost de orase si nu e nevoie sa luati gold ...ne descurcam si fara .
Sper sa fac o alianta de top ... sigur gasesc colegi . Astept mesaje de la cei care doresc sa joace in alianta Dormezele.
 
Sus