Sa umplem de spam!

DeletedUser1411

Guest
Dacă sunteți încă interesați.. putem readuce tema cu Bornele lumii Knossos.
Însă, voi avea nevoie de ajutorul vostru sa o completam.

Deci? Sa-i dam drumul?
 

Missis Bella

Membru activ
E prea tarziu si oricum bornele sunt usor de atins de cei care pluseaza premium. Daca nu ar fi fost diferenta prea mare intre jucatori premium -non premium, ar fi fost interesant . Poate ceva borne care sa ne indice care a cumparat premium cel mai mult .
 

DeletedUser15785

Guest
Dacă sunteți încă interesați.. putem readuce tema cu Bornele lumii Knossos.
Însă, voi avea nevoie de ajutorul vostru sa o completam.

Deci? Sa-i dam drumul?
dumneata cine esti? avem admini noi si eu nu stiuuuu ????????? rusine
 

DeletedUser1411

Guest
E prea tarziu si oricum bornele sunt usor de atins de cei care pluseaza premium. Daca nu ar fi fost diferenta prea mare intre jucatori premium -non premium, ar fi fost interesant . Poate ceva borne care sa ne indice care a cumparat premium cel mai mult .

Putem sa o facem noi interesantă. Sa zicem ca putem Adaugă o borna noua: care jucător clachează primul. (Ca sa nu fiu răutăcioasă și sa zic .. care card, clachează primul:p).
De-a lungul timpului, am întâlnit jucatori "premium" care au avut un debut fantastic însă... au clacat la un moment dat. Se poate întâmpla și aici.

Sa dam o șansa, totuși, bornelor?
 

DeletedUser15344

Guest
Buna Seara ,

O invitatie intr o alianta de top primesc si eu,

sunt incepator dar sunt dispus sa invat...
 

Missis Bella

Membru activ
Putem sa o facem noi interesantă. Sa zicem ca putem Adaugă o borna noua: care jucător clachează primul. (Ca sa nu fiu răutăcioasă și sa zic .. care card, clachează primul:p).
De-a lungul timpului, am întâlnit jucatori "premium" care au avut un debut fantastic însă... au clacat la un moment dat. Se poate întâmpla și aici.

Sa dam o șansa, totuși, bornelor?
Ca SuperModerator forum, poti face , nu cred ca iti este interzis. Eu as merge pe ideea unor borne vechi dar si unele noi, chiar haioase care sa mai atraga jucatorii pe forum si de ce nu, topul jucatorilor premium , care a facut primul oras premium, etc .
 

DeletedUser15785

Guest
Eu sunt Alexandra. Incantata de cunoștința :D
eu sunt Eduard, forumist pensionat :) imi ajung 3 ani de forum zilnic, intru cand mai am timp ...
o intrebare, anca nu mai administreaza forumul? imi lipseste :) trebuia sa o duc la film si a disparut
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser1411

Guest
Ca SuperModerator forum, poti face , nu cred ca iti este interzis. Eu as merge pe ideea unor borne vechi dar si unele noi, chiar haioase care sa mai atraga jucatorii pe forum si de ce nu, topul jucatorilor premium , care a facut primul oras premium, etc .
Pai, hai sa vedem.
Ce borne haioase putem sa adăugăm?
 

DeletedUser1411

Guest
eu sunt Eduard, forumist pensionat :) imi ajung 3 ani de forum zilnic, intru cand mai am timp ...
o intrebare, anca nu mai administreaza forumul? imi lipseste :) trebuia sa o duc la film si a disparut
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
Incantata Eduard!
Sunt sigura ca vei găsi ocazia de a-ți tine promisiunea făcută fata de Anca.
 

DeletedUser15344

Guest
Iubirea asta a lui capone e de vina..a bagat o dedicatie d-aia de dragoste de le-a sarit orasele din alianta :))


Cea mai urata manevra posibila fratilor , nu e de mirare cand toti aud Friends (versace ) fug cat vad cu ochii ..... pana pe Gythium nu am mai jucat impotriva Friends'lui dar acum inteleg si eu dc toti au 'ura' ,intepaturii ,injuraturi alea,alea pe Friends (nu toti - versace catelul de Sev si alti )

Sa va zic pt cei care nu stiti

Bila invartita - Versace.Banderas (chiar el mia comfirmat )
superwomen - din cate am inteles clau-alho
rapunzel777 - manu32 , cel putin asa vorbeste lumea ca ei ar fi

2 luni de zile au stat in Demos ,Versace se mai prezentase pe comferinta skype si ca Domnisoara Chivulescu Antonela ( o fi numele de cod cu care merge el pe dig pe la Mamaia ,sau prin km 4-5 , sti u la ce ma refer )

dupa au plecat in Friends - rezultatul le'au spart cateva insulele Demosului

il mai luati si la misto pe Capone cu dragostea e mare si pe alti lideri Demos , ba oricui ii se putea intampla ca nu poti sti ce invita mai ales la inceput de lume si ce ati facut voi aici e cea mai urata magarie de care am auzit de cand am inceput de pe Delta ,ma urat e un joc daca se ajunge la asa ceva pt un amarat de joc....vai si amar nu e de mirare ca toti va injura si va scuipa ....

Astept sa faceti o manevra asa si Wild-lui un an de zile stau in friends cu cont la vrajeala sau chiar cumpar unul si cand aproape de minunii sau chiar pe minuni le dau Demos'lui sa va vedem daca va plac si voua astfel de manevre .

I'ati mai prostit si pe cei din Spartani sa va dea pact , si Ank si Manu nu pot sa imi dau seama cat de noobi sunt de au pus botul la vrajeala voastra caci stiu destul de bine si ei tactica Friends - 100000 de pacte , dupa incet incet mai rupe cate unul , are sa inceapa sa recruteze de la voi sa va intre in mare + nu o sa vedeti voi vecii sprijin pe cuceririi sau atacuri pe asedii si nu sunteti decat scut pt ei sa nu ajungen noi (Wild'ul ) acolo , pana acum versace imi scria zi de zi sa le dau pact sau macar Pna sa rupa Spartani si au ajuns pana si demosului sa ceara Pna sa dea in voi si acum. (pot pune si printuri -mesaje) ... ,dar na nu judec eu stiu ca ati facut mai mult la ambitie si din orgoliu - mai tarziu sau mai devreme Wild'ul tot va ajunge in granitza cu Friends .

Nu are nici 3 luni lumea si deja am vazut manevre tradari cat pt o lume intreaga -E UN JOC DOMNILOR sunt sigur ca ati jucat multi si pe extern si inamicul isi felicita adversaru la sfarsit de lume si respect pe sv romanesti nu o sa fie asa vecii.

sper sa nu mi se stearga postul .
 
Sus