Sa umplem de spam!

DeletedUser15785

Guest
Donez abecedar!
smiley_emoticons_bussi2.gif
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser15029

Guest
"va scos florin jocul din cap si acu te crezi zmeu " --- asta e o metafora ca nu inteleg ?? pai cand cineva iti scoate jocul din cap te crezi zmeu dupa ???
si a 2 intrebare e cu ce mi a scos jocul din cap ???
daca tin minte pe gith am jucat impotriva lor si am castigat noi si pana la gith eu unul am mai jucat facut granitza alaturi de el pe rho si daca nu ma insel si pe my aici nu mai stiu sigur cu sev stiu sigur ca am jucat si pe my dar cu versacu nu mai tin minte . in fine unde vream sa ajung cu ce mi a scos jocul din cap el mie ???
si nu sunt zmeu ma dar nu refuz o lupta niciodata :)
Nu cred ca esti in masura sa vorbesti de Versace!
asa zmeu cum te crezi daca ar fi 2-3 jucatori care sunt alaturi de Versace te fac si pe tine si alianta ta de asa zisi prieteni..Ai uitat ca ii amenintai?
pe Gynt am ramas doar eu singur si v-am spart 53 de nave in 12 zile cu sprijin de la toata alianta la secunda si cred ca stii destul de bine ca daca aveam cu cine juca faceam minunile:D:D:D
 

DeletedUser15344

Guest
:))) esti amuzant pustiule . iar umbli cu cersitul ? eu pup in ... pe versacu ( posibil daca vine din gura ta ) dar tu ce faci , cersesti la toata harta , def , atac , resurse
screenshot_934.png
tu ce vrei ma ????
:)))) chiar nu am vorbit nimic cu johann :)
lol cum ceva cum eu sunt de vina mai canta la alta masa frate :)
 

DeletedUser13143

Guest
i
:))))))))))))))

te am obligat sa ce ma :))))))) bai nooob eram vacantza cum te am obligat telepatic ???? daca tin minte dormezele alea din demos va bagau sprijin pe cuceririle templierilor . si ti am spus destul de bine ca noi nu jucam pt demos din contra demosul ar fi ajutat wild ul :))) si noobul de sorin la fel nu il mai halea pe brave dupa ce pe girh iar venise cu figurile lui de 2 lei dar cu brave nu ia mers ia dar 24 de ore sa cedeze 24 de ore sa se mute asa trebuie facut cu din astia si nu era ca ai plecat u dar ai intors impotriva demosului jumatate de aliantza si erati vro 8-10 care ai plecat in templieri :) nu inteleg dc nu ati stat acolo totusi ??? ... baaa si te contrazici singur pai daca u imi spui sa iti dau fake sa te trezesti cum spui ma ca ti am trezit toata familia . :))))))
:))) si ma amuz si mai tare cand vad cum il perii si il lingi pe versacu in *** cand esti in mijlocul furtuni macar eu am demnitate piers castig aia e ma :)))
n mijlocul furtunii va iau oras de la lider , in mijlocul furtunii jucam doar cu un pact ( poate sa iti confirme orice din friends sau spartans ca nu le-am cerut nici macar pna ) . sorin a facut scandal ca tocmai ei stateau pe granita cu templieri ( brave si aristotel aveau orase langa ei ) si nu dadeau un sabier . nu erai tu ala care tipa pe watap ca nu poti sa lasi demosul la greu si ca hai sa-i ajutam ca trec printr-o perioada grea !? eu ti-am spus sa dai un fake nu cate 7/8 .
 

DeletedUser13143

Guest
apropo radeai de unul de la noi ca sta cu zid 25 dar pe aia de la tine nu ii vezi cum stau , ex: zid 25 , altul 1800 de bireme si erati 4 pe insula si noi 5
 

DeletedUser15301

Guest
bravo voua vezi nu sunt in stare sa imi iau nici macar internele :))) mi le iau altii vai si amar cred ca mai bine stergeam . tot frustrat ai ramas :)))))
cand o sa imi iei oras mie mai discutam bine pana atunci joc de glesne :)


"GLEZNE".....ma:)...grea limba asta romana
smiley_emoticons_auslachen2.gif
....sau dupa 4 luni in belgia ai uitat romana
 

DeletedUser15815

Guest
Invidia in combinatie cu neputinta pluteste pe forumul asta.
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 

DeletedUser15344

Guest
da4ba1eb19394a398cdae4d8e96c10c5.png



ce sa faci gogule :) o alianta asa de mica cum suntem noi si plina de dormeze uite cat sprijin s'a adunat si cat sprijin inca vine de abia se cunoaste bara aia din dreapta :)))) csf nai csf :) plus nu mai aveti jumatate din sprijin :)
 

DeletedUser15815

Guest
smiley_emoticons_hecheln.gif
sunteti cei mai tari jucatori

jumate din sprijinul ala este numai de la johann77
 

DeletedUser15344

Guest
nu am spus ca esti aliat cu toatat harta, doar cersesti la toata harta
smiley_emoticons_freu-dance.gif
fereasca DUMNEZEU :)))))))))))))))))))))))))))))

cersit ,lol ??????

am rugat frumos daca se poate nu am obligat nu am impus niciodata :)nimanui sa ajute

am mers pe ideea .inamicul ,inamicului meu ,prietenul meu :)
 

DeletedUser13143

Guest
pai cum vine asta ? "rogi" ( ca sa nu folosesc, cersesti) la noi sa dai in friends/spartani si templieri . " rogi" la friends si spartani sa dai in noi ... ori esti duplicitar , ori ai probleme grave
 

DeletedUser13143

Guest
2.3 si ceva . e mai simplu sa spui 2 de cat 3 daca e sa rotunjesti .
 

DeletedUser15344

Guest
ba sunteti in fatza noastra :) aveti jucatori mult mai mari ca noi :) si totusi .... :)
 

DeletedUser15344

Guest
Ba desteptule...cu tine parte in parte o dau cand vreau neuroni tai ca te fac oricand...aveam prieten la tine in alianta si mi-a zis ca ai dat globalul cu amenintari...te lauzi ca faci bani dar e vai de capul tau
cand e o problema fugi la mamica sa-ti reincarce pe grepo
tii minte ca ne bateam in gold pe Juktas?
tu dadeai 50 gold pe 30kresurse si te milogeai pe forum:D:D:D:D:D:D:D
pe urmatoarea lume cu viteza mai mare imi dai invitatie langa tine si vedem care pe care:cool::cool::cool::cool::cool:

fratele meu la prima actiune pe tine ai pierdut 14 orase si dupa ai sters ce vrei mai mult ???? pai ce sa faci 1 vs 1 stai in permanent mergem daca vrei pe o stanca amn2 fara permanent si vedem are pierde primul orasul :), tu zice de mine ca ma milogeam :) cred ca era vb de 100 gold pe 3k din fiecare resursa si era la 2 luni dupa deschiderea server'lui si sa iti aduc aminte de circularele ce le dadeai pe githium cand iti venea nava de la demos rapid dadeai mesaj in demos sa te ajutam cu resurse vraji si trupe vraji:)
 

DeletedUser

Guest
vad ca ati inceput cu jigniri,exact cum ma asteptam de la voi...bila ce vrei tu pana la urma? vrei sa fac eu unu la unu cu tine? ca tot te dai smardoi pe aici si uiti trecutul amarat pe care l-ai avut
 
Sus