Sa umplem de spam!

DeletedUser15344

Guest
vad ca ati inceput cu jigniri,exact cum ma asteptam de la voi...bila ce vrei tu pana la urma? vrei sa fac eu unu la unu cu tine? ca tot te dai smardoi pe aici si uiti trecutul amarat pe care l-ai avut


ma vezi sa vreau ceva ?? ma amuz cu voi nu am voie cumva ????

fereritor 1vs 1 noi 2 :

1 . nu mai sunt jucatorul din 2012 -2013 cu care jucai tu atunci pe my rho si desi incepator nu am pierdut nici un oras si am stat granitza si am luptat cot la cot cu voi si tot top 10 am fost si acolo:)

2. am si gold si timp disponibil cu ce esti superi or fatza de mine ??? ca din cate stiu de abia ai timp sa intri odata in zi :)
ok dai mai bine ca mine cu secundele :) dar te demolez si nu te las sa duci orasul de cucerit deci cu ce esti superior mie ?
 

DeletedUser

Guest
ma vezi sa vreau ceva ?? ma amuz cu voi nu am voie cumva ????

fereritor 1vs 1 noi 2 :

1 . nu mai sunt jucatorul din 2012 -2013 cu care jucai tu atunci pe my rho si desi incepator nu am pierdut nici un oras si am stat granitza si am luptat cot la cot cu voi si tot top 10 am fost si acolo:)

2. am si gold si timp disponibil cu ce esti superi or fatza de mine ??? ca din cate stiu de abia ai timp sa intri odata in zi :)
ok dai mai bine ca mine cu secundele :) dar te demolez si nu te las sa duci orasul de cucerit deci cu ce esti superior mie ?
ce sa demolezi ametitule ca bag 3000 de rapide in oras,sa vedem ce demolezi
 

DeletedUser

Guest
pai cand dai nava le trimit acasa si joc doar cu trupele orasului,,doar nu stau sa ma demoleze 7 oo
 

DeletedUser7851

Guest
Doamnelor si domnilor, doresc sa va amintesc ca a trecut Valentinul, asa ca mai usurel cu "pupaturile", nu de alta, dar se apropie Dragobetele si nu cred ca doriti sa-l ratati
Multumesc ca pastrati o minima decenta in exprimare (sper)
 

DeletedUser15815

Guest
ma vezi sa vreau ceva ?? ma amuz cu voi nu am voie cumva ????

fereritor 1vs 1 noi 2 :

1 . nu mai sunt jucatorul din 2012 -2013 cu care jucai tu atunci pe my rho si desi incepator nu am pierdut nici un oras si am stat granitza si am luptat cot la cot cu voi si tot top 10 am fost si acolo:)

2. am si gold si timp disponibil cu ce esti superi or fatza de mine ??? ca din cate stiu de abia ai timp sa intri odata in zi :)
ok dai mai bine ca mine cu secundele :) dar te demolez si nu te las sa duci orasul de cucerit deci cu ce esti superior mie ?



e sange...
numai eu ti am recuperat pe my vre o 3-4 orase pe care le pierdusei...
vezi cum ti o furi? am fost acolo si stiu tot...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
bravo wild ati luat orasul ...greu dar l ati luat...felicitari:D

MULTUMIM FRUMOS, LA LIMITA DAR A REZISTAT :) SI NOI FARA TERESTRU DAR SI VOI SCUTURATI BINE DE ZBURATOARE

emotii ca la meciurile stelei :)))))))

be8b5f6ad98b43caba25cca5ff58190c.png
 

DeletedUser16013

Guest
Vorbiti de noi ca suntem jucausi cu mana,insa va puneti poze cu "fetite" ai de viata mea,sons of foolish
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser15344

Guest
esti campion pe sate la scuze
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

mane pe bune ca nu tin minte sa fi pierdut orase pe my cat am jucat tin minte ca au incercat dar mi le scoteati voi in special aerobotcik parca asa il chema si dupa ne am mutat pe rho si nu am mai intrat deloc pe my.
 

DeletedUser9417

Guest
Salutari razboinicilor! Mai lasati cearta si hai sa ne bucuram de joc...
 
Sus