Sa umplem de spam!

juseppe2

Membru
cata prietenie pe lumea asta ... top 7 aliante nu se lupta intre ele :))) ... succes la intemeiat :)))
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser15344

Guest
b6b1d62230944235861cc3a96ff9d233.png



+ LOCURILE 16 SI 17 academia Mantalelor si cea a Templierilor :)))))

ati stricat lumea asta de tot ..... si va bateti joc de jucatori din aliantele voatre ,

vai si amar ...... vedeti ca ati mai trebuie sa faceti pact cu cei din A.O.N + ELITE TEAM asa cred ca v ar mai trebui un pact 2
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6873

Guest
Pai asta se intampla cand unu tare-n "bile" isi da inceput nou si lasa alianta de izbeliste si altii care la un oras pierdut iar isi dau inceput nou o_O
 

DeletedUser15344

Guest
pai si ce treaba are una cu alta lol......

controleaza te frate.... plus nu eram singurul lider.... desi e problema mea ce am facut si sigur am avut motivele mele de a sterge .

eu nu inteleg pactul nou facut spartani + templieri tot aia e cauza,
 

DeletedUser6873

Guest
Vad ca esti putin incet la minte. Mai dezbate putin subiectul pana acum , 2 luni sa zic , si dupa vin-o cu un raspuns mai .... "profund".


Cu ce as putea sa ma controlez? Cand tu erai tare revoltat si nu puteai sa "digeri" ca noi avem pact cu friends ...


"Te salut , acelasi iuli"
 

DeletedUser15344

Guest
da ma ala era motivul meu de a sterge ba esti al dreacu destept :)))))) unde l ati gasit ma pe asta asa destept :))))))
 

DeletedUser6873

Guest
Si ca drept dovada , iar imi demonstrezi cat de ingust esti la minte. Unde am zis eu ca tu ti-ai dat stergere pentru ca s-a facut pactul cu friends?
 

DeletedUser15815

Guest
Cand 7bal si-a descoperit conotatiile sexuale, s-a mutat in Balta Alba.
smiley_emoticons_drunk.gif
 

Missis Bella

Membru activ
Ce de pacte! Lasa 7bal, joaca pentru prieteni si nu pentru ca au incheiate pacte sau nu . E meritul lor ca au facut atatea pacte, cred ca mandria lor, asta e strategia pe Grepolis si pe langa ca au pacte multiple, au placerea de a baga si navele , noaptea pe bonus.
 

DeletedUser14457

Guest
mda, cand toata harta se aliaza impotriva friends e totul ok,acum nu mai e ok.
 

DeletedUser15815

Guest
Ce de pacte! Lasa 7bal, joaca pentru prieteni si nu pentru ca au incheiate pacte sau nu . E meritul lor ca au facut atatea pacte, cred ca mandria lor, asta e strategia pe Grepolis si pe langa ca au pacte multiple, au placerea de a baga si navele , noaptea pe bonus.


Uea,uea.
smiley_emoticons_frown.gif


Pactele au fost facute cand erau si zmeii grepolisului, jucatorii secolului, cei mai buni din lume (demos si wild). Asa ca.... paine si circ.
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser15815

Guest
Demos wild si iad care toate au clacat.
Demos erau 3 aliante. wild la fel.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Te trezesti vorbind.
 

Missis Bella

Membru activ
Nu ma trezesc ca ma bag la somn, intrebam si eu , cu pactele astea sa stiu ce si cum .
Demos si Wild au cazut , si sa inteleg ca v-ati aliat toate aliantele mari intre voi si stati la curatatul aliantelor mici ?
 

DeletedUser15890

Guest
Lumea asta a murit din cauza marelui si inegalabilului 7ball. Spartans cu friends aveau pact,demos cu wild.Aliantele din primele 4 locuri,era echitabil,toti aveam sanse.Cand a vazut 7ball ca nu reuseste nici pe 45,unde avea si vreo 3 academii sa faca fata a renuntat si uite asa a disparut wild.era normal ca demos sa nu reziste singuri.asa ca ar face bine sa lase ciocu mic si sa nu uite ca el a distrus lumea asta prin alegerile facute.Acum a revenit cu acelasi stil de joc murdar.Stai linistit baiete ca ne intalnim iar in 45 si iar dai inceput nou.Tu faci pe lupu moralist? Ai uitat cum ai incercat sa ne distrugi cumparand jucatorii fara caracter? Eu ma mir ca inca mai gasesti jucatori sa stea langa tine.Asa ca stai baiete in banca ta si lasa scamatoriile ca nu o sa reusesti nici de data asta.E nevoie de un nivel de inteligenta mult mai ridicat.
 

DeletedUser15890

Guest
Ce de pacte! Lasa 7bal, joaca pentru prieteni si nu pentru ca au incheiate pacte sau nu . E meritul lor ca au facut atatea pacte, cred ca mandria lor, asta e strategia pe Grepolis si pe langa ca au pacte multiple, au placerea de a baga si navele , noaptea pe bonus.

nu stiam ca e interzis sa bagam nave pe bonus.poate nu am inteles noi bine,da asta e un joc de razboi.de ce suntem noi vinovati ca unii sunt dormeze? daca nu e ok cu nave pe bonus,faci tiket la admini sa schimbe sistemu de joc,sa activeze pacea in fiecare seara de la 10 pana la 10-11 dimineata.
 

DeletedUser

Guest
domnule 7 oua,n-am mai scris aici de vreo 2 ani,pana la urma ce doresti tu? daca v-ati dat stergere si ati disparut ca niste smecheri incontestabili vrei sa rup pactele pe care le-am facut cand aveati voi cate 2 academii? erati 6 aliante ...e nu scumpule,n-o sa-ti fac jocul asta pe care vrei sa-l joci tu,o sa jucam farmeville pana la sfarsit
 

Missis Bella

Membru activ
nu stiam ca e interzis sa bagam nave pe bonus.poate nu am inteles noi bine,da asta e un joc de razboi.de ce suntem noi vinovati ca unii sunt dormeze? daca nu e ok cu nave pe bonus,faci tiket la admini sa schimbe sistemu de joc,sa activeze pacea in fiecare seara de la 10 pana la 10-11 dimineata.


Nu a zis nimeni ca e interzis , eu sunt jucatoare de pe lumile vechi, e o chestie de bun simt a jucatorilor sa nu bage nave, noaptea. Daca tu si altii stati si bagati nave, noaptea, nu inseamna ca cel atacat e dormeza. Mai avem si o viata reala cand unii dintre noi au copiii mici sau bolnavi in familie si nu stau cu alarmele noaptea. Poate vreodata o sa ajungi in situatia asta si ai sa intelegi ce-ti spun.
 
Sus