Sa umplem de spam!

DeletedUser14880

Guest
Un admin pe aici ? Sa adauge inceput nou in bara de sus de comenzi rapide pentru fetitele de mai sus
 

DeletedUser

Guest
Pai ce ma noi suntem friends pierdem niste orase si apoi stergem , hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Nu, voi sunteti demos kratos. Tocmai d-aia!
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser4185

Guest
Ba 7oua,ce faci man cum poti ataca cu usoare sa imi spargi numai 1 bireme de pe cucerirea aia, pai asa vrei tu sa iti iasa puii closca :))) auzi tu 7oua cum vrea sa castige lumea cu toti botisti si gainari de grepolis
 

DeletedUser

Guest
Ba 7oua,ce faci man cum poti ataca cu usoare sa imi spargi numai 1 bireme de pe cucerirea aia, pai asa vrei tu sa iti iasa puii closca :))) auzi tu 7oua cum vrea sa castige lumea cu toti botisti si gainari de grepolis

Nu-l mai provoca ca poate pune poze cu ma-sa goala.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser

Guest
Macar eu am scapat :)) Esti baiat bun Cornele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
Hahaha :))) Te-ai ars noobete, vezi ca acum l-ai intarat si mai tare pe biluta...sa vezi ce-o sa traga el la tine...exact cum da surdu-n clopot.. o sa fie vai si amar de rozeta ta... direct scorbura ti-o face :))))))))..
ba asta nu e ala care ii zicea lui pavel sa ii trimita o poza cu crocodilu' ,dar sa puna o furculita langa ea ,

mai tineti minte conversatia .... veze , copone ,scorpire :)))))
 

DeletedUser15785

Guest
eu cand vrorbeam mult mai frumos ca dansu' primeam ban permanent ... trist ... daca il mai vad pe forum dupa toate perlele astea va fac plangere la nenea Stil ... daca nu se rezolva ... la Hamburg ...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus