Sa umplem de spam!

DeletedUser

Guest
haha ;() cum sa dai ma 6 zile pt asa ceva lol;)) capone vezi ca ti-au furat astia ciupercile ma;)))

Macar sunt multumit m-am amuzat copios cu brave, capone si satana pe treaba asta :)) Stai sa ies din vacanta sa pun si o poza ca atunci o sa vada ce urata e.
 

DeletedUser11080

Guest
daca n-ai poza de cand a fost superluna;))sigur i-a crescut par pe piept si s-a transformat in varcolac:)
 

DeletedUser

Guest
Ma retrag din forumul extern.
Pe o lume viitoare va garantez voua celor din dk si wild ca imi voi face un cont special sa va vad conferintele, forumul.
Niciodata nu voi juca alaturi de oameni ca voi fara caracter.
Va ademeniti jucatorii dandu.le gold pentru a intra la voi ca altfel erati praf si pe deasupra folositi si boot.

Odmm, trimite.i in vacanta la spitalul 9.

O data ce ai fost spion ramai spion indiferent ce faci pe alte lumi. Nu stiu care dintre noi nu are caracter eu spre deosebire de tine nu am jucat si nici nu o sa joc ca spion, ca nu ma pretez la asa ceva, dar fiecare cu logica lui.
 

DeletedUser11080

Guest
Ma retrag din forumul extern.
Pe o lume viitoare va garantez voua celor din dk si wild ca imi voi face un cont special sa va vad conferintele, forumul.
Niciodata nu voi juca alaturi de oameni ca voi fara caracter.
Va ademeniti jucatorii dandu.le gold pentru a intra la voi ca altfel erati praf si pe deasupra folositi si boot.

Odmm, trimite.i in vacanta la spitalul 9.
furii curent grav:))dar arunca cosu de gunoi cu hartii in voi ca doar sunteti baieti cu caracter,,baietii de zahar:))
 

DeletedUser11080

Guest
veze te rog frumos dupa ce iti expira banul sa fii mai cilivizat..nici macar de cainele lu versacu sa nu te mai legi ca mai nou adminasii au intrat in asociatia pt protectia animalelor .in curand vor inlocui lemnul cu plasticu ca sunt si activisti bio printre adminasi ..un staf de nota 20.merita premiati pt eforturile lor de a face o lume mai buna .mai curata...al mai al dracu respect pt stafful grepo
 

DeletedUser

Guest
Stai ma linistit ca cica trebuia sa iau ban GLOBAL pentru treaba aia :))) defapt STIL mi-a facut o favor ca mi-o dat numa 6 zile esti nebun HAHAHAHA.
 

DeletedUser11080

Guest
sa-i dea Dumnezeu multa sanatate in oasele mele ca e baiat de zahar..mare om mare caracter
 

DeletedUser4185

Guest
aoleu cred ca beau sampanie astazi MAESTRI grepolisului Tavi the bot man si Caponeeee the Versace women pierd polise :))))
 

DeletedUser11080

Guest
pt limba romana apasati 1:;)))
mai bn ti-ai baga ce zici tu acolo in versaca ;)
 

DeletedUser11080

Guest
lasa-l ma ca mai are putin si are orgasm ca injura pe aici:)))e fericit ca un copil cand il vede pe mos craciun
 

DeletedUser15344

Guest
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

v'am rupt pe githyum cum intrati dimineatza pe grepolis vedeati nava bagata de 7oua ala :) daca ajung langa voi acelasi lucru o sa fac si spui de boooturi pai bre si u ai fost banat pt.boot de te a pus Versace sef colonizator :))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Te astept la Cluj ca tot ziceai ca vi de vreo 4-5 lumi si degeaba.

O sa partikip! Cu leucemia cum mai stai?
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser14880

Guest
Te astept la Cluj ca tot ziceai ca vi de vreo 4-5 lumi si degeaba.

Man.. cum sa-ti spun .. noi suntem mai sensibili cand vine vorba de domnisoare si animalute de companie, nu maltratam animalele si nu dam in domnisoare.. asta este raspunsu la intrebarea ta, dar daca insisti.. s-ar putea sa inchidem ochii si sa uitam ..
 

DeletedUser15344

Guest
reveniti la sentimente mai bune
e ultimul avertisment inainte de vacanta
Draga odmm te rog fi macar obiectiva pai veveritza aia ma face de 3 zile gay si ca am sifilis si u imi stergi doar mie postarile ....

de parca sa publicat in monitorul oficial va vedeti ca 7bal are sifilis la luat de la mama lui SevS. --poate maine ,poimaine imi spui tati

sa reformulez Draga SevSceptiv termina cu dumele astea rasuflaate daca nu vrei sa te fac de ras pe tot sv . mi e simplu si usor sa merg la un internet cafe sa fac un cont la vrajeala si sa dau circulara pe tot sv. cu tine si Ana Maria si dupa sa pun si poze naked cu ea date la web cam +comversatii dintre mine si ea de pe fb . terminate cu dumele alea de 2 lei ca ma cunosti destul de bn si ca sunt in stare si de asa ceva , ai ceva sa imi demonstrezi demonstreaza mi pe joc nu doar cu fake 'uri la 2 3 dimineatza.
 

DeletedUser

Guest
Man.. cum sa-ti spun .. noi suntem mai sensibili cand vine vorba de domnisoare si animalute de companie, nu maltratam animalele si nu dam in domnisoare.. asta este raspunsu la intrebarea ta, dar daca insisti.. s-ar putea sa inchidem ochi si sa uitam ..


Eu as face un efort ca am pofta de zacusca.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser

Guest
Ce sa-ti demonstrezi pe joc tu nu vezi ca saracu nu mai poate



Ba noobete tu tot zici da nu faci, pe romaneste zis esti degeaba! Am auzit ca mai nou ai luat-o la fundulet grav! Esti ca domnisoara cealalta de la tine din alianta se stie ea care.


Winter is coming
 

DeletedUser15344

Guest
:)))))) inceteaza mai frumos asa nu e necesar sa ajungem la asa ceva . ai ceva sa imi demonstrezi cauta ma pe joc pana atunci joc de glezne
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14880

Guest
Hai gura toata lumea, un moment de reculegere pentru demos. Amorezule vezi ca mai aveti 2 nave pe langa astea 2 .. Maine e runda 2?
 
Sus