Sa umplem de spam!

DeletedUser15009

Guest
ba asta nu e ala care ii zicea lui pavel sa ii trimita o poza cu crocodilu' ,dar sa puna o furculita langa ea ,

mai tineti minte conversatia .... veze , copone ,scorpire :)))))
Ii spuneam asta fiindca stiam ca nu e a lui cea din poze.
Pavel o are cat un dop.
 

DeletedUser15344

Guest
joc de 6 ani nu am luat decat odata ban pt 24 ore pt injuraturi , deci cand o sa ma vedeti pe mn 7bal ca iau ban pt boot pe drept atunci sa vorbiti de mine ca as fi bootist ce fac restul putin imi pasa .

draga moderator poate faceti un pic de ordine . mi sa luat sa citesc perlele astora . .deci refuz sa mai intru aici insa voi injurati in continuare .
 

DeletedUser15785

Guest
:))))) da da asa se zice mai nou esti si sifon si cu garda inversa :))))
ma intre de ce e asa curios ...
poate nu are intre picioare si vrea sa stie cum arata una
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser15382

Guest
Ii spuneam asta fiindca stiam ca nu e a lui cea din poze.
Pavel o are cat un dop.

de unde stii copile? nu te-a satisfacut cand stateai in genunchi?... el zicea ca-ti place sa-nghiti tot ce curge... nimic nu lasi sa se scurga pe langa... nici un strop...
 

DeletedUser15009

Guest
de unde stii copile? nu te-a satisfacut cand stateai in genunchi?... el zicea ca-ti place sa-nghiti tot ce curge... nimic nu lasi sa se scurga pe langa... nici un strop...
Copil spui ? Copchil esti tu ! Pe mine zici ca nu m-a satisfacut ? Nu te-a satisfacut pe tine si pe mamica ta!!!!
Cat despre inghitit, inghite tu pana ti se apleaca si dupa dai si lui nevasta-ta!
 

DeletedUser14872

Guest
alta data rugam moderatorii sa nu mai faca nici o rubrica cu nici un spam cu nimic pentru ca societatea din ziua de azi a ajuns in asa mod incat am imprumtat numai ce-i bun de la americani atatea injuraturi si bagari si scoateri nu am mai vazut decat prin cercurile de golani de dupa blocuri ..numai ca si alora dupa o varsta le vine mintea la cap iata cum ati fost lasati sa va dati arama pe fata si ati facut un spectacol macabru care pe alocuri a intrat in rubrica filme pentru adulti imi inchipui cei minori ce invataminte au de tras din balacareala voastra din ultimile zile fac apel la moderatorul responsabil de forum sa faca ceea ce trebuie astfel incat alstfel de specimene sa nu aiba ce cauta pe forum nu pentru o perioada ci pentru totdeauna sa fie exemplu pentru toti care nu-si vad de treaba ...aveti grija ca peste cativa ani adolescentii de azi vor fi parintii de maine ....vai de educatia pe care o veti da proprilor copii si inca ceva ...acesta este un joc online de calculator mai nou si de smart phone de cand cu telefoanele inteligente ...de ce ma fratilor atata ura ...cumva s-a adaogat vre-un update si care castiga lumea ia in contul din banca vre-un milion de dolari ?

in loc sa va vedeti de viata reala de munca voastra de zi cu zi si sa veniti la joc sa va destindeti voi sunteti in stare sa va scoateti ochii ...si vedetele de carton care va simtiti sa stiti.... ca exista .... inca mai exista pe jocul asta si oameni de caracter oameni inteligenti oameni de omenie care se simt dezcustati de showl de cea mai zoasa speta pe care l-ati facut aici si ne mai intrebam de ce oamenii normali la cap ajung sa plece definitiv de pe joc ,din cauza specimenelelor ca voi ...

este ultimul mesaj pe care-l pun pe forumul extern nu se merita ca lumea sa mai posteze pe forumul extern- decat cu asemenea specimene refuzate la export mai bine inchideti naibii forumul asta de tot si daca au ceva lasati-i sa-si dea mesaje private sa-si bage sa-si scoata cat vor ei dar este inacceptabil sa vedem ceea ce am vazut in ultimle zile aici , sa se termine gityumul si plec si eu las golanii sa se razboiasca intre ei pana nu or mai putea ca asta nu e societate normala curand veti ajunge ca in evul mediu in ritmul asta ..v-o garantez eu !

De azi inainte sa faca altcineva update la situatiia lumilor gityum si knossos daca are placere mi deja imi vine sa vomit de ce am vazut aici ...

p.s.sa nu vad vre-un comentariu la ce am scris ca nu raspund nulitatilor
 

DeletedUser15009

Guest
Imediat vin parinte.
Am cam pacatuit oe extern. Ce e de facut parinte?
 

DeletedUser4185

Guest
Parinte Arsenie fa te rog o spovedanie pentru demos ca sunt in pragul .... au nevoie de ajutor divin :D
 
Sus