Propunere setari lume noua ( Tau?)

  • Autor subiect DeletedUser10318
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Mr Jack

Super Moderator
despre implicarea staff-ului nu as putea sa vorbesc, dar stiu ca s-a cerut deschiderea unei noi lumi, asa cum asteptati voi asteptam si noi, si eu ca jucator doresc si astept deschiderea unui nou server
 

DeletedUser

Guest
implicarea staff-ului si al adminiilor nu e indeajuns pentru deschiderea unei lumi,pana la urma v-a trebui sa ne implicam noi ca si jucatori
simpli care nu doresc decat prosperitate si adevar.
 

DeletedUser

Guest
implicarea staff-ului si al adminiilor nu e indeajuns pentru deschiderea unei lumi,pana la urma v-a trebui sa ne implicam noi ca si jucatori
simpli care nu doresc decat prosperitate si adevar.

Eu i-am spus putin mai sus , sa imi spuna mie unde pot intreba producatorii jocului ( pentru ca sincer nu stiu sigur la ce se refera si aparent ei pot avea contact cu ei daca ei decid ) si o sa intreb , daca ma voi intoarce cu un raspuns la fel de irelevant poate sa ma injura cat vrea el ... dar nu cred ca atata timp cat vrei sa afli o informatie , cat de mica , sa stii cv acolo , nu ai cum sa afli , pentru ca e un joc nu e vreun secret de stat si el e mr jack nu 00jack ...
 

DeletedUser7851

Guest
Repet: argumentati de ce nu am deschide, noi, echipa din Romania, un nou server
Raspuns: acest lucru depinde de dezvoltatorii din Germania
Noi nu facem decit sa administram: moderatorii - forumul, iar admini - jocul
Aveti despre noi o parere total eronata.
 

DeletedUser9314

Guest
eu de asta am zis ca nu cred ca voi(adminii si moderatorii ) ati avea vreo vina in aceasta problema.
cei din Germania comanda
 

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze yonut , asta e un raspuns pentru odhm care trebuie postat , odhm , ai primit un raspuns din partea mea , dar a fost sters , daca se poate si nu esti prea ocupata , as vrea sa discut cu tine si atat , prin mesaje private mess skype ce vrei tu , numai anunta-ma
 

DeletedUser

Guest
cat despre deschiderea lumii nu a spus nimeni ca se deschide repede, ca se deschide in curand,
serios acuma? chiar asa ceva?
In perioada urmatoare urmeaza deshiderea unei noi lumi (lume normala, nu de eroi),
No comment domnu moderator. ( proverbu cu filozofu mergea aici )

Repet: argumentati de ce nu am deschide, noi, echipa din Romania, un nou server
Raspuns: acest lucru depinde de dezvoltatorii din Germania
Noi nu facem decit sa administram: moderatorii - forumul, iar admini - jocul
Aveti despre noi o parere total eronata.
sa o luam logic, daca voi cei care faceti parte din staful lui INNO , luati leafa de la ei, vorbiti cu ei si le explicati : Domnilor, jucatori nostri isi doresc o noua lume, deoarece nu s-a mai deschis o noua lume pe .ro de 4 luni, din moment ce in alte tari se deschide una la doua saptamani, iar jucatori de la noi nu mai au unde juca, si multi dintre ei sunt pe pragu sa-si piarda interesu pentru jocul acesta , si astfel voi cei de la INNO ati putea pierde jucatori premium. Eu sunt sigur ca daca ati explica aceste lucruri un pic mai detaliat celor de la INNO , lumea va aparea in cel mai scurt timp , si astfel toata lumea ar fi fericita, noi jucatori de rand ca avem unde juca, iar cei de la INNO, deoarece o data cu deschiderea noi lumi, multi jucatori vor vrea sa anunga in top de la inceput, iar ca sa ajungi in top trebuie sa iti deschizi portofelu, si astfel se maresc conturile celor de la INNO. dar, dc sa mai aveti voi de adminat inca o lume? inca un forum de organizat? inca o grija pe cap? dc? cand ziua trece, leafa vine, noi cu drag muncim. Bullshit or not? dar ce sa faci asta-i romania dorintele oamenilor se ignora , dar jignirile sunt scoase ca, cap de afis. sunt sigur ca asa va fi si cu mesajul meu.
in fine sa aveti un paste fericit si SARBATORI FERICITE tururor.
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt de acord cu: SiKH , pun pariu ca nu osa incerce sa le spuna la inno
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
acuma serios nu cred ca e vina germanilor ca n-au deschis o lume, e vina stafului ca nu se impune sa faca lumea mai repede si daca vede ca staful nu face nimica zice e lasai pe romani sa mai astepte oricum nu aduceau cine stie ce profit sau ceva de genu...pe cand englezii se impun(aduc macar argumente mai comvingatoare presupun) nu ca noi ...
 

DeletedUser9314

Guest
ma nu mai bagati zanzanie ca adminii nostri nu sunt buni sau e vina lor pt ca nu sa deschis inca o noua lume.
toata lumea asteapta.
adminii nostri sunt foarte buni ,doar ca nu depinde de ei deschiderea unei noi lumi.
ce nu intelegeti?
 

DeletedUser

Guest
Dupa ce ne-au lungit 1 milion de ani ca se va deschide o lume noua , eu zic ca atunci cand se va deschide sa nu intram niciunu timp de o saptamana sau daca intram nimeni sa nu cumpere 1 moneda de aur timp de "n" zile , ca sa le aratam ca de pe urma noastra fac bani , iar daca noi nu bagam bani nici ei nu au.
 

DeletedUser

Guest
ma nu mai bagati zanzanie ca adminii nostri nu sunt buni sau e vina lor pt ca nu sa deschis inca o noua lume.
toata lumea asteapta.
adminii nostri sunt foarte buni ,doar ca nu depinde de ei deschiderea unei noi lumi.
ce nu intelegeti?
Ei ar trebui sa aduca argumente ca ar trebui sa deschida o lume nou , Ca degeaba stai cu capul in sus si astepti sa cada marul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9314

Guest
adminii au spus ca in curand ca se va deschide o noua lume. nici eu nu stiu sigur cand
daca ar stiu ar spune data exacta.
chiar nu depinde de ei.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Citind toate postarile din aceasta categorie am ajuns la o singura concluzie : fiecare are vina lui , intr-un fel sau altul , iar cea mai mare greseala a fost anuntarea deschiderii unei noi lumi. Poate ca si moderatorii sunt surprinsi ca nu s-a deschis pana acum dar era de asteptat acest lucru , o data ce se anunta deschiderea unei lumi se anunta si o sumedenie de intrebari precum "cand?" . Intrebare , care deocamdata nu are un raspuns exact , in loc sa acuzam moderatorii si sa facem comparatie cu alte tari mai bine ne vedem de patratica noastra si asteptam. Cand se va deschide , se va deschide . Acum la modul cel mai serios , nu are nimeni altceva de facut decat grepolis ? Doar vad ca dupa ce se va deschide lumea , dupa 2-3 luni , unii vor cere deschiderea altei lumi. Intotdeauna vor exista nemultumiti. Nu ma luati in seama.
 

DeletedUser9314

Guest
ai cea mai mare dreptate.

sa vezi ca dupa ce se va deschide noua lume ,va ajunge la putere o alianta si vor incepe sa ceara deschiderea altei lumi.


asteptam si noi ca si adminii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cei de la inno au trimis deja lumea si este in teste din acest o sa mai dureze ceva....
 

DeletedUser

Guest
hai ma daca vroia si staful sa se deschida lumea se impuneau si ei acolo la cata galagie facem noi... da nu lor nici nu le pasa si voi le luati apararea=) stiu eu cum e staful ca am fost si eu grad mare pe alte jocuri

- - - Updated - - -

nu are nici-o logica ce ai zis xynar cica admini au spus ca se va deschide o noua lume da nici ei nu stiu cand=)) daca vroiau sa deschida alta trebuiau sa stie cand o vor deschide de exemplu daca iti faci planuri pentru vacanta nu iti alegi o zi in care sa mergi? sau gata a venit vacanta in prima zi m-am dus...
 

DeletedUser

Guest
Frate mai ziceam daca refac harta alte modificari in senat dar le da copy si start la lumea nu sta sa refaca in fiecare lumea harta e la fel toata si daia nu inteleg ce se chinuie ei ca le ia 10 min dar romanu e comod si fratilor nu mai va stresati ca pe ei nu i doare nicaieri de voi ,voi vorbiti degeaba pe forum ca nu sta sa vizioneze forumurile
 

DeletedUser

Guest
de ce nu va straduiti si voi mai mult sa spuneti la aia mari ca asteptam de ceva timp lumea ...?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus