Propunere setari lume noua ( Tau?)

  • Autor subiect DeletedUser10318
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10468

Guest
:(eu nustiu dc va stresati atata pentru o lume noua ..
Nu vedeti ca va spuneti degeaba parerile ...ei oricum daca fac o lumea va mai dura 1-2 luni si nu cred ca vor tine cnt de parerile noastre
 

DeletedUser

Guest
stiu ca parerile noastre sunt inutile dar macar noi le dam un feed-back la ceea ce ne-au cerut. ei nici macar de atat nu sunt in stare.
iar cei care spuneti ca ar trebui sa se deschida lumi direct proprtional cu cele care se inchid va inselati. multi care au terminat unele lumi s-au mutat pe international sau pe servarele altor tari.
 

DeletedUser

Guest
iar cei care spuneti ca ar trebui sa se deschida lumi direct proprtional cu cele care se inchid va inselati. multi care au terminat unele lumi s-au mutat pe international sau pe servarele altor tari.

Aici chiar ai dreptate ...desi e trist :(
 

Stil

Community Manager
stiu ca parerile noastre sunt inutile dar macar noi le dam un feed-back la ceea ce ne-au cerut. ei nici macar de atat nu sunt in stare.
iar cei care spuneti ca ar trebui sa se deschida lumi direct proprtional cu cele care se inchid va inselati. multi care au terminat unele lumi s-au mutat pe international sau pe servarele altor tari.

Sa nu aveti impresia ca parerea voastra este inutila, gresit. Am luat cunostinta la cererile voastre si vom tine cont de parere pentru setari.
 

DeletedUser

Guest
hai ca eu schimb intrebarea: Mai apare vreun server de grepolis anu asta??? nu cred ca asta nu stiti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9417

Guest
Gata acum ati vazut ce setari are noua lume.....setari bune dupa mine...pacat ca nu e cu revolta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus