Propunere setari lume noua ( Tau?)

  • Autor subiect DeletedUser10318
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Administratorilor, nu va este putina rusine sa anuntati deschiderea unei noi lumi si sa nu se deschida dupa o luna de la anuntarea acesteia??? Asta e lipsa de respect si de maturitate intr-un fel deoarece nu faceti decat sa ii luati la misto pe ceilalti jucatori ;)... Anuntati sa avem rabdare, si se vede ca sunt progrese mari :)))... Cata rabdare credeti ca mai avem cand pe grepolis.net spre exemplu s-au deschis deja 3 lumi pana v-ati lalait voi ca deschideti lumea Tau... Rusine sa va fie!!

Dar asta e, romanu' tot roman ramane ;), nu-i asa???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10574

Guest
Viteza Joc: 4
Viteza Unitati: 3
Viteza Negot: 4
Bonus de Noapte: Da ( de la ora 00:00 - 07.00, durata 7 ore.)
Grafica de Noapte: Activa
Membrii Alianta: 80
Sistem De cucerire: Vechi (fara revolta)
Zei: 6 ( Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades, Artemis)
Moral: Inactiv
Protectie Incepator: 3 Zile
Durata de cucerire: 8 Ore
Durata colonizare oraş : 12 Ore
Injumatatirea timpului la unitati: Da

Si fara-NOROC-una dintre cele mai mari tampenii de pe joc
parca am fi la barbut in care unii jucatori au zarurile masluite

Ar fi super , sustin ! ;)
 

DeletedUser

Guest
Asa de greu ii sa deschida o lume ...?

- - - Updated - - -

Viteza Joc: 4
Viteza Unitati: 3
Viteza Negot: 4
Bonus de Noapte: Da ( de la ora 00:00 - 07.00, durata 7 ore.)
Grafica de Noapte: Activa
Membrii Alianta: 80
Sistem De cucerire: Vechi (fara revolta)
Zei: 6 ( Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades, Artemis)
Moral: Inactiv
Protectie Incepator: 3 Zile
Durata de cucerire: 8 Ore
Durata colonizare oraş : 12 Ore
Injumatatirea timpului la unitati: Da

Si fara-NOROC-una dintre cele mai mari tampenii de pe joc
parca am fi la barbut in care unii jucatori au zarurile masluite

Asa da merge
 

DeletedUser

Guest
noi suntem fraieri ca ii asteptam pe ei=))) mai bine ne-am juca in loc sa stam aci sa ne batem capu cu astia si sa ne intrebam "cand se deschide noua lume?" si de ce nu au si ei un raspuns concret?...ca de obicei in romania nu este niciun respect fata de oamenii fara putere.
 

DeletedUser7851

Guest
As dori sa expuneti aici un singur motiv real pentru care credeti ca am ascunde aceasta informatie.
Nu credeti ca ar fi mai usor sa spunem cand se deschide?
Am mai spus si repet: nu depinde de noi. Nu stim cind se deschide.
Postarile ca cele de mai sus nu isi au rostul
 

DeletedUser8712

Guest
As dori sa expuneti aici un singur motiv real pentru care credeti ca am ascunde aceasta informatie.
Nu credeti ca ar fi mai usor sa spunem cand se deschide?
Am mai spus si repet: nu depinde de noi. Nu stim cind se deschide.
Postarile ca cele de mai sus nu isi au rostul

Atunci de ce doamne iarta-ma ati mai facut topicul ? Sperati ca se deschide cat de curand ? Uite ca topicul este deschis de 2 luni de zile si ne-a prins si pastele , ca lumea tot nu s-a deschis !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9489

Guest
Dar de cine depinde? Nu garantez ca ma voi lupta pe lumea Tau, dar asa, ca informatie.
 

DeletedUser9314

Guest
Good afternoon,

Confirmed settings for World Sestos (EN63) are:

Speed:
1
Unit speed:
2
Morale:
Active
Alliance Cap:
50
Conquer:
Conquest
Beginners protection:
8 days

See you on the battlefields!

Your Grepolis team


setarile ultimei lumi care urmeaza sa fie deschisa pe .en
 

DeletedUser9489

Guest
Eu zic sa mergem acolo, Vor fi si misiunile insulei inca din prima zi.
 

DeletedUser

Guest
Tox1c sustin parerea ta cu varf si indesat respect asemenea oameni care au drept la replica si gandesc cand au de argumentat ceva.
Bravo exemplu de urmat sper ca toti cei care au probleme cu staful de aici sa spuna ca nu e discretie maxima...
 

DeletedUser

Guest
Daca vroiam sa mergem pe lumi en , puteam sa o facem de mult , dar noi asteptam o lume pe ro , dc tot asteptam in timp ce aia deschid pe banda rulanta nush , si sa nu aud texte ca englezi sunt mult mai multi , las-o in balamuc ... ca sunt 2 luni de cand s-a anuntat deschiderea TAU , ce dreaq suntem tibetani ? deschidem o lume la , nush , 1 an ??

- - - Updated - - -

Tox1c sustin parerea ta cu varf si indesat respect asemenea oameni care au drept la replica si gandesc cand au de argumentat ceva.
Bravo exemplu de urmat sper ca toti cei care au probleme cu staful de aici sa spuna ca nu e discretie maxima...

Multumesc yonut , ma bucur sa vad ca sunt sustinut si de alti si nu sunt singuru cu parerea asta .
 

DeletedUser9489

Guest
Eu nu fac comparatie cu en, ci cu perioada august 2010-februarie 2011, cand s-au lansat 5 lumi(Epsilon, Zeta, Eta, Theta, Iota) in 7 luni. Acum de ce nu s-ar putea?
 

DeletedUser9314

Guest
Fernandocolunga ideea ta de a merge pe acest server .en nu mi se pare buna.
in primul rand e viteza mica si se vor plictisi repede jucatorii iar un al doilea rand cunosc o multime de romani care sau dus pe servere englezesti dar care au jucat doar cateva luni acolo.
singurii care ii stiu eu si joaca pe serverul englezesc este o aly de pe lumea myonia
http://www.grepostats.com/world/en58/alliance/821


dupa parerea mea serverul romanesc este mai palpitan ,daca ma intelegeti.


pana la urma eu nu cred ca e vina adminilor pt ca inca nu sa deschis o noua lume.sunt mai multi factori care influentiaza deschiderea unei noi lumi.
nu doar bati din palme si se deschide lumea , parerea mea
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
Jignirile nu sunt acceptate pe forum, nu puteti discuta civilizat, atunci nu postati, cat despre deschiderea lumii nu a spus nimeni ca se deschide repede, ca se deschide in curand, s-a spus doar ca dorim propuneri pentru setarile urmatoarei lumi si am precizat foarte clar ca nu stim cand se deschide , cine hotaraste cand se deschide? .. simplu, producatorii jocului.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Pe lumile en e si o diferenta care consta in faptul ca ei au alte venituri , prin urmare contu premium pentru ei e ca si cum ne-am cumpara noi un chipicao , deci , practic mai toti joaca cu premium
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9489

Guest
Domnule Mr Jack pana acum, cat de mult s-au implicat in deschiderea noilor lumi staff-ul? Nule pasa nici catusi de putin, nu-i asa, Mr Jack?
Doar tu stii cel mai bine, esti cel mai acreditat sa vorbesti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus