Propunere setari lume noua ( Tau?)

  • Autor subiect DeletedUser10318
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9489

Guest
Tine de altceva...

Haideti sa comparam: Deschiderea lumilor Epsilon, Zeta , Eta , Theta , Iota (.ro)
5 lumi deschise in intervalul august 2010-februarie 2011 (jumatate de an)

Deschiderea lumilor: Omicron, Pi, Rho, Sigma si Hyperborea
5 lumi deschise in perioada 3 aprilie 2012 - 16 ianuarie 2013
 

DeletedUser8418

Guest
Viteza Joc:4
Viteza Unitati:4
Viteza Negot: 2
Bonus de Noapte: Da ( de la ora 00:00 - 08:00)
Grafica de Noapte: Activa
Membrii Alianta: 70
Sistem De cucerire: Vechi
Zei: 5 ( Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades )
Moral: Inactiv
Protectie Incepator:3 zile
Durata de cucerire: 8 Ore
Durata colonizare oraş : 12 Ore
Injumatatirea timpului la unitati: Da

Nimik mai mult,nimik mai putin.Oricum adminii nu iau in considerare aceste propuneri,deci nu va mai bateti capul cu d-astea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu's ce trageti voi cu serverele englezesti!Cred ca ar fi cazul sa va uitati in buzunarele voastre!Deschiderea unor lumi noi este STRICT bazata pe nivelul economic,financiar (sau cum vreti voi sa ii spuneti),al tarii respective!
Mai pe romaneste,orice lume nou deschisa necesita resurse noi financiare!Pentru acoperirea acestui deficit investit(plati ,intretinere servere,etc),cineva trebuie sa plateasca!E,aici e problema,NU as dori sa cred ca voi credeti ca in lumea asta cineva investeste bani pentru placerea unui grup mai mare sau mai mic de jucatori virtuali ,FARA a obtine profit!
Nu mai bateti campii si nu mai coparati severele intre ele!Cine are bani joaca ,cine nu mai asteapta un pic si joaca cand INNO considera ca e profitabil deschiderea unei lumi noi!
E greu de priceput?\

Ca sa fiu mai exact,care crede-ti ca e problema daca eu ,w,x,y,suntem nemultumiti si mergem sa jucam pe grepo.en?NICIUNA,va spun eu ,banii tot acolo se duc;)!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ca sa fiu mai exact,care crede-ti ca e problema daca eu ,w,x,y,suntem nemultumiti si mergem sa jucam pe grepo.en?NICIUNA,va spun eu ,banii tot acolo se duc;)!

in privinta banilor nu te contrazic, dar macar pe .en dai de un staff corect si impartial care respecta intocmai regulile:)
 

DeletedUser

Guest
deschideti lumea pana la vara?:)
o intrebare intrebatoare :)...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pregatim surprize....
de o luna le pregatiti, dar tot in pregatiri sunt surprizele alea.
in fine, de obicei cand nenumaratii jucatori pun intrebarea : 'cand se deschide lumea?' voi veniti de fiecare data cu raspunsu, 'nu stim' e da, asa o fi? oare vine sefu de la inno, cu 5-7 zile inainte de deschiderea noi lumi, si va spune, : peste 5-7 zile deschideti urmatoarea lumea, spor la munca. oare in 5-7 zile se rezolva totul? oare nu trebuie cateva saptamani bune, chiar luni de pregatire,incercari etc a unei lumi pana e pregatita de a fi deschisa? intreb si eu.
pe viitor, cand mai intreaba lumea : cand se deschide noua lume? raspundeti si voi mai corect. ' Stim, dar nu avem voie sa spunem, avem un anumit timp in care putem anunta oficial' ca sincer un astfel de raspuns ar inchide gura la multi dintre fanatici intrebarilor 'cand se dechide lumea'
 

DeletedUser7851

Guest
pe viitor, cand mai intreaba lumea : cand se deschide noua lume? raspundeti si voi mai corect. ' Stim, dar nu avem voie sa spunem, avem un anumit timp in care putem anunta oficial' ca sincer un astfel de raspuns ar inchide gura la multi dintre fanatici intrebarilor 'cand se dechide lumea'

De oare interpretati ceea ce spunem noi?
Cind am spus ca nu stim, chiar nu stim.
Mi-ar fi fost mai usor sa spun "in maxim o luna, o saptamana, etc", dar chiar nu se stie data deschiderii.
 

DeletedUser

Guest
Pe 04 domnu jack a anuntat ca in perioada urmatoare se va deschide o noua lume,zilele au trecut si lumea nu a aparut si nici macar o data nu se stie.deci noi nu avem rabdare sau stafful de aici se joaca cu rabdarea noastra tinandu-ne in joc de glezne cu fiecare afirmatie pe care le posteaza.
 

DeletedUser

Guest
Adica admini testeaza lumea sa nu apara probleme in joc,sper ca stiai si tu asta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3986

Guest
Ieri, 19:32:19 #231
clau cel betiv

Strategos

Adaugă data
30.11.2012
Locaţie
N'ai Tu Treaba
Discuţii
283

Lumea e in teste ai rabdare...

David, mai bine ai tacea, nu mai intra in discutii care te depasesc...
 

DeletedUser

Guest
cand deschideti lumea tau, in noaptea de inviere? sau de 1 mai?, knd vor fii 2-3 pe joc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hai frate deschideti lumea aia odata deja mi sa scarbit de sigma :( bagati sistem vechi de cucerire si aia e ..pt cei care vreti cu revolta e sigma frate numai propuneti aiurea toata lumea asteapta sistem vechi de cucerire ....credeti ca se rezolva anul asta cu lumea tau?=)))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus