Propunere premiu 30 zile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
:-/:-/:-/ vad ca majoritatea au fost de acord cu propunerea mea....se va implementa aceasta propunere?daca da,de pe ce data?:-/:-/:-/
 

Mr Jack

Super Moderator
propunerile sunt transmise mai departe, dar ca o propunere sa fie implementata trebuie sa fie dorite si de comunitatile din alte tari.
 

DeletedUser

Guest
propunerile sunt transmise mai departe, dar ca o propunere sa fie implementata trebuie sa fie dorite si de comunitatile din alte tari.
ok.astept sa vad ce vor spune adminii din germania.va rog sa postat un raspuns la propunerea mea cand aveti rezultatul.multumesc
 

DeletedUser

Guest
din cate vad,premiile la conectare continua au ramas la fel...primim ceea ce ne este dat..pe lumea ny am primit a nu stiu cata oara 20000 resurse.......stiu ca nu este obligatoriu sa il accept...dar de ce am facut acest topic?doar de dragul de a scrie cateva cuvinte aici?domnilor admini.....faceti ceva in legatura cu premiile astea...ori le scoateti de tot,ori ne lasati sa alegem intre 2 premii diverse....inacceptabil sa ma conectez 120 de zile la rand si sa primesc 20000 resurse la fiecare 30 de zile....datimi posibilitatea sa aleg intre 2 premii....
 

DeletedUser2467

Guest
Trebuie sa intelegi ca daca o propunere buna nu este acceptata si de celelalte tari precum si de inno aceasta nu va fi implementat orice ar fi,plus ca din toate propunerile vreti ca jocul sa devina din ce in ce mai usor,cu o apasare de buton sai ai una alta si etc.Consider ca jocul este foarte bine structurat iar recompensele sunt facute in asa fel sa te ajute nu sa te plictiseasca.Si inca ceva poate tie ti se pare boooooring ca primesti acele resurse dar un jucator mai mic cu un singur oras pentru el aceasta recompensa este binevenita si este o binecuvantare spun eu.
Spor la joc!
 

DeletedUser9424

Guest
da:)
ai dreptate

- - - Updated - - -

m-am gandit ca sa se puna pe langa cele 20.000 de resurse,500 de favoruri si 50 de monede de aur si n 1 sau 2 puncte de cultura.
 

DeletedUser10265

Guest
da ar fii foarte bine dc ar da intro luna 50 monezi alta 2 unitati miti alta 20k resurse alta q simturi acutizate alta 1k puncte de batali si reluate astfel jucatori zic eu ca vor fi mai activi si se vor stradui sa ia bonus de 30 zile eu dc as primi ce am scris as fii activ in fiecare zi nici sa mor ca tot sunt activ si atunci! zic eu ca ar fii o ideee buna!
 

DeletedUser9489

Guest
De 3 luni primesc pe Xi 500 favoruri si 20k resurse, total INUTILE!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus