Propunere premiu 30 zile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
tu chiar nu gandesti..ce o sa zica cei de la inno games???mai bine inchide gura decat sa te faci de rusine ...si cate puncte ai vrea??
 

DeletedUser

Guest
va rog sa nu mai postati aiurea.....fiecare poate propune ce vrea...important este sa fim cat mai multi care suntem de acord cu propunerea mea de a fi makar 2 premii,sa putem alege.;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
la fiecare 30 zile sa-ti alegi dintre un pct de batalie primit in atac si unul primit in aparare >)
 

DeletedUser

Guest
"Time is Money".......banuiesc ca pt toata lumea, asa ca mi se pare foarte indreptatita propunerea, premiile ..........mi se par slabute si rarute, dar cred ca o diversificare a premiilor cat si introducerea unor noi premii mai atractive ar duce la mai multa activitate din partea noastra,..............nu este suficienta stimularea competitionala.
 

DeletedUser

Guest
Neaţă Bună . Eu sunt total contra .
De ce? se pare că mulţi , chiar foate mulţi dintre voi nu aţi juca pe versiunea 1 .
Păi , păcat de voi .. Acolo chiar trebuia să munceşti şi pentru resurse , să spargi armată , nu să dai un click două şi gata !
Vreţi atâtea daruri şi versiuni noi , zei noi şi ce mai vreţi , încât jocul şi-a pierdut tot farmecul ..
Voi vreţi să fie din ce în ce mai uşor , păi , or fi nevoie de îmbunătăţiri , dar nu să vă ajute în aşa hal .. Pe versiunea 1 nu existau daruri , sistemul de farmare era .. UNIC ! Trebuia să dai atac să ridici Moralul satului , după jefuire .. timpul până la satul X , întors , etc .. acum , pac pac , vrei resurse dai click .. prea uşor .
hai mai bine să ne dea câte 5 oraşe din start la 13716 puncte şi să ne jucăm ..
CONTRA .
 

DeletedUser

Guest
am jucat pe versiunea 1.....eu personal nu am agreat noile versiuni, imi placea sistemul vechi .........dar la momentul acela parerea mea si a altor n jucatori nu prea a contat, dar e trecut si nu mai conteaza...........acum in prezent mi se pare normal sa stim sa ne apreciem........putem juca "gratis"..... sau pe premii......... si iti garantez eu ca niste premii mai palpabile, sau mai diversificate sunt mai stimulative.......altfel se vor inchide lumi rand pe rand.........se vor deschide lumii..........pe care vor da navala numai din curiozitate ........si vor muri la fel de repede:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca te uitai eu joc de cand e zeta(si mai sunt multi ca mine care au postat aici)...si a fost cu versiunea 1 ,stiu si eu cum era tot,insa este vorba despre premiul la 30 de zile de conectare continua....daca vrei resurse le iei de la sate,nu cred ca vrei sa primesti ca mine,de 3 ori la rand ,cate 20 mii resurse ca premiu la conectare...fiecare are dreptul sa isi spuna parerea
 

DeletedUser

Guest
are dreptate gladyator, eu unul spun ca se poate gasi ceva mai interesant ca premiu, dupa 30 de zile de logare continua, eu am fost in aceeasi situatie cu 20000 de resurse! cred ca se poate gasi ceva mai atractiv,de exemplu, favoruri, monede de aur chiar 100 etc.. deci sunt de acord cu gladyator
 

DeletedUser

Guest
daca te uitai eu joc de cand e zeta(si mai sunt multi ca mine care au postat aici)...si a fost cu versiunea 1 ,stiu si eu cum era tot,insa este vorba despre premiul la 30 de zile de conectare continua....daca vrei resurse le iei de la sate,nu cred ca vrei sa primesti ca mine,de 3 ori la rand ,cate 20 mii resurse ca premiu la conectare...fiecare are dreptul sa isi spuna parerea
Fiecare are dreptul să-şi spună părerea , asta am făcut şi eu .
 

DeletedUser

Guest
am jucat pe versiunea 1.....eu personal nu am agreat noile versiuni, imi placea sistemul vechi .........dar la momentul acela parerea mea si a altor n jucatori nu prea a contat, dar e trecut si nu mai conteaza...........acum in prezent mi se pare normal sa stim sa ne apreciem........putem juca "gratis"..... Sau pe premii......... Si iti garantez eu ca niste premii mai palpabile, sau mai diversificate sunt mai stimulative.......altfel se vor inchide lumi rand pe rand.........se vor deschide lumii..........pe care vor da navala numai din curiozitate ........si vor muri la fel de repede:)
mare dreptate ai,soso
 

DeletedUser

Guest
ar fi mult mai bine sa putem alege ce bonus primim si cred ca cei care se conecteaza continuu si tin jocu in picioare merita ceva mai bun decat cei care intra cand si cand
ar putea fi o chestie de genu la 30 de zile ............la 60 de zile ceva mai bun la 90 de zile ceva si mai bun
astfel se pot face distinctii mai bune
un premiu ar putea fi:un nivel de cultura si cred ca multi ar fi multumiti
 

DeletedUser

Guest
Daca tot sunteti asa vocali la cersit pe extern ,eu as propune altceva!
Sa va alegeti cu ceva premii pe masura activitatii fiecaruia si pe extern ,asa poate va mai scoate cineva la lumina motivandu-va ..si nu numai la cersit si la vot cu prezenta!!
Ce zice-ti ..?aaaa....??
 

DeletedUser

Guest
Bubulica pe extern?........pai mi-ai spus acum cateva zile ca mai rarut e mai dragut.........asa ca pt prezenta activa cred ca trebuie si subiecte incitante........si nu "de amorul artei"...... ci cu finalizare, ca sa merite........................si nimeni nu cerseste nimic, premiul xcum se ofera ....... numai ca noi cerem putina creativitate, vrem sa alegem premiul dupa necesitati si vrem putina diversificare, e ceva gresit?
 

DeletedUser

Guest
Pai da mai soso..subiecte incitante ..dar cum vrei ?/ sa vorbesc doar eu cu Norbit si moderatorii ..?? ne certam pana la urma si ii banez eu pe ei :)
Trebuie sa fie lume ..asa se creeaza subiecte..cat despre rarut ca-i mai dragut >>asta e valabila la cat de des iti vezi soacra:)
Treaba cu finalizarea e mai delicata,depinde de gusturi ;)..ce sa spun..iti poti face rost de un bilet de vacanta..etc...desi vad ca de la un timp e criza..nici bilete de vacanta nu mai dau !
Ba cersiti....atat timp cat exista ceva si se cere altceva..inseamna cerseala...."moneda " ca si motivare exista..insa "insul " doreste si o dansatoare la bara poate ..pana la urma, nu ?
 

DeletedUser

Guest
nop..........."insul" cere sa poata alege dansatoarea.......... nu tipul cu evantaiul, ca daca tot primesc eunucul de 3 x la rand.........iar eu am aer conditionat, devine plictisitor:))
 

DeletedUser

Guest
pentru bubulica:
Acest topic l-am facut dupa ce am vorbit cu un admin despre premiul repetat pe care lam luat.ti se pare normal sa iei 90 de zile ,la fiecare 30 de zile 20000 resurse?mie nu. De asta am deschis acest topic,sa avem posibilitatea de a alege.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus