Propunere premiu 30 zile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
deci, daca la misto se rezuma toata discutia asta...........ce pot sa mai spun:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mi-a venit norocul :))

PE PY
n45lW.png


PE THETA
jXu4M.png
 

DeletedUser

Guest
Eu unul as alege monezile...cred ca sunt mai de ajutor folosirea lor pt a activa ceva premium.
 

DeletedUser

Guest
eu zic ca ar fi mai bine sa lase asa cum e acum... iti pica 20000 de monezi, asta inseamna aproape depozit full, si tot nu sunteti multumiti, trebuia sa jucati pe alpha acum 2-3 ani sa vedeti cat aveati acolo de muncit... acum intri zilnic dai 2 clickuri si gata.. ai resurse / favoruri...
 

DeletedUser

Guest
.......cred ca am putea si noi sa ne alegem ce avem nevoie, eu sincer resurse am zilnic de la mine si favoruri de la zei.............daca tot e un premiu ar trebui ceva ce nu am mereu pe joc.

Propunerea este sa ne putem alege recompensa , sa nu mai fie distribuita aleatoriu.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
A..deci ..soso..mai pe scurt...din alea 3 care se pot alege...tu ai resurse si favoruri..sa inteleg ca vrei DOAR monezi ..NU??
cam asa imi iese mie la sacadere...:D
 

DeletedUser

Guest
si diversificare......ceva gen simturi acutizate.........atacul mirmidonilor.........
ar putea fi ceva de genul:
30 de zile simturi acutizate
60 de zile atacul mirmidonilor
90 de zile monezi..................sau , orice alta combinatie diversificata...............scuza-ma dar resurse si favoruri primesc zilnic, pt asta exista mine, piata si templu:D

....pot veni si cu plagiaturi pt diversificare........e suficient sa intru pe serverele internationale.....ca abunda acolo ideile:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Habar nu am...nici nu am jucat grepolimpiada aia!
Din pdv-ul meu sa se termine o data ca sunt deranjat de aparitia casutei la intrarea pe cont:))
App... mai tine mult ca Olimpiada adevarata a luat sfarsit?
Ia plagiaza tu ceva sa vada si ochiul nostru cu ce sunt dezmierdati playerii vestici !
 

DeletedUser

Guest
sti bine ca nu am voie...............scrie in regulament...........fara copy paste................dar intra din curiozitate la americani..........putina informare nu strica:)............................pt grepo cultura generala:D
 

DeletedUser

Guest
hai mai soso...ce am spus eu cu copy paste??
tradu ,fa adaptare..aia nu se numeste copy....
si posteaza ca si propunere
ce rau sunt!!:p
 

DeletedUser

Guest
bubulica, eu nu sunt formator de opinie..........daca toata lumea vrea ceva, sau vrea mai mult ar trebui sa le vad postarile aici............nu asa ........ unii discuta si in cazul in care se finalizeaza ceva avem pretentii toti,.........sti tu vb aia "la razboi inapoi, la placinte inainte"
..........sunt convinsa ca administratorii pun baza pe ce spun jucatorii.......... dar atunci cand spun............daca mie nu imi pasa de mine, altuia de ce i-ar pasa?.......... e logic :D
 

DeletedUser

Guest
sustin propunerea de a ne alege noi premiul
de res si favoruri santem satui avem si noi d-alea
 

DeletedUser

Guest
Vrajeala!!!

Neaţă Bună . Eu sunt total contra .
De ce? se pare că mulţi , chiar foate mulţi dintre voi nu aţi juca pe versiunea 1 .
Păi , păcat de voi .. Acolo chiar trebuia să munceşti şi pentru resurse , să spargi armată , nu să dai un click două şi gata !
Vreţi atâtea daruri şi versiuni noi , zei noi şi ce mai vreţi , încât jocul şi-a pierdut tot farmecul ..
Voi vreţi să fie din ce în ce mai uşor , păi , or fi nevoie de îmbunătăţiri , dar nu să vă ajute în aşa hal .. Pe versiunea 1 nu existau daruri , sistemul de farmare era .. UNIC ! Trebuia să dai atac să ridici Moralul satului , după jefuire .. timpul până la satul X , întors , etc .. acum , pac pac , vrei resurse dai click .. prea uşor .
hai mai bine să ne dea câte 5 oraşe din start la 13716 puncte şi să ne jucăm ..
CONTRA .

Asa cum spune si colegu', pe la inceputurile mele in jocul asta trageam tare ca sa fac rost de resurse, puncte de batalie etc. acum cu versiunea asta mai noua (chiar daca am fost impotriva ei) e atat de usor incat a devenit plictisitor si dupa cum vad tot mai multi incearca ceva mai greu ca deja aici a inceput sa miroasa a Farm Ville.
-daca,totusi e sa faca ceva pt cei care suntem activi zilnic, sa dea premii ceva de genul care sunt in Grepolympia si punct.
 

DeletedUser9302

Guest
Salut, cel mai bun premiu pentru acele 30 zile de conectare continua este sa primesti o saptamana de cont premium la alegere din cele 5 posiblitati, la 90 de zile conectare continua sa primesti 2 saptamani din cele patru posibilitati deoarece una ai primit-o anterior, si tot asa...
Nu este o pomana si e vorba de intrarea ta in fiecare zi pe cont...
la munca e sa cresti satele si sa le farmezi cum era pe vechea versiune, sa poti face negos nu numai cu resurse si cum faci si cu Neguţător fenician ( piata de resurse, unitati teretre si/sau mitice, nave si vraji)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus