Propunere premiu 30 zile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
stiam ca oltencele sunt mai "fierbinti " dar nici asa cu AC-ul....lasa omul ca stie el ce sa faca>>>>
nu's da am sa i-au un WARN...dar e o treaba aici ..fii atenta la bubu :))
o stiai pe asta ?""" Cat am degete si limba nici o lege nu se schimba ?";)
si la modul serios...pana la urma in viata te multumesti si cu evantaiul...ce toti avem vile si mercedesuri ?

- - - Updated - - -

pentru bubulica:
Acest topic l-am facut dupa ce am vorbit cu un admin despre premiul repetat pe care lam luat.ti se pare normal sa iei 90 de zile ,la fiecare 30 de zile 20000 resurse?mie nu. De asta am deschis acest topic,sa avem posibilitatea de a alege.
Nu mai spune ca ai vorbit cu adminii si te-au pus ei sa faci dezbatere publica tip cerseala..ca ma impusc :))
glumesc evident...dar retine prima parte a frazei!
 

DeletedUser

Guest
era metaforica explicatia Bubulica......suntem in virtual si pot sa vin cu xce exemplu........oltencele sunt fete/femei cu nimic diferite de alte fete/femei, sa nu uiti asta.........faptul ca se da un premiu si nu exista posibilitatea unei alegeri a jucatorului este problema.......nu realul.........ca in real........romanii sunt apreciati ca mana de lucru ieftina, ca nu stiu sa se aprecieze, iar daca unul vrea sa fie apreciat corect, dupa capacitate si prestatie, vine alt roman si se ofera gratis .............. sa ii inchida gura............ca si aici de altfel.
 

DeletedUser

Guest
Si a mea era virtuala soso....virtuala....uite se poate sa doresc si eu un premiu..asa, daca fiecare isi da cu parerea ??\
astept raspunsul tau ca sa pot cere si eu ...nu de altceva ,dar ai spus ca vine unul si se ofera gratis....promit ca nota mea de plata la Norbit va fi mult mai costisitoare!
oltencele sunt fete/femei cu nimic diferite de alte fete/femei, sa nu uiti asta
..ce bine ar fi fost...dar nu e asa ...
 

Mr Jack

Super Moderator
discutiile in doi si socializarea o faceti pe privat, daca aveti propuneri le asteptam cu interes, in rest spam-ul e la alta sectiune a forumului
 

DeletedUser

Guest
pentru bubulica:
Acest topic l-am facut dupa ce am vorbit cu un admin despre premiul repetat pe care lam luat.ti se pare normal sa iei 90 de zile ,la fiecare 30 de zile 20000 resurse?mie nu. De asta am deschis acest topic,sa avem posibilitatea de a alege.

si de ce nu iei monedele?
 

DeletedUser

Guest
E ...domnule Jack,ce sa spun aici aveti dreptate,dar ce nu ati sesizat e ca " am bagat batul prin gard " cu un anumit scop,acela de aduce cat mai multi participanti pe aceasta sectiune si implicit pe extern(ma uit de 30 de minute si 6 persoane urmaresc discutia constant,discutie ce nu era in derizoriu evident)
In incheiere am sa fac si eu o propunere ,asa ca tot nu se va schimba nimic in registrul premii...ca sa fie destul de clar!
Uite propunerea mea pentru aceasta sectiunne ,si Doamne ajuta sa se realizeze:
1-5 zile conectare -1 pizza la domiciliu (plata INNO)
2-10 zile conectare - 50 de EURO in cont (plata INNO)
3-30 zile conectare - Cina cu Catrinel Menghia (plata Norbit)
PS:iti multumesc pentru bunavointa ..dar astea sunt propunerile mele..si te-as ruga sa nu le stergi ..au aceasi valoare ca si a predecesorilor mei!
 

DeletedUser

Guest
stiam ca oltencele sunt mai "fierbinti " dar nici asa cu AC-ul....lasa omul ca stie el ce sa faca>>>>
nu's da am sa i-au un WARN...dar e o treaba aici ..fii atenta la bubu :))
o stiai pe asta ?""" Cat am degete si limba nici o lege nu se schimba ?";)
ca sa sti fetele oltence sunt de treaba am o colega care a venit din Craiova si ma inteleg foarte bine cu ea. Da daca tu nu ai farmec la oltence si la faza """ Cat am degete si limba nici o lege nu se schimba """ nu este asa :. Provine de la un banc cu Bula care contine prostii "cica Bula a trimis un mesaj lu Ceausescu despre ce are bula in pantaloni si acesta ia raspuns cu mesajul """Draga Bula, cat ai degete si limba legea tari nu se schima"""
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma alex ..am spus eu ca nu sunt detreaba ,cum spusei tu ???
Cat despre treaba cu degetele....las-o moarta ...tu tine-o minte ca pe un banc...pentru varsta ta e suficient!!

- - - Updated - - -

discutiile despre premii?

Cred ca glumesti ..NU?? vrei vreun raspuns....nu am raspuns eu ..?
Capitolul premii se va modifica cand imi vor accepta cererile mele...pai,nu sunt si eu OM?
 

DeletedUser

Guest
de ce capitolul asta nu se poate modifica.........stiu ca pe alte servere, pe cele internationale sunt mult mai atractive si cum "se trage cu ochiul" la concursuri si se aduc si la noi pe forum, nu vad de ce nu s-ar inspira mult mai mult.:)
 

DeletedUser

Guest
de ce capitolul asta nu se poate modifica.........stiu ca pe alte servere, pe cele internationale sunt mult mai atractive si cum "se trage cu ochiul" la concursuri si se aduc si la noi pe forum, nu vad de ce nu s-ar inspira mult mai mult.:)

soso....premiile sunt pentru altceva..unii dintre noi le percep total diferit,dar adevarata lor destinatie este de a "momi"!
Acum ca pescar ce sunt..nu pot sa dau la pesti multa momeala ,caci se satura si nu mai mananca din undita ...nada din carlig va deveni neinteresanta si plictisitoare.
Pestii vor ajunge sa stea cu gura cascata ..si bubu pescarul sa le dea papa ..iar ei pas efort fizic..imperechere..si alte alea!!:)
 

DeletedUser

Guest
eu de vreo 3 luni iau numai monede,indiferent de lumea pe care joc
 

DeletedUser7478

Guest
De acord,sa inceteze acordarea random ;) sau nu!,cei care au primit de 3 ori consecutiv recompensa 50 monede de aur nu se agita pe tema asta ,inca spera la a 4' :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus