Propunere premiu 30 zile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
propunerea mea este ca la premiu acela la 30 de zile de conectare sa avem posibilitatea de a alege intre 2 premii ca si in zilele 1-29 de conectare.eu am 90 de zile de conectare continua si am luat de 3 ori pe aceeasi lume cate 20000 de resurse ,ceea ce nu imi pare a premiu,deoarece aceste resurse le puteam lua de la sate daca voiam.de asta as dori ca aici sa posteze toti cei care sunt de acord cu propunerea mea.:|:|:|
 

DeletedUser

Guest
propunerea mea este ca la premiu acela la 30 de zile de conectare sa avem posibilitatea de a alege intre 2 premii ca si in zilele 1-29 de conectare.eu am 90 de zile de conectare continua si am luat de 3 ori pe aceeasi lume cate 20000 de resurse ,ceea ce nu imi pare a premiu,deoarece aceste resurse le puteam lua de la sate daca voiam.de asta as dori ca aici sa posteze toti cei care sunt de acord cu propunerea mea.:|:|:|
cam cu ce ti-ai dori sa fii premiat ???
 

DeletedUser8325

Guest
Interesanta propunere....Dar sa vedem ce iese! :D

In loc de 20.000 resurse sa primesti cadou de la zeul orasului respectiv, 2 unitati mitice(la alegere) sau 1...ori 1.000 pct de batalie...sau o vraja cu care iti dublezi pct de batalie(timp de 6h sau 12h) cand ataci...alt cadou, nu stiu ce s-ar mai potrivi acolo...pt ca 50 monede de aur au fost deja... ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
orice ar fi bun in afara de resurse,zic eu....sunt vraji care sunt acum la grepolympia,care in mod normal nu le putem lua,orice...dupa cum am spus,sa fie 2 ca sa putem alege,chiar daca una e resursele sa mai fie inca una sa avem posibilitatea de a alege.
 

DeletedUser

Guest
eu am prins pe zeta cand am luat 50 monede de aur. deacord
 

DeletedUser

Guest
ce tot atatea bonusuri(premii)...la munca nu la-ntins mana
 

DeletedUser

Guest
mai bine ar scoate administratotii bonusul . prea multe favoruri primite gratis .
 

DeletedUser

Guest
sunt de acord cu 'Gladiator 82'
si as spune ca interesant ar fi mai multe premei ca sa fie la intamplare in fiecare luna..eu am prins pe omicron lumai de 20 k resurse si chiar numi doream asta..
Niste unitati mitice, puteri bonus..'simturi acutizate',aparare troiana ,sau atacul mirmidonilor..de la grepolimpia :))))
astept sa vad ce se va introduce...
 

DeletedUser

Guest
un carnat nu vreti ? sau poate o punga cu naftalina ca sa nu aveti molii in polisuri .
 

DeletedUser

Guest
un carnat nu vreti ? sau poate o punga cu naftalina ca sa nu aveti molii in polisuri .
:p:p DACA NU ESTI DE ACORD SA PRIMESTI ACEL PREMIU POTI VORBI CU ADMINII SA ITI SCOATA PRIMIREA LUI.NOI RESTUL AM VREA SA FIE MAI DIVERSIFICAT ACEL PREMIU,SA PUTEM ALEGE. B-)B-):D;)/B]
 

DeletedUser9537

Guest
deacord ar fi bine sa alegi ori pc de batalie ori favoruri de la zei nu resurse asa la toate zilele
 

DeletedUser

Guest
Deacord Nici resurse Nici Vraji..Macar Monede Si PUncte De Batalie
 

DeletedUser

Guest
orice ar fi bun in afara de resurse,zic eu....sunt vraji care sunt acum la grepolympia,care in mod normal nu le putem lua,orice...dupa cum am spus,sa fie 2 ca sa putem alege,chiar daca una e resursele sa mai fie inca una sa avem posibilitatea de a alege.
INTRADEVAR niste vraji suplimentare odata la 30 de zile ar fi super ( simturi acutizate sau atacul mirmidonilor sau nu stiu , alte vraji) . Asa ca sunt de acord
 

DeletedUser

Guest
exact asta am scris eu la prima pagina ..e o idee bune din partea mea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus