Noua versiune pe lumile vechi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
eu zic sa facem toti reclamatii aicea .. poate stie altul alt email sau altceva ca merita sa incercam ..

InnoGames GmbH
Harburger Schloßstraße 28
21079 Hamburg
Fax: 0049 (0) 40 7889335 21
E-mail: info@innogames.de
 

DeletedUser

Guest
Inca un mic anunt pentru cei ce ati intrebat de "epoca minunilor"

Incepand cu maine, 16 noiembrie, ora 2:00 (dimineata) se va da startul la "epoca minunilor" pe lumiile ce au indeplinite criteriile de incepere.
 

DeletedUser

Guest
Am trimis un e-mail la InnoGames. Astept raspunsul, si il voi posta aici pe acest forum.
 

DeletedUser

Guest
Atunci o sa imi para bine, caci o sa ma las de acest ,,drog" deoarece sunt aproape non-stop pe acest joc, si o sa am mai mult timp pentru viata reala.
Insa sunt foarte suparat.
 

DeletedUser

Guest
:
Text original cioara
dar atunci de ce s-a facut acel chestionar din care reiese ca trebuia sa se tina "cont" de parerea noastra???

cat despre aceste discutii,parerea mea este ca avem totusi dreptul atata tipm cat investim timp si bani in acest joc,sa stim ce se petrece cu noi
Si s-a tinut cont de parerea voastra. Dar nu a zis nimeni ca ea (n.r. parerea) e definitorie. Repet, s-a purtat deja aceasta discutie si nu mai intram in ea...
cum mama dracului s-atinut??? :)
 

DeletedUser

Guest
Tot ce stim, v-am spus deja... Ne pare rau, chiar nu stim nimic sigur, momentan, despre ceea ce se va intampla cu epoca minunilor si cu zeul Hades.

Revenim imediat ce stim ceva, cu informatii.
pai atunci care mai este rostul postarii? sa abateti atentia de la ce se intimpla de fapt? de la bataia asta de joc?
 

DeletedUser7295

Guest
2.14 e mama versiunilor

parca nu stiati mai nimic.... sau vi se mai da ceva info cu portia? :)

nu le da nimeni informatii
akm o saptamana am primit cu totii un mesaj de la Grepolis cu niste intrebari despre 2.0 si la final sa votam dak se baga 2.0 pe lumile vechi.
asa au putut vota si cei care nu au cont de forum
 

DeletedUser

Guest
Da dar, daca votai NUUUU, te mai tot intrebau asa ca ... si in final ramanea NU. Si sunt 100% sigur ca a fost NU.
 

DeletedUser

Guest
Mda... adminii nostri nu au nici o vina.
Cei de la INNO sunt vinovati. Acuma am intrat sa mai trimit niste atacuri pe Grepolis.It , si vad ca si acolo au bagat Versiunea 2.0 pe vechile lumi... pffffff
 

DeletedUser

Guest
nu le da nimeni informatii
akm o saptamana am primit cu totii un mesaj de la Grepolis cu niste intrebari despre 2.0 si la final sa votam dak se baga 2.0 pe lumile vechi.
asa au putut vota si cei care nu au cont de forum

Da mia placut cum au formult intrebarile ca erau sa ma pacaleasca sa votez da In fine cred ca o parte au vrut sa voteze nu si la final au votat da
Incurcata tare ultima intrebare Au facut in asa fel incat daca dai nu sa iasa da
 

DeletedUser4567

Guest
noua versiune

Dar de ce sa dai stergere, off ... ei ne-au oferit un nou tel in jocul asta, acela de a fi cel mai bun constructor :D

p.s ... inceput nou e mai rapid :D

pai daca ne apucam de construit de ce nu schimba si numele jocului
Antiq Constructor dar decat sa ne chinuim intram pe facebook si jucam farmville ca e mai usor, nu dami nici bani, nu schimba nici versiunile cum vor ei =))
cat despre admini, nu e vina lor ci a alora de sus(imi vine sai injur da ma abtin)
care iau bani pe spinarea noastra, dar si adminii vor avea o slujba mai usoara cu doar o versiune de joc
stai ca de acum trebuie sa vina premiile europene ale jocurilor sau ceva de genu
sa vedem cine p..a ii mai voteaza atunci
sa stea sa se uite plangand cum iau alte jocuri premiul gen: travian sau imperia sau mai stiu eu ce :))(farmville=))):D)
 

DeletedUser

Guest
Deci eu va garantez ca jucatori din TOP 10 se vor lasa din fiecare lume (ALPHA... pana la IOTA).
 

DeletedUser7295

Guest
Deci eu va garantez ca jucatori din TOP 10 se vor lasa din fiecare lume (ALPHA... pana la IOTA).

crezi tu k se vor lasa toti jucatori top 10 din toate lumile vechi?
eu iti spun k te inseli !
pe zeta vroiau sa se lase doar dak nu baga 2.0 pe lumile vechi si akm le-a dat motiv sa nu dea stergere cont
 

DeletedUser

Guest
si noi cand putem sa ne apucam de minuni???sa nu spuneti ca trebuie sa asteptam 6 sau 8 luni (nu mai stiu cat sc acolo) ca acum dau stergere cont!:)
 

DeletedUser

Guest
@demian adelina:

Inca un mic anunt pentru cei ce ati intrebat de "epoca minunilor"

Incepand cu maine, 16 noiembrie, ora 2:00 (dimineata) se va da startul la "epoca minunilor" pe lumiile ce au indeplinite criteriile de incepere.
 

DeletedUser

Guest
Pe v.1.x nu cred ca mai se avea rostu sa se mai faca update la ceva , deoarece v.2.x era deja facuta si se mai lucra inca la ea , eu am fost Contra de cand a aparut , dar acum vad ca e o versiune frumoasa , dar mai trebuie lucrat la ea . Deci daca vreti jucati daca nu faceti loc altora ...
 

DeletedUser

Guest
crezi tu k se vor lasa toti jucatori top 10 din toate lumile vechi?
eu iti spun k te inseli !
pe zeta vroiau sa se lase doar dak nu baga 2.0 pe lumile vechi si akm le-a dat motiv sa nu dea stergere cont

Adrian. Majoritatea timpului mi-l petrec pe ZETA. Si cand fac o afirmatie am in spate o informatie pe care ma bazez !
Cate orase imi dai moka daca se lasa 2 jucatori din TOP 10 ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus