Noua versiune pe lumile vechi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Pe v.1.x nu cred ca mai se avea rostu sa se mai faca update la ceva , deoarece v.2.x era deja facuta si se mai lucra inca la ea , eu am fost Contra de cand a aparut , dar acum vad ca e o versiune frumoasa , dar mai trebuie lucrat la ea . Deci daca vreti jucati daca nu faceti loc altora ...
tipic romanesc... daca-ti convine bine, daca nu pa si la gara.... jos palaria, si felicitari pt pct de vedere!!! :)
 

DeletedUser

Guest
ma pun pe socotit...sa vedem...ca tu ma vrei doar enerva!:p....sper....:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Indeplinesti pe Zeta conditiile, baga mare!:eek:

Stiu... dar inca nu pot incepe constructia, deoarece am un plan :p

@adelina: Puncte necesare pentru intrarea în epoca Minunilor Lumii
126.73 mil.- atatea avem pe IOTA / 224 mil. (ne trebuie ca sa incepem).
Iar pe ZETA avem dublu =))
 

DeletedUser5815

Guest
Stiu... dar inca nu pot incepe constructia, deoarece am un plan :p

@adelina: Puncte necesare pentru intrarea în epoca Minunilor Lumii
126.73 mil.- atatea avem pe IOTA / 224 mil. (ne trebuie ca sa incepem).
Iar pe ZETA avem dublu =))

punctajul necesar va scadea in fiecare luna cu 13 mil de puncte pana cand se va ajunge la numarul de puncte care sa permita inceperea minunilor
cu alte cuvinte, pe de o parte lumea creste si pe de alta punctele necesare scad pana cand cele doua se vor intersecta
 

DeletedUser

Guest
deja sunt care au sters conturi,sunt altii care vor sa se lase daca nu se revine la vechea varianta.asta am de gand si eu sa fac.
 

DeletedUser1644

Guest
puteti sa renuntati linistiti de pe acum... nu vor revenii la nimic astia... nu au interesul..:)

daca au avut tupeul sa-si faca nevoile pe 4 lumi de joc considerandu-le neproductive , va dati seama... heh

acu chiar nu mai produc ei un singur cent pe acele lumi de joc... ca ´´fraierii´´ si-au bagat ceva...
 

DeletedUser

Guest
Toata lumea sa trimita e-mail la info@innogames.de
Sau cam asa ceva se numeste e-mailul. Ei au schimbat versiunea.
Administratorii nostri nu au nici o vina.
 

DeletedUser

Guest
Toata lumea sa trimita e-mail la info@innogames.de
Sau cam asa ceva se numeste e-mailul. Ei au schimbat versiunea.
Administratorii nostri nu au nici o vina.

Stai tu linistit, nu s-au deranjat pe triburi cand a fost un super scandal cu abuzurile unor admini locali si tu crezi ca se vor deranja pentru vointa lor de a schimba ceva ...
 

DeletedUser

Guest
Pai cand primesc 5000 de e-mailuri + de pe alte grepolisuri.it,fr, si multe altele, o sa le citeasca. :angry:
 

DeletedUser

Guest
aaa

Tania nu vreau sa am ceva cu tine in mod special,consider ca daca iti place asa de mult versiunea asta noua ,o poti juca pe lumile care au fost de la inceput asa.
Nu inteleg ce rol ai u aici?faci pe avocatul poporului?sau al celor care au bagat aceasta versiune?
Dupa cum bn vezi foarte multa lumea este dezamagita de acest lucru si nu cred ca mai este necesar sa vii si u cu precizari sau explicati ce si cum merge aia.
Te inteleg iti place noua versiune,te apreciez daca vrei sa o joci ,mult succes insa numai fa posturi in topicuri unde lumea si asa este "incordata".
Cat despre ce au spus si ceilalti colegi mai sus,aprob si mergem de "mana"-ori la bal ori la spital.
O seara frumoasa!
 

DeletedUser

Guest
nu se mai schimba nimica Se pare ca nu ii intereseaza soarta jucatorilor ei vor banii
deja la v.2 esti mort fara premium:eek:(SW)
 

DeletedUser

Guest
@ casalotul iti poti exprima opiniile si in mod civilizat fara jigniri. Tu nu esti de acord cu aceasta modificare, e parerea ta si ti-o respectam, de aceea te rugam sa respecti si tu pe ceilalti jucatori de pe acest forum.
 

DeletedUser

Guest
Hoti!!!!vrem versiunea veche!!!

:pro: HOTI :pro: HOTI :pro: HOTI :pro: HOTI :pro:
au manipulat jucatori printr-un singur sondaj de voturi.....
JOS CEI DIN CONDUCERE !!!!:pro:
:pro:VREM LUMEA VECHE:pro:[/QUOTE]
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus