Noua versiune pe lumile vechi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Exista vreo posibilitate de revenire la versiunea initiala? Vreau sa stiu daca mai exista sperante pentru cei care vor sa renunte la joc.
 

DeletedUser

Guest
..

bataie de joc frate..eu nu am chef sa stau sa tot dau scroll pana gasesc un oras..
1TZO18ruMQewy_R4VpOa.png
 

DeletedUser7239

Guest
Hotie

de ce ne-ati mai pus sa votam dk voi tot asta stiati ca veti face , e bataie de joc , si o jignire la adresa tuturor jucatorilor care au nu au fost de acord cu shimbarea asta
daca 51,36% cat a fost procentul pt a nu se schimba versiunea , nu mai inseamna nimik , atunci rezulta ca ne intoarcem undeva in trecut , si ca votul oamenilor nu mai are nici o valoare .

ar fi bine sa refaceti fiecare lume cu versiunea ei initiala , cei care isi doresc neaparat versiunea 2 ii poftesc sa joace pe una din lumile cu aceasta versiune .
 

DeletedUser

Guest
v-ati batut joc de noi pe fata . ne furati ca si guvernul nu stiu cum ii posibil asa ceva ?? daca a iesit ca nu se implementeaza de ce ati implementat??? ca sa nu aveti dumneavoastra doua verisuni de joc de administrat ?? doar una si nu ne luati cu vrajeala ca este spre binele nostru este spre al vostru ca nu mai aveti atata de munca ... sti cati jucatori ati pierdut pe faza asta ... deci pana la urma ii bataie de joc ne furati pe fata
 

DeletedUser

Guest
..

Pai da..cei care joaca versiunea 2.0 pe inca nu au ajuns la atatea orase,si cred ca e usor..sa tot cauti..
Pai si eu mai INTRAM pe telefon cateodata dar acum ma mananca butonul de stergere.
 

DeletedUser

Guest
ar trebui sa facem reclamatii chiar la InnoGammes sa vedem ce se intampla nu voua ca ne duceti cu zaharelul sa vedem daca ei stiu despre asta gata nu mai am cuvinte deloc pentru voi ...
 

DeletedUser

Guest
Gruparile de orase sunt doar una dintre minunatele lucruri pe care le experimentam pe 2.0. Doaaaaaaaar o mica parte! Verificati centralizatoarele la cultura si la negot, sa vedeti frumusete de discrepanta :) Pe 2.0 am abandonat ideea gruparilor de orase, din acelais motiv ca'n pozica de mai sus. Ce bine mergea versiunea veche... aveam stabilitate! Clickul nu era cu surprize. Bineinteles, erorile vor fi rezolvate in timp...
 

DeletedUser

Guest
Exista vreo posibilitate - (exceptand stergere cache, cookies, etc - deja executate) - de a face aceasta versiune sa se "miste" macar acceptabil? Ma refer la nivel de user.
E se misca frustrant de greu....
 

DeletedUser5815

Guest
Gruparile de orase sunt doar una dintre minunatele lucruri pe care le experimentam pe 2.0. Doaaaaaaaar o mica parte! Verificati centralizatoarele la cultura si la negot, sa vedeti frumusete de discrepanta :) Pe 2.0 am abandonat ideea gruparilor de orase, din acelais motiv ca'n pozica de mai sus. Ce bine mergea versiunea veche... aveam stabilitate! Clickul nu era cu surprize. Bineinteles, erorile vor fi rezolvate in timp...

nu inteleg ce e asa suparator la gruparile pe orase ... ba chiar mi se mai simplu asa, cata vreme mi le afiseaza deja grupate
grupe-3.jpg


cat despre cultura, centralizatorul e neschimbat de cand il stiu, iar noua fata a centralizatorului de negot da, a fost oarecum debusolanta initial din cauza diferentelor, dar ne-am obisnuit intre timp
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu stiu daca vreau sa ma obisnuiesc. :) Cred ca voi parasi inno. Sunt pro pentru asta acum. Majoritatea colegilor va decide. Inca mai sunt in stare de soc :) Aveam si eu o lume pe care jucam un joc stabil. Nu mai e.
 

DeletedUser

Guest
Uite o chestie rea,in a fi admin ... Degeaba ii "huiduiti" pe admini nostri,deoarece si ei au primit ordi de la "oamenii culti" din Germania,sau alte tari care se cred mai "culti" daca strica versiunea 1.x.

Pe Alpha s-au sters conturi,pe Beta urmeaza....RAMANETI SI JUCATI VOI,CU ADMINI DIN GERMANIA !
 

DeletedUser

Guest
O mica schimbare:

S-a introdus in joc si noul zeu, Hades.

Mai multe informatii pentru cei ce nu sunteti obisnuiti cu el gasiti pe pagina de ajutor.
 

DeletedUser

Guest
O mica schimbare:

S-a introdus in joc si noul zeu, Hades.

Mai multe informatii pentru cei ce nu sunteti obisnuiti cu el gasiti pe pagina de ajutor.

Adminule :),lasa-ne in pace vreo 2 zile cu schimbarile voastre,ca deja ne-am saturat de ele,e un haos totaal !
 

DeletedUser

Guest
Cu regrete

Cu siguranta mai mult de 50% dintre jucatori de pe beta vor da delete deja au inceput si va urma un imens val ...de delete ...nush cine are de castigat din asta nu cred ca staffu isi doreste asta ...:pro:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus