Noua versiune pe lumile vechi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
vrajeala

sa ramaneti singurei ,,draci,, admini :)) puteti pescui in liniste ca nimeni nu o sa mai faca valuri cu usoare bireme etc.ne retragem in liniste tara lui peste
 

DeletedUser

Guest
totusi nu inteleg de ce asa mare suparare.. odata prins jocul cu 2.0 e usor de jucat si nu prea mare diferenta fata de cel vechi.. are da un minus mare cu mobilul dar in rest? chiar sunt curios ce va supara asa mult..

puteti construi minunea si sa opriti jocul de la o finalitate doar blocand atingerea numarului de 4 minuni..
 

DeletedUser5215

Guest
cea mai mare prostie care se putea face a fost facuta.cine vroi vrsiunea noua putea sa joace pe lumile noi
 

DeletedUser

Guest
Se dezvolta si o varianta mobila ce va aparea probabil in urmatoarele luni...
 

DeletedUser1644

Guest
totusi nu inteleg de ce asa mare suparare.. odata prins jocul cu 2.0 e usor de jucat si nu prea mare diferenta fata de cel vechi.. are da un minus mare cu mobilul dar in rest? chiar sunt curios ce va supara asa mult..

puteti construi minunea si sa opriti jocul de la o finalitate doar blocand atingerea numarului de 4 minuni..

ai mare dreptate... stai jos 4!
 

DeletedUser

Guest
gura

dao dracu de minune ca nu ma intereseaza,daca vroiam sa fiu constructor cumparam caramizi ca sunt mai ieftine si mi faceam piramida in curte
 

cioara

Membru
mdea

totusi nu inteleg de ce asa mare suparare.. odata prins jocul cu 2.0 e usor de jucat si nu prea mare diferenta fata de cel vechi.. are da un minus mare cu mobilul dar in rest? chiar sunt curios ce va supara asa mult..

puteti construi minunea si sa opriti jocul de la o finalitate doar blocand atingerea numarului de 4 minuni..

poi vezi noi nu vrem sa oprim jocul...iar odata ce joci 2 ani pe versiunea 1.x..nu cred ca vrei sa schimbi cva..
 

DeletedUser

Guest
Lumea de joc nu se va opri dupa constructia celor 4 minuni. Nici macar dupa constructia a 7 din 7 minuni.
 

DeletedUser

Guest
pei da.. dar am vazut undeva o discutie asemanatoare.. erau cativa foarte suparati ca jocul ar ajunge la o finalitate.. si ei au decis fiecare sa tinta blocate minunile la level 10 in aliante separate.. si astfel nimeni nu va putea sa aiba 4 sa incheie jocul..

am luat nota 4.. e bine.. --> 1 era la copiat.. 2 lemn tanase.. 3 mi-am scris numele.. 4 am si eu un pct de vedere :)
 

DeletedUser

Guest
nustiu yo dec va plangei ac asa cresteti mai repede ce naiba dc va suparati pe ei ,ei sunt doar cei care ne dau sfaturi nu ei fac jocul !!! scrietilor celor din germania faceti proteste dar nu uratiti forumu cu asemea posturi asta e va place facetio nu avplace lasatio si plecati (asta a fost parerea mea):)
 

DeletedUser1644

Guest
nustiu yo dec va plangei ac asa cresteti mai repede ce naiba dc va suparati pe ei ,ei sunt doar cei care ne dau sfaturi nu ei fac jocul !!! scrietilor celor din germania faceti proteste dar nu uratiti forumu cu asemea posturi asta e va place facetio nu avplace lasatio si plecati (asta a fost parerea mea):)

cata dreptate ai.. pff... filozofule...

uite eu de exemplu am crescut instant de la 1.250.000 la 200 pcte.

ce minunat...:))

traiasca INNO cu ale lor directive... uraaaa
 

DeletedUser

Guest
stiti cv at trebui sa ne lasam toti de joc sa vedem ce fac aia de la INNO inchid jocu nupreacred bag vers 1 pe toate care au fost cu vers 1 dar leau bagat ? eu cred ca da
 

DeletedUser1644

Guest
stiti cv at trebui sa ne lasam toti de joc sa vedem ce fac aia de la INNO inchid jocu nupreacred bag vers 1 pe toate care au fost cu vers 1 dar leau bagat ? eu cred ca da


acu poa sa faca ce doresc... pe mine unul m-au pierdut de musteriu definitiv..:))

sa se fi gandit la consecinte inainte de a face astfel de tampenie...

pot acu sa planteze piramide pe toata harta lumii Alfa ca loc este din plin...:))
 

DeletedUser

Guest
totusi nu inteleg de ce asa mare suparare.. odata prins jocul cu 2.0 e usor de jucat si nu prea mare diferenta fata de cel vechi.. are da un minus mare cu mobilul dar in rest? chiar sunt curios ce va supara asa mult..

puteti construi minunea si sa opriti jocul de la o finalitate doar blocand atingerea numarului de 4 minuni..

Pe alpha dupa ce ca erau asa de active razboaiele le-au oferit cu ver. 2 un motiv in plus sa devina si mai "active" toti concentrandu-se pe minunile lu peste ....

dupa inceput nou, am intrat totusi azi sa vad si eu noile modificari ... bla bla bla nimic diferit fata de ce vazusem pe kappa cu luni in urma unde nu mi-a placut.
 

DeletedUser

Guest
progresam in ...penibil

iti trebuie si o strategie cum sa construiesti:)))))))eu stau poe mod de vacanta ,daca nu se intampla nimic adio, la dracu cu versiunea voastra ma duc in egipt sa demolez piramide
 

DeletedUser6873

Guest
dao dracu de minune ca nu ma intereseaza,daca vroiam sa fiu constructor cumparam caramizi ca sunt mai ieftine si mi faceam piramida in curte

24.gif
24.gif
24.gif
24.gif


Asta mi-a placut sincer:))!


Deja imi vine sa-mi dau stergere cont:)
 

DeletedUser

Guest
da pe beta deja am facuto mai urmeaza pe zeta sa dau sterger cont si ma duc in fata blocului si construiesc piramide ca imi ia mai putin timp
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus