Noua versiune pe lumile vechi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
pai deja bubuie jocul de erori erau si pe v.1 dar nici chiar asa
 

DeletedUser

Guest
zidarul sef

eu stau in vacanta multumita celor care au facut prostia asta pradon ,minunea asta de versiune .care are o casca de vanzare?dau ciment la schimb
 

DeletedUser

Guest
:)) mei mei cati carcotasi.. pe zeta dfin pacate nu sunt asa multi sa isi stearga conturile.. eu ii astept :)) poate asa ajuns si eu in top 10.. si de ce nu poate raman singur in joc.. fac piramide pana ma satur..

cat despre priamide el ofera bonusuri.. cum ar suna o alianta cu bonus ofensiv contra unei aliante cu bonus defensiv..


poate poate ajung in top10 pe zeta.. hai cu delet`ul

dar totusi cam putini care zbiara pe piata.. cred ca sunt sub 5 % .. astpet replici mai intense :)
 

DeletedUser6873

Guest
Uite sa o luam logic, ok?



Versiunea 1.0 a fost versiunea pe care am inceput sa ma joc, pe aia ma obisnuisem, cu toate ca am jucat si pe versiunea 2.0, si jucam si la momentul actual (Lumea My) , mi se parea ok , versiunea 1.0!
Tel? Stiu , te lupti aiurea pierzi/castigi orase sprijini/ataci si atat, si te gandesti, unde este farmecul? Pai farmecul este in colectivul in care te afli si in preajma carora te simti bine!


Versiunea 2.0 are minunile lumi, cateva Update-uri si cam atat! Mi se pare o grafica aiurea! Ma rog, nu comentez mai mult despre versiunea asta pentru ca nu am chef de comentari care sa ma aiba in plin plan pe mine!


Vrei sa joci pe Lumea Eroilor, dute neica , joaca pe versiunea 2.0 si gata, ajungi sa faci Minunile Lumii si joci acolo! Eu sincer nu vreau sa joc pe Lumea Eroilor, ce fac?
 

DeletedUser

Guest
Just-Elite ai dreptate pentru ca poate asa in vers. 3 (care sigur o sa existe) poate o sa putem face noi design-ul constructiilor sa hotaram ce vrem sa facem si dupaia cn stie dam stergere dar nu acum oamni buni e un joc nu-ti place pleaca nu ne stresa si pe noi ca jocurile sunt facute pentru distractie nu pentru a te imbolnavi de inima cand auzi ce vorbesc uni pe aici e chiar ridicol oameni buni e un joc de relaxare nu ne disperati si pe noi , noi vrem sa ne relaxam si cn va pus sa puneti ani in joc ce doamne fereste nu puteati sa lucreati singuti yote na au venit acum pe forum cu prostiile lor
 

DeletedUser6873

Guest
Rares, tu nu cred ca sti ce este acela timp pierdut , si bani aiurea care i-au bagat uni!
Dupa modul in care vorbesti, cred ca nu ai ajuns la 100.000 de puncte cel mult!
 

DeletedUser1644

Guest
Just-Elite ai dreptate pentru ca poate asa in vers. 3 (care sigur o sa existe) poate o sa putem face noi design-ul constructiilor sa hotaram ce vrem sa facem si dupaia cn stie dam stergere dar nu acum oamni buni e un joc nu-ti place pleaca nu ne stresa si pe noi ca jocurile sunt facute pentru distractie nu pentru a te imbolnavi de inima cand auzi ce vorbesc uni pe aici e chiar ridicol oameni buni e un joc de relaxare nu ne disperati si pe noi , noi vrem sa ne relaxam si cn va pus sa puneti ani in joc ce doamne fereste nu puteati sa lucreati singuti yote na au venit acum pe forum cu prostiile lor

tu ai o problema grava tinere... fugi si te trateaza acu cat esti minor,ca dupaia cine stie in ce boala grava dai..:))

ori te consideri tu atat de grozav incat sa ne pui ´´botnita´´ tu noua celor ce am investit ani de zile in rahatu asta de Grepolis...

nu-ti convine sa citesti parerea noastra... dute si uitate la Ice Age si lasane...

defapt noi nu pe tine te bagam in seama pe aici... noi incercam sa transmitem un mesaj celor ce au crezut ca au dreptul sa impuna ceva contrar dorintei jucatorilor,poate le va fi transmis mesajul nostru,sau poate nu!
 

DeletedUser

Guest
Rares, tu nu cred ca sti ce este acela timp pierdut , si bani aiurea care i-au bagat uni!
Dupa modul in care vorbesti, cred ca nu ai ajuns la 100.000 de puncte cel mult!

El are 300 de puncte pe toate lumile :))))


PiEs:
Dar,in acel poll,erau 214 NU si 183 de DA,de ce a fost bagata aceasta versiune?!
 

DeletedUser1644

Guest
nu sunt adeptul jignirilor,inafara ´´caterincii´´ care face parte din exprimarea mea de zi cu zi..:))

dar aveti si voi o mai mare grija la astia de folosesc altfel de exprimari cu menirea de a jigni... ca am observat ca nu se prea iau masuri impotriva celor ce numesc ´´retarzi´´ suav prin alte cuvinte... heh

si sper ca preluati de aici parerile celor ce au renuntat si le transmiteti alora de la INNO... sa vada si ei ca nu e chiar cum vor ei si ca ei vor pierde,nu noi...

noi am pierdut ceva tmp si bani cu jocul lor,dar ei au viitorul Negru daca continua cu astfel de practici...
 

DeletedUser

Guest
Just-Elite ai dreptate pentru ca poate asa in vers. 3 (care sigur o sa existe) poate o sa putem face noi design-ul constructiilor sa hotaram ce vrem sa facem si dupaia cn stie dam stergere dar nu acum oamni buni e un joc nu-ti place pleaca nu ne stresa si pe noi ca jocurile sunt facute pentru distractie nu pentru a te imbolnavi de inima cand auzi ce vorbesc uni pe aici e chiar ridicol oameni buni e un joc de relaxare nu ne disperati si pe noi , noi vrem sa ne relaxam si cn va pus sa puneti ani in joc ce doamne fereste nu puteati sa lucreati singuti yote na au venit acum pe forum cu prostiile lor

Stresez pe cine vreau si cand vreau dragule, am dreptul la opinie avand in vedere ca macar asa de ochii lumii eram in top 10 ;), bani nu ma plang ca am investit, doar 10 E de cand joc si in momentul in care am dat inceput nou mai aveam 1200 monezi.

In ciuda dorintei unor jucatori de a se trece pe ver. 2, cei care au dorit pastrarea ver. 1 au venit cu argumente solide ... aici au gresit adminii, daca nu au luat in considerare si argumentele.

In rest, ura si la gara, fac ce vreau :p, postez unde vreau si cand vreau.
 

DeletedUser6873

Guest
Eu credeam ca a colonizat si el , 10-20 orase si sa adune atat
24.gif
24.gif
! Macar daca ar fi vorbit cu "cap" mai ziceam, dar el la 300 de puncte ce timp pierde?


Sunt curios cata lume poate o sa se lasa de jocul asta!
 

DeletedUser6873

Guest
"Am camile si bistari,
Am femei si lautari"
24.gif
24.gif
24.gif
24.gif
24.gif
24.gif
24.gif
24.gif



Cand ni se poate da o explicatie plauzibila cu ce se va intampla in continuare! Si oare putem vedea rezultatul celuilalt vot?
 

DeletedUser6811

Guest
Pacat

Tot ce stim, v-am spus deja... Ne pare rau, chiar nu stim nimic sigur, momentan, despre ceea ce se va intampla cu epoca minunilor si cu zeul Hades.

Revenim imediat ce stim ceva, cu informatii.

Ajung la concluzia ca tot ce faceti, este o bataie de joc totala. Va apucati sa faceti modificari ale versiunii dar nici macar nu stiti ce urmari au acestea.
Sunt un jucator care am inceput pe lumea Zeta la 3 luni dupa deschidere si am ajuns in Top 10 prin multa munca si multe ore pe zi pierdute (de bani nu mai vorbesc), iar in continuare, ma gandesc cu seriozitate daca sa-mi sterg contul sau nu. Am vorbit cu prieteni din alte aliante si se pare ca si pe lumea Zeta va fi o foarte mare pata gri.
 

DeletedUser6873

Guest
Ajung la concluzia ca tot ce faceti, este o bataie de joc totala. Va apucati sa faceti modificari ale versiunii dar nici macar nu stiti ce urmari au acestea.
Sunt un jucator care am inceput pe lumea Zeta la 3 luni dupa deschidere si am ajuns in Top 10 prin multa munca si multe ore pe zi pierdute (de bani nu mai vorbesc), iar in continuare, ma gandesc cu seriozitate daca sa-mi sterg contul sau nu. Am vorbit cu prieteni din alte aliante si se pare ca si pe lumea Zeta va fi o foarte mare pata gri.

Uipi, am ce sa cuceresc:))!


Catalin, inca nu se stie nimic! Sincer si eu sunt indecis daca sa dau sau nu inceput nu!
 

DeletedUser

Guest
Nu inteleg ce scop a avut poll-ul daca nu se tine cont de el, si se tine cont doar de cele de pe forumurile mai "avansate". Cei din UK au facut un poll, dar au tinut cont si de voturile din alte tari sau doar de ale lor? Daca lor le convine implantarea versiuni 2.0 inseamna ca ne convine si la noi?? Ce e asta?? Am jucat pe ambele versiuni 2.x si 1.x si raman de parerea ca 1.x e mai buna, e mai simpla, motivul pentru care am ales sa joc Grepolis.
E bataie de joc!
 

DeletedUser

Guest
Ajung la concluzia ca tot ce faceti, este o bataie de joc totala. Va apucati sa faceti modificari ale versiunii dar nici macar nu stiti ce urmari au acestea.

Aici te contrazic, nu adminii / moderatorii sunt cei care ar trebuii sa stie ce efect au aceste modificari, ci echipa tehnica din germania, care din x motive s-au grabit intradevar cu aceste modificari fara a testa si vedea efectele. Oricum ar fi, a fost si este o greseala aceasta schimbare ;)
 

DeletedUser6811

Guest
Aici te contrazic, nu adminii / moderatorii sunt cei care ar trebuii sa stie ce efect au aceste modificari, ci echipa tehnica din germania, care din x motive s-au grabit intradevar cu aceste modificari fara a testa si vedea efectele. Oricum ar fi, a fost si este o greseala aceasta schimbare ;)

Nu am vrut sa dau neaparat in Norbit , dar el a cazut la mijloc.
Este o greseala majora a intregii echipe, inclusiv a adminilor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus