News-urile Lumii Hyperborea

  • Autor subiect Porcusorul Mizerabil
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Da. Pai totul incepe de la faptul ca in vacanta ma duc intr-un loc nebunesc si apoi intr-un loc linistit pustiu. Eh si studiez deja tema pt ca ma simt f bine cand imi planific vacanta de vara...In vis dezbateam tema cu o amica si tup (uite, odmm, ici merge tzup!) si tu iti dadeai cu parerea despre unde am putea merge toate 3. Si ma miram de unde pana unde ai ajuns tu experta in plaje pustii.
 

DeletedUser7909

Guest
Daca vrei sa ma iei in vacanta in visul tau te-as ruga sa nu ma lasi acasa cand mergi in locul nebunesc, nu prea sunt omul plajei. Vrei sa mergem in noaptea asta in Tokyo?
 

DeletedUser

Guest
B-) sigur, mai ales ca e gratis si ajungi ca si teleportat. Dar locul nebunesc la care ma gandeam este altul, am fost anul trecut si mi-a ramas in suflet -desi imi depaseste limitele mele , mai ales noaptea- Agia Napa, Cipru. E suprarealist ce e acolo.
 

DeletedUser7909

Guest
Aoleu, ce imagini deocheate imi transmise google cand dadui un search. Nu stiu ce sa zic, dupa ce vazui ce vazui, am convingerea ca o sa vrea si Masculul sa mearga /:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cred ca toti masculii ar vrea acolo. Oricum, e mare panarama. Poti sa stai in drum si sa casti gura si e ca la circ. Vazi plajele. Vezi Coral Bay in Paphos si Island Beach Ayia Napa.

- - - Actualizat - - -

Cineva imi face observatie ca nu ma pasioneaza taramul mioritic... Sigur ca ma pasioneaza!!! Vreau sa vad asa: Sighisoara, Maramures, Bucovina si sa petrec 2 saptamani intr0un sat in Ardeal, IARNAAAAAAAA. Sa fie zapada multa, sa fie Craciun !
 

DeletedUser

Guest
Tokyo. Desi dupa ce am citit Uimire si cutremur am ramas cu o frica fata de japonezi.
 

DeletedUser7909

Guest
Mademoiselle Amelie e slaba de inima si de ego, nu te increde in ea. Te asigur ca atat cat esti cu mine le mancam tot sushi-ul gratis si ei tot vor zambi.
 

DeletedUser

Guest
Daca se lasa cu samuraiala, scot si eu coiful spartan, le trag un "molon lave" :D si pe urma alerg !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Nationalismul din mine solicita inlocuirea coifului spartan cu o ghioaga.
 

DeletedUser

Guest
Pai cred ca putem avea un simplu plici de muste. La ce mari sunt japonezii, e bun si acela.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cel mai relaxant loc pentru mine este Morga .Sa stau asa de-ampulea si sa ma uit la cadavre sa vad care misca!!! Sa numar secundele in gand asteptand sa cada vreun brat dupa masa de operatie! Voi ati sesizat ca mai toate morgile sunt vopsite cu alb ?!! Casa Alba a mortilor .V-ar placea sa locuiti acolo? Sau doar sa mergeti in vacante?hahahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tocmai ma pregatesc sa ma duc acolo! Vezi ca in calitate de oaspete, nu te uiti la nimeni, toti se uita la tine in amanunt, chiar si-n creierul si stomacul tau uneori. Albul era pt contolarea igienei. Iar moartea nu are nimic lugubru. Noi suntem materie. Materia tinde sa se intoarca intotdeauna in forma sa cea mai joasa energetica. In cazul nostru, moartea. (a doua lege a fizicii nu e asta?) In plus, energia nu se pierde (alta lege a fizicii) asadar moartea nu are cum sa fie chiar asa de ...nimic. Tot asa cum dragostea cred ca-i alt soi de manifestare a fortelor van der Vaals. /:) de aia e bine sa te bucuri de un lan de orez fie si-n vis. Stie proba ce stie !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu merg sa veghez in lanul de orez. Te astept.

Tu ai fantezii mai misto ca ale mele.Vrei sa fi sperietoare? :D

- - - Actualizat - - -

Tocmai ma pregatesc sa ma duc acolo! Vezi ca in calitate de oaspete, nu te uiti la nimeni, toti se uita la tine in amanunt, chiar si-n creierul si stomacul tau uneori. Albul era pt contolarea igienei. Iar moartea nu are nimic lugubru. Noi suntem materie. Materia tinde sa se intoarca intotdeauna in forma sa cea mai joasa energetica. In cazul nostru, moartea. (a doua lege a fizicii nu e asta?) In plus, energia nu se pierde (alta lege a fizicii) asadar moartea nu are cum sa fie chiar asa de ...nimic. Tot asa cum dragostea cred ca-i alt soi de manifestare a fortelor van der Vaals. /:) de aia e bine sa te bucuri de un lan de orez fie si-n vis. Stie proba ce stie !
Nu se bucura proba in lanul de orez cum ma bucur eu la aia cu ungiile rosii....hahaha

- - - Actualizat - - -

acolo va fi vacanta finala, nu o rateaza nimeni .|..

Exista si ratangii ,ca la fotbal :D
 

DeletedUser13911

Guest
:-O...hai lasa-ma...cine a sugerat chestia asta?
PS: Merg si eu la Napa....B-)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Masculule, eu sunt gata sa imi asum statutul de sperietoare, dar ti-l recunosti si tu pe cel de cioara?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus