News-urile Lumii Hyperborea

  • Autor subiect Porcusorul Mizerabil
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Stiu ca e cam taraneste ce fac dar va rog sa cititi si rubrica mea de Curiozitati si ...din Grecia Antica. ca...vreau si eu !
 

DeletedUser

Guest
Pe cuvantul meu ca da ! Fara tine, aici e ca iadul fara dracusori! Nimeni nu-si mai vara coada >)
 

DeletedUser

Guest
Haha :)) a trecut ceva vreme , acuma sunt luptator , nu mai sunt spamer :)) ...
 

DeletedUser

Guest
Masculule, o intrebare prieteneasca, fara suparare: fug fetele de tine ? Ti-au scazut actiunile? Ca te vad cam nostalgic o picatura...
 

DeletedUser

Guest
Dar ce am lepra? Sunt doar un barbat care ii place sexul.Sunt singurul oare? :D
 

DeletedUser

Guest
Caruia ii place nu cred. Care vorbeste doar de asta, da N-o lua in nume de rau ! Lasa ca gasim noi o piratesa sa ii vopsim unghiile rosii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu nu cunosc nimic. ...sa ne spui ca sa stim spre ce serai ne indreptam pt rapire. B-)
 

DeletedUser

Guest
Masculule, am pus un pariu cu mine insami. Va trebui sa o scot la cap cu o tema aferenta sexului ! /:) nu porcoasa dar ...pe acolo. De fapt, cred ca deja am ceva in cap !


PS: nicol, te pup !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
IA sa vedem Teutza...reeditezi.."Ce isi doresc femeile"?B-)
ce-isi-doresc-femeile-de-la-un-barbat_9de1905574a677.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eeeee, eu ma refer la faptul ca la rubrica mea cu Curiozitati o sa atac un atare subiect. Cred ca marital. Ca e mai imbracat. Cumva trebuie s-o sucesc... ahaaa, Igor, cred ca stiu cine esti. :"> mi-a picat si mie fisa.
 

DeletedUser13911

Guest
Ciudat..eu chiar ti-am spus cine sunt.....lgor:D
BAh..cine mi-a sters pozica?
 

DeletedUser

Guest
Tatal lor/nostru/vostru credeam ca esti. Dar nu recunoaste ca cine stie. Saracul om m-a intrebat in 2013 daca joc pe Phi si eu doar acum am vazut ca mi-a scris ...
 

DeletedUser

Guest
Sa stii ca nu am jucat pe Phi niciodata. Si nu am raspuns pt ca nu m-am uitat la mesajele private. Doar acum ceva zile le-am vazut. ;) sunt votata !
 
Sus