News-urile Lumii Hyperborea

  • Autor subiect Porcusorul Mizerabil
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Ce se mai aude pe la noi prin ograda:

- - - Updated - - -

Stire de ultima ora,baietii din Le Grande Armee au probleme serioase.Au fost vanduti de fratii lor mai mici...Tinerii rebeli din academia celor din Le Grande Armee si-au creeat propriul drum su cu un nume destul de interesant.
De ce totusi nu au intrat de la inceputul acestui server cu ideeile astea ?? De ce asa transformare?

- - - Updated - - -

jamaicannervos.png


- - - Updated - - -

jamaicannervos3.png
 

DeletedUser

Guest
Lost Legion se cam destrama dupa ce un tradator a pus stapanire,
Alianta lost legion(adevarata) a renascut din cenusa ca pasarea phonix....
 

DeletedUser9247

Guest
Gresesti ,tradatorul a fost dat afara din alianta , iar acum totul este perfect.
Daca curatenia de primavara o percepi ca fiind finalul aliantei....
 

DeletedUser

Guest
A fost tradareeeeee muhahahahhaaa Cine este Iuda ???
 

DeletedUser

Guest
david658.. ce mult imi place ca ai multa imaginatie. Eu nu imi dau seama cum de un om cu atata imaginatie a ales sa joace umilul joc GREPOLIS cand putea sa scri o carte de povesti si sa devi "celebru" un super star :) Nu sa te faci de rahat pe forum-ul extern si pe joc.
 

DeletedUser

Guest
Porcusorule, ai putintica rabdare si nu te grabi ca luminisu' e mai mare decat crezi. Daca pana acum te bazai pe 1 papagal, acum vei descoperi ca-s doi. Ba chiar al doilea e cu mult mai mare decat primul.
 

DeletedUser

Guest
Pacat de cum a ajuns LL actual...uni de acolo ma refer de la spioni din UP si tradatorul de dfa au ajunsa sa creada proprile minciunile si nu incerca tu sa ma vorbesti cu mihai ca nu iti merge cu prietenu meu;)...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Presupun ca Mihai e Porcusorul? De ce sa nu vorbesc cu el? Crezi ca mi-e frica de el? Sau- mai nebunesc gand- de tine ???? Tu ce te guduri asa pe langa el? Te temi de mine si iti pui fundul la aparare? ...pai te temi tu de mine, spionul din UP? Asta e noul refren cu spionul din UP? Ca pana acum erai obsedat de "spionul din centurioni". Vrei sa iti reamintesc celebrul dialog:
"Tu: _ Ala e spion, ala e seful centurionilor.
H: _Bai, ala e frate'miu... "
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mihai e un adevarat jucator nu se coboara la nivelu tau el vorbeste numai cu clasa procilor:)
Draga spiona distrugatoare de alianta din UP.
Ionut o sa zic adevaru...tu vorbeai cu adisoru de destramarea Lost Legion la inceput si stiu bine crezi ca ai scapat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9247

Guest
Dar nu eu eram spionul , cel care va baga voua prostii in cap? :-?
 

DeletedUser

Guest
Da tu esti spionul impreuna cu mihai si adisoru si maryurs si thea doar niste marionetea de-ale voastre...Nici macar nu negi...asta este adevaru dragule...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai davide, vezi cum te mananca pe tine? Scrie clar ca sa se vada, UP = alianta United Power.
Nu de alta, dar hai sa afle si ei ce zici de ei, sa-ti rupa si ei gatul. La cate imbarligaturi ai facut, numai ei lipseau. Ti-ai pus pe urme cateva aliante. Pe toti ii acuzi, pe toti ii amesteci, toti sunt spioni, toti sunt tradatori....numai tu esti Sfantu david nevinovatu'.
 

DeletedUser

Guest
Alianta Lost legion a ajuns pe 1 impreuna cu mn si jucatori adevarati nu cu voi cei 15 tradatori din UP+Dfa...
Dfa ii propuse lui thea mai nou sa fie comandant desigur thea l-a refuzat pt ca asta e si planu:)...
 

DeletedUser9247

Guest
David , si heromarius a fost in UP , face si el parte din plan?
 

DeletedUser

Guest
Mai davide, daca nu stiam ca tu pleci la cuceriri cu 5 sabieri, ma temeam de tine la cata fantezie debordanta ai.
Marele sef, stralucitorul conducator in lumea castravetilor pe vrej!!! Baronul Verzei de Bruxelles...sau de Waterloo, ca e de bon ton cu colegul tau.
 

DeletedUser

Guest
Ce aberanta esti draga eu cu 5 sabieri dar na ce face invidia din om....
Punctu 2.faceti reclama proasta la Lost legion pe forum cat o sa mai continuati?
 

DeletedUser

Guest
Ba chiar asa ai plecat la cucerire si ramasesi cu 3 sau 2. Ca iti tataia fundul pt ca era si zid.
Fac reclama la LL? Nu, eu ma reprezint pe mine si profit de spatiul asta de dat cu capul in pereti si cu sutul in cate un fund care se tot ofera... creat de Porcusor. Ca de asta l-a facut. Sa ne incontram noi si sa rada ceilalti.
Dar daca vrei, putem dezbate si tema piticului si a usii, in viziunea lui Nietzsche. Vrei ?
 

DeletedUser

Guest
Presupun ca Mihai e Porcusorul? De ce sa nu vorbesc cu el? Crezi ca mi-e frica de el? Sau- mai nebunesc gand- de tine ???? Tu ce te guduri asa pe langa el? Te temi de mine si iti pui fundul la aparare? ...pai te temi tu de mine, spionul din UP? Asta e noul refren cu spionul din UP? Ca pana acum erai obsedat de "spionul din centurioni". Vrei sa iti reamintesc celebrul dialog:
"Tu: _ Ala e spion, ala e seful centurionilor.
H: _Bai, ala e frate'miu... "


Salut Thea,pana acum pe "amicul" meu Jamaican98 i-am dat maxim si a cedat nervos. Ce nu cunosc eu cine este cel de al doilea inculpat :|
Banuiala mea ar fi Napoleon. ca si asta era intepat rau de tot la inceput. Zi-ne si noua cine este celalat infractor,nu degeaba am numit topicul news-uri.
 

DeletedUser

Guest
@ Porcusor

Eu de jamaican nu stiu nimic, nu il cunosc. Credeam ca e vba putin de Napoleon. -nici de el nu stiu nimic si nu am avut altercatii sau neintelegeri, doar david a avut-

Al doilea era david -in viziunea mea-.

Dar sunt realista, stiu f bine ca pt altcineva care citeste aici si eu pot fi un la fel de superpapagal. Nu stiu daca la fel de mare ca david pt ca asta e f greu de realizat. Dar nu ma deranjeaza. Cred ca, totusi, pana la urma toti, ne amuzam. Mai mult sau mai putin pe seama altora. :DDDDD Si altii pe a noastra!
 
Sus