News-urile Lumii Hyperborea

  • Autor subiect Porcusorul Mizerabil
  • Data de început

Rareshhh

Membru activ
boisie.gif

Pe aproape doar ca eu sunt mai subtirel si mult mai agil, cam ca asta :
0006.gif
:))
 
Ultima editare:

nicol 10

Stie Tot
:D Cum ai dansat Nikol ,linistit? Ori ai facut playback, ori doar ai mimat :D
Caprioaro?!!! Esti rea. Auzi si tu, sa nu lase lumea sa se distreze cum vrea?!! Bre, tu esti penticostala cumva? Ca doar la aia se practica obiciul ca la nunti toata lumea sa stea si sa asculte prohoade, psalmi si alte balarii ......hahahahahahahaha
asta nu o vazusem :) ti-a raspuns Igor: "lasciv" :D
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Da, sunt o capra /:) Uite aici muzica tziganeasca. Intotdeauna concertele ei sunt sold out cu luni inainte (eu am vrut sa ma duc aici si nu mai erau bilete, invitatzii nimic). Esma Redzepova, artista careia Bregovici i-a furat pe rupte melodii.
[video=youtube;ho8Z76VSMbU]https://www.youtube.com/watch?v=ho8Z76VSMbU[/video]

Nu ma omor dar apreciez.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da.. cum. Ti le vopsim tie . Mi se pare cel mai echitabil. Si daca nu le ai lungi, sa ti le lasi ! Vopsea iti dau eu.
 

DeletedUser

Guest
Sa iti zic ceva frumos...chiar a inceput unul nou. Toata lumea se vaita ca nu e cine stie ce, asa ca i-am trimis pe toti aici . Sunt multumiti toti B-)
 

DeletedUser

Guest
Da.. cum. Ti le vopsim tie . Mi se pare cel mai echitabil. Si daca nu le ai lungi, sa ti le lasi ! Vopsea iti dau eu.

Vezi caprioaro ca si tu ai acelasi tip de fantezii ca mine?!!! Credeam ca sunt singurul cu fantezii tampite .Uite ,ca s anu va certati, una imi picteaza o laba si cealalta ,alta laba .De picior ,de-aia cu 5 des'te :D
 

DeletedUser

Guest
Auzi? Tu stii ca eu inca mai sufar de Sindromul Hanelore? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Neeeee, din momentul in care ai scris "manele" ... m-ai pierdut de fantezoaica. Niet. Nexam. Nothing. Never. OXI
/:) asta daca nu faci misto ca eu tot nu te cred. Tu esti cam drac impielitzat.
 
Sus