Lumea Thebes - Ianuarie 3-13

saca 24

Stie Tot
De la mine n-a invatat nimic,man :)
Eu doar fac putina caterinca aici pe forum,in limita posibilului si a bunului simt ;)
Sunt total anti fake-uri,credema :)

Mai radem,mai glumim,mai zicem niste adevaruri,dar cam atat.
 

DeletedUser16974

Guest
eu zic sa nu-l provoci :))))))) a fost copilul meu pana l-am renegat :)


Hai zi zău cu limba scoasă?:))))) ai uitat ca ai fost la pula mea tot serverul?:))))) Sti si tu bine ca nici nu are rost sa imi consum caloriile aiurea cu chițu asta:)))))
 

DeletedUser16974

Guest
dada bombardier sef care stie doar sa injure si se da mare ca are bani, ca are gold, ca da fake mereu, in plm trebuia sa fie un om bun, inteligent, pacat ca multe lucruri a invatat de la voi :))


Copilu nu esti tu ala ce mi te lăudai pe wapp ca joci din 2010 si ai vreo 10 ani de joc si ai facut o pauză de nu stiu cand si pana la urma din 10 ani de joc ai la activ 1 an:))) Nu te mai da bombardier ca esti mic. Nu are rost sa ne măsurăm fortele:)))))
 

DeletedUser16974

Guest
Ai de morții mei:))))) lasa asa. Nici nu ai gradele necesare sa porti cu mine un dialog băi năpârcă. Dar iti pot promite ca de acum inainte unde te voi prinde o sa te violeze grav de tot.
 

DeletedUser16974

Guest
El are coaie 16 ani si joaca din 2011 adica 9 ani aproape:)))))) in mortii ma-tii de copil prost. Aveai 7 ani si tu jucai grepo ai de morții mei:))))) Esti ceva geniu ?
 

DeletedUser16974

Guest
O am pe ma-ta.ro in pulă. Ai niste sprâncene zici ca sunt piste de avion.
 

DeletedUser16974

Guest
Mars in morții tai de copil ca imi pun mintea cu tine aiurea. Cauti anturaje sa fi băgat în seamă:)))) Te fac prostituata mea pizdă mică
 

saca 24

Stie Tot
Pe Austria si Elvetia circula banii frumos ;)
Deschideti o ,,afacere" daca tot ziceti de prostitutie :) )))
Va mai fac eu rost de doritoare de munca cinstita,nu-i bai :)

Sau deschideti un bordel,cu tot tacamul,legal,fara grija autoritatilor
 

DeletedUser16974

Guest
Asta E bun de futut in cur. :)))) Dacă îl.vezi dezbrăcat il îmbraci inapoi de milă.
 

DeletedUser16184

Guest
Hai zi zău cu limba scoasă?:))))) ai uitat ca ai fost la pula mea tot serverul?:))))) Sti si tu bine ca nici nu are rost sa imi consum caloriile aiurea cu chițu asta:)))))
Manca-mi-ai pula d-aia te-am si renegat=)))) ai invatat,ti-ai luat-o in cap=)))) de cand te-am renegat au ajuns copii sa te provoce=))))
 

DeletedUser16974

Guest
Du-te sa imi sugi pula cu tot cu copiii tai ca si ăștia sunt ca tine.:))))
 

Missis Bella

Membru activ
Intra si tu,si de data asta renunt la hiperactivitate :)
No stress,just for fun ;)

Prieteni pe joc?Hmm..eu zic sa facem un chestionar sa vedem cine e cu mine si cine nu :)))))
Cred c-o sa-mi dea cu virgula :)))
Poate mai tarziu, vedem cine intra ... poate am si eu cativa clienti pentru spam (fake-uri), Inca nu am iesit din starea de confort sau de lene , e asa de bine sa privesti lucrurile din afara . Dar daca gasesti persoane ( fete dragute ) nu ezita sa intrii pe joc . Uite iti fac si reclama pentru fete : Baiat hiperactiv pe joc, frumos, bogat , situatie materiala buna, inimos , suflet mare si plin de iubire , caut partenera de joc grepolis, apoi daca merge bine ne putem juca si in real ...

Sunt ferm convinsa ca sondajul va iesi cu multi prieteni in favoarea ta, uneori ai impresia ca nu esti observat sau apreciat, dar te inseli .
Pupici !
 

saca 24

Stie Tot
Poate mai tarziu, vedem cine intra ... poate am si eu cativa clienti pentru spam (fake-uri), Inca nu am iesit din starea de confort sau de lene , e asa de bine sa privesti lucrurile din afara . Dar daca gasesti persoane ( fete dragute ) nu ezita sa intrii pe joc . Uite iti fac si reclama pentru fete : Baiat hiperactiv pe joc, frumos, bogat , situatie materiala buna, inimos , suflet mare si plin de iubire , caut partenera de joc grepolis, apoi daca merge bine ne putem juca si in real ...

Sunt ferm convinsa ca sondajul va iesi cu multi prieteni in favoarea ta, uneori ai impresia ca nu esti observat sau apreciat, dar te inseli .
Pupici !
Intra lume buna, din cate am auzit eu .
Parca vad ca iar o sa ma joc de-a soarecele si pisica pe serverul asta nou,si-o sa ma trezesc cu mesaje de genul: ,,Cine esti?" ,,Tu sigur ai program" ,,O sa-ti iei bann" ,,N-ai cum sa joci asa,fara boot" :)))

Dai un semn daca intri ;)

Multumesc pentru reclama..
Dar crezi ca s-ar uita vreo grepolitanca la batranu' sacalete? :))))
Totusi,daca tu reusesti sa ma ,,insori" cu postarea de mai sus,te chem la mine la nunta :D
Numa' sa nu ma furi si sa ma duci prin nu stiu ce cuib... :))))
 

Missis Bella

Membru activ
Pai, te pot si insura , mai stiu multe trucuri pentru pacalit fetele ... depinde ce vrei sa faci , sa joci grepolis si/ori sa te joci de-a mama si tata ?

Iti dau raspuns exact peste o saptamana, Daca ai vreun aranjament, nu astepta dupa raspunsul meu.
 

saca 24

Stie Tot
Pai, te pot si insura , mai stiu multe trucuri pentru pacalit fetele ... depinde ce vrei sa faci , sa joci grepolis si/ori sa te joci de-a mama si tata ?

Iti dau raspuns exact peste o saptamana, Daca ai vreun aranjament, nu astepta dupa raspunsul meu.
Sa stii ca e nevoie de apelat la niste trucuri,ca-n ultima vreme cam stau pe uscat,nu pica mai nimic :)))
Cred ca pot juca si grepolis si in paralel sa ma joc de-a mama si de-a tata :))))
Sunt multifunctional..

Astept raspunsul,nu-i bai.N-am niciun aranjament momentan.

Inca ma gandesc la un nume.Sa o iau de la zero.. ;)
 

Agesilaos

Membru activ
Mai mult de jumatate din jucatori doresc asa ceva , poate vreodata vor intelege ca prin acel stres cu fake-uri, nu fac decat sa piarda indirect, jucatorii renunta , unul serios, nu va sta sa piarda timpul pentru cateva orase virtuale, numarul de jucatori va fi mai mic, apar tipurile de aliantele X1, X2, X3... Xn iarasi un dezechilibru de forte. Ar trebui sa va uitati un pic inapoi , la cati jucatori au renuntat din cauza fake-urilor ( nu e cazul meu ) si sa incercati sa schimbati jocul si mentalitatea unora. Eu zic ca se poate, daca se vrea. Nu e important cine castiga si o amarata de coronita virtuala, ci importanti suntem noi si prietenii nostrii .
poate acum multi inteleg ce spui aici dar cand incepe jocul toti se transforma si cuvintele tale devin praf intr`un pustiu pierdut al imperiului roman :)
 

Missis Bella

Membru activ
Macar incerc. Daca reusesc sa schimb mentalitatea unui singur jucator, e un castig , dar daca o luam din start ca nu are rost, atunci nimic nu va iesi bun . Stiu cum este, in special la minuni, toti devin bolnavi de minuni si se tradeaza . Din pacate, un joc care ar fi trebuit sa scoata din jucatori ce e mai bun, scoate ce este mai rau . O sa ziceti ca e un joc de razboi si ca este permis orice: spioni, tradari, minciuni, etc dar inainte de toate e un joc si rolul unui joc este sa ne distreze, nu sa ne dezguste.
Sunt sigura ca inca se poate face ceva pentru joc si o spun din experienta, am jucat aproape un an pe server en, acolo cum s-a putut juca fara fake-uri?
 

Agesilaos

Membru activ
Bella , eu nu am nimic cu tradarile cu spionii si minciunile , chiar pot spune ca asta face jocul mult mai activ e pe undeva ca si in realitate , te poti astepta la orice chiar si de la un prieten in care ai cea mai mare incredere . jocul e facut din dezamagiri si reusite si asta e farmecul lui , problema grava este atunci cand din neputinta sau pur si simplu din cretinism se incep cu aceste fake zilnice si sau nocturne , orgoliile sunt prea mari intre anumiti jucatori pentru a putea accepta o infringere , toti se cred cei mai buni si atunci cand incepi sa vezi ca poate nu este asa se trece la fake . in fine .... o sa intru maine pe joc dar iti spun de acum , romanii nu vor putea fi educati niciodata , o sa`ti amintesc asta peste o luna sau doua cand vor incepe cu fake .
 
Sus