Lumea Thebes - Ianuarie 3-13

DeletedUser6507

Guest
Hai sa fie asediu 6 are,moral inactiv si bonus de noapte de 7 ore:)
 

DeletedUser16184

Guest
Nici gold nici eroi dar tot fake-urile sunt baza :))))))))))))))))
 

DeletedUser6507

Guest
Nu o sa deschida un server fara instante,decat poate un server la 5 ani:)) si ala vai de el.
 

DeletedUser16733

Guest
nu uita ca ei se gindesc cum de pe fiecare serv sa aiba venit, asa o lume cum spui tu, ar fi pentru toti in minus
 

Gymus

Membru activ
Si sa fim seriosi... nimeni nu mai are rabdare de acum 4 ani sa joace fara eroi si fara sfetnici...
 

DeletedUser6507

Guest
Acum 4 ani erau pe putin 3000 jucatori, acum 7-8 ani cand se ajunge la minuni, erau in jur de 2000-3000 jucatori , in 2010 nu mai era loc pe server si erau lumi fara eroi si fara gold instant, doar cu sfetnici .
Prea multe academii si putine aliante asa sa restrans un nr mare de jucatori intr-un nr mai mic.Daca mergeau pe extern din acele academii poate jumate au fi mers,urmand sa se joace doar 30 de juc din 200:)).
 

DeletedUser10468

Guest
Prea multe ideei de la jucatorii fará timp de alocat jocului
 

Agesilaos

Membru activ
:) jocul asta a degenerat de prea multi ani si a ajuns intr`un punct mort . orice se va face jucatorii vechi nu se vor mai intoarce aici , pot sa ma numar si eu , desi uneori ma ia dorul de joc dar imediat imi aduc aminte de cat de josnic sa ajuns pe joc si renunt de a mai incerca sa intru . pe ultima lume de asediu care am jucat aici primeam fake de la 3-4 dimineata,pina seara si tot asa 2 saptamani pina am renuntat la joc . nu e vorba de bani aici fiecare da cu cat are ca daca nu baga aici banii ai cheltuie oricum pe alta prostie deci nu e vorba ca baga 5mii euro sa bage cat vrea cine vrea nu asta e deranjant pentru mine cel putin ci stilul de joc al multora atunci cand te vad activ si cam sti ce sa le faci la navele lor incep cu celebrele fake si atunci stai sau ma rog eu stau si ma intreb pentru ce sa`mi complic viata aiurea pentru un joc daca se joaca in acel stil ? .... prefer jocurile pe PC , war strategy game si first person si timpul imi este incarcat oricum ca tot la 2 ma duc sa dorm cu jocurile alea , nu credca se va schimba ceva pe aici ca sa revin la joc ... ps: de ce scriu aici pai din motivu ala de dorul acestui joc am intrat pe forum ma roade :)
War StrWar Strategy Game
 

Missis Bella

Membru activ
Pe alte servere, jucatorii iau atitudine impotriva celor care dau fake-uri . S-ar putea si aici, un prim exemplu: toti liderii de alianta sa elimine din alianta pe cei care dau fake-uri. Daca se vrea, se pot gasi solutii, mai ales ca de la INNO in acest sens nu va fi rezolvare.
 

Agesilaos

Membru activ
Pe alte servere, jucatorii iau atitudine impotriva celor care dau fake-uri . S-ar putea si aici, un prim exemplu: toti liderii de alianta sa elimine din alianta pe cei care dau fake-uri. Daca se vrea, se pot gasi solutii, mai ales ca de la INNO in acest sens nu va fi rezolvare.
pe server RO ,atitudine ? hahahaha tu spui ce iti doresti dar sti prea bine ca nu vei gasii aici asa ceva , nu va fi niciodata printre romani asa ceva .
 
Sus