Lumea Thebes - Ianuarie 3-13

DeletedUser16980

Guest
Cand jucam si noi o revolta cu setari asemanatoare? :)))

P.S cine se anunta a intra(Aliante) pe Thebes ? ( tin sa precizez ca daca luati in echipa persoane care dau fake toata ziua, nu ne potrivim)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Cand jucam si noi o revolta cu setari asemanatoare? :)))

P.S cine se anunta a intra(Aliante) pe Thebes ? ( tin sa precizez ca daca luati in echipa persoane care dau fake toata ziua, nu ne potrivim)
Va intra Wild-ul:)),maj dintre ei,
 

Agesilaos

Membru activ
Din cate imi aduc aminte chiar pe lumea asta paros tu ai fost o victima a fake-urilor :) cand ati facut mutarea in method,cei din demos au inceput imediat sa va ia la fake-uri(sper sa nu ma insel),ca stiau ca voi ajutand method o sa-i impiedice pe ei, voi fiind jucatori cu vechime si cu capul pe umeri care aveti o viziune asupra jocului mult mai buna decat mine care eram unul dintre cei care conduceam method
da Ragee , cu toate ca jucasem la demos mult timp au pus cainii sa ma tina cu fake cat era ziua si noaptea de lunga :) ce era comic ca aveam oras de trireme mai adusesem vreao 800 bireme pe oras si toata noaptea lovea cu 100 de prastii din ora in ora , desii se stia ca e oras naval si cand am protestat liderii demos cica nu au ce face ca asta nu e fake , hahahahaha , singurul Aristotel cu care am avut ce sa vorbesc , de restul nu mai vreau sa aud ! eu cand am ajuns linga demos mie de Max imi era ca ma va zapacii cu cacaturi dar culmea omul chiar a jucat ok , control port verificare zid si dai cu atacurile nu frectii ca ceilalti de acolo :) . in fine da acolo am renuntat si am zis ca nu mai este de mine jocul asta pe asediu , dar am mai invatat si altceva ca si cei din demos liderii tot curve sunt ca si restul nu era nici o diferenta cu alte aliante , asta ma facut sa plec si sper sa nu mai revin . pe 9 ianuarie cred ca trebuie sa iau liber si sa ma imbat de dimineata si sa ma trezesc pe 10 ianuarie sa nu ma manince prostia din cap sa intru pe joc :) astept o revolta
 
Ultima editare:

DeletedUser16184

Guest
Zdreanță v-am băgat juc in mod ?
Ați avut juc care au pierdut orașe din cauza simulărilor ?

Poate că nu ți-ai luat tu dar au luat alții pt tine :)


Vrei sa revin 10 zile sa vezi cum iară va intra juc in mod ?

Hai sa vedem unde se ajunge.
:))))))))))))) imi iau un hugo si stau pe sezlong si ma uit :)))))
 

DeletedUser16974

Guest
Eu imi fac echipa cu mama lu' ivan si intram sa dam fakeuri
 

saca 24

Stie Tot
Stai la coada ca imi anunt prezenta :))))))) sunt curios daca o sa miste vreo alianta fake-uri sau negative :)))
Nu-i problema daca am ,,concurenta" :)))
Cum aud ca se dau fake-uri,cum intervin :)))
Stii ce-ti ziceam intr-o postarea anterioara ;)
Vreau sa vad un server frumos,fara magarii.Dar daca e cazu',dau de-i zapacesc pe aia care strica jocul.
Acuma zic la modul cel mai serios :)
 

DeletedUser16974

Guest
Pe mine ma doare in pula oricum:)))) Eu dau la oricine mi se rupe pula :)))
 

saca 24

Stie Tot
Misto server ! De ce sa va obositi sa dati fake-uri? Mai bine piratati si voi programe inteligente care stiu sa trimita atacuri non stop .
Chiar ma gandeam sa vorbesc cu un amic,sa faca un program de genul..
Le are cu chestiile astea ;)
O sa infiintez ,,politia fake.urilor" :))))
Cine nu.i cuminte si calca pe bec,o pateste.:)))
 
Sus