Lumea Thebes - Ianuarie 3-13

Missis Bella

Membru activ
Chiar ma gandeam sa vorbesc cu un amic,sa faca un program de genul..
Le are cu chestiile astea ;)
O sa infiintez ,,politia fake.urilor" :))))
Cine nu.i cuminte si calca pe bec,o pateste.:)))
Scrie repede cu ce Id joci ... sa am grija de tine ;). Toti care vreti sa jucati cu fake-uri , scrieti-va Id , aici,sa fiti pomeniti cat mai des .
 

Missis Bella

Membru activ
Lasand gluma la o parte, eu vreau o lume serioasa fara fake-uri, dar daca pe cine mai prind ca da fake-uri va ramane treaz 2 luni cu mine, fut alarme la 2-3 noaptea, ca nu va las eu :))
Mai mult de jumatate din jucatori doresc asa ceva , poate vreodata vor intelege ca prin acel stres cu fake-uri, nu fac decat sa piarda indirect, jucatorii renunta , unul serios, nu va sta sa piarda timpul pentru cateva orase virtuale, numarul de jucatori va fi mai mic, apar tipurile de aliantele X1, X2, X3... Xn iarasi un dezechilibru de forte. Ar trebui sa va uitati un pic inapoi , la cati jucatori au renuntat din cauza fake-urilor ( nu e cazul meu ) si sa incercati sa schimbati jocul si mentalitatea unora. Eu zic ca se poate, daca se vrea. Nu e important cine castiga si o amarata de coronita virtuala, ci importanti suntem noi si prietenii nostrii .
 

DeletedUser16974

Guest
Pardon, sunt mulți care amenință cu fakeuri. Dar sunt putini care chiar stiu sa dea niste fakeuri la stress. Chitule eu zic sa nu ne vorbesti noua ca ne dai tu alarme si din astea ca nu merge. Mai bine fi copil cuminte daca vrei sa mai joci grepolis in pace cu numele asta.

Cum am spus, sunt mulți care amenință cu fake. Dar sunt putini care chiar stiu arta fakeurilor:)))))
 

Missis Bella

Membru activ
Inca nu m-am hotarat..
Posibil sa intru cu un cont nou nout si sa nu stie nimeni. :)
Cred c-ar fi cel mai bine si corect asa.
Parerea mea este sa intrii si sa joci, acum cat esti tanar. Ai o multime de prieteni pe joc , e o lume cu setari bune, macar sa te distrezi . De urmarit, nu o fac pe joc, ci pe statistici.
 

DeletedUser15009

Guest
Parerea mea este sa intrii si sa joci, acum cat esti tanar. Ai o multime de prieteni pe joc , e o lume cu setari bune, macar sa te distrezi . De urmarit, nu o fac pe joc, ci pe statistici.
El e si pe paros
oar minte ca nu e. Sta pe forum aici cat si pe joc dar cu nume de joc secret
Nu cred ca va lasa paros in schimbul la thebes
 

DeletedUser16974

Guest
Nu îl las sa joace pe bătrânul saca ii pun interdictie pe lumea asta. Il las pe forum aici:)))))
 

saca 24

Stie Tot
Parerea mea este sa intrii si sa joci, acum cat esti tanar. Ai o multime de prieteni pe joc , e o lume cu setari bune, macar sa te distrezi . De urmarit, nu o fac pe joc, ci pe statistici.
Intra si tu,si de data asta renunt la hiperactivitate :)
No stress,just for fun ;)

Prieteni pe joc?Hmm..eu zic sa facem un chestionar sa vedem cine e cu mine si cine nu :)))))
Cred c-o sa-mi dea cu virgula :)))
 

saca 24

Stie Tot
Nu am treaba pe Paros.. :)

Trebuia sa ajung intr-o alianta pe Paros, mai demult,dar am fost prins cu alte treburi si n-am putut intra :) (cred c-am mai zis-o)
Poate confirma cineva de pe forumul extern,ca au fost ,,discutii" ;)
Mi-ar fi placut sa intru sa dau o mana de ajutor,asa,de dragul unui server de pe care ma stie persoana in cauza :)))

Ps:

Pont:
Anul 2016
600 de hopliti cu tot cu nava :D
 
Sus