lumea eroilor

  • Autor subiect DeletedUser8252
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Nu era un raspuns direct adresat tie, in acel post. Era o remarca, la modul cat se poate de general. Niciun sfat, pe acolo, desemenea. Nu dau sfaturi gratis. Doar contra cost. Si, sunt scump. Si nu iti permiti.
Tu, fi pregatit. Cu prietenii tai.
Din moment ce forumul asta e folosit pentru a adresa intrebari si pentru a ne informa nu vad rostul postului dvs adresat la modul general...cat despre ultimele dvs remarci...sa fim pregatiti pt ce?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu era un raspuns direct adresat tie, in acel post. Era o remarca, la modul cat se poate de general. Niciun sfat, pe acolo, desemenea. Nu dau sfaturi gratis. Doar contra cost. Si, sunt scump. Si nu iti permiti.
Tu, fi pregatit. Cu prietenii tai.
ce sfaturi sa mai dai tu cand nu stii ce-i aia mentenanta si cand se face update?
 

DeletedUser7253

Guest
Parerea mea este ca aceasta lume de se va deschide este o Lume a Erorilor.
Cateva observatii de care trebuiau sa tina seama geniile Inno:

1. Numai războinicilor care au primit medalia de ”Erou Tactician” li se va permite să se lupte în Lumea Eroilor.
:) Eu nu am asa ceva, pentru ca nu am intemeiat nimic, doar cuceresc. Probabil din ce se anunta nu voi avea acces chiar daca detin si Invingatorul si Stapanul lumii.

2. Cele doua lumi ce au finalizat primele minunile deschizand calea catre lumea minunilor, respectiv Epsilon si Eta, au sistem de cucerire prin revolta. Nu colonizare sistem vechi.

Asadar ca o intrebare cand deschideti lumea eroilor pentru cei ce au castigat acest drept si o merita, cei care au deschis calea catre ea, o lume cu sistemul de cucerire tip revolta.

Pe sitemul asediu, cu tot respectul dar sa jucati voi adminii si conducerea Inno pentru ca este jenant sa apari la rampa cu o asa zisa lume noua ce aduce noutati jocului si sa implementezi regulile vechi nu cele noi pe baza carora s-a si deschis calea catre acea lume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu era un raspuns direct adresat tie, in acel post. Era o remarca, la modul cat se poate de general. Niciun sfat, pe acolo, desemenea. Nu dau sfaturi gratis. Doar contra cost. Si, sunt scump. Si nu iti permiti.
Tu, fi pregatit. Cu prietenii tai.
Tu, fi pregatit. Cu prietenii tai.
Pfffff,:D
 

DeletedUser

Guest
Parerea mea este ca aceasta lume de se va deschide este o Lume a Erorilor.
Cateva observatii de care trebuiau sa tina seama geniile Inno:

1. Numai războinicilor care au primit medalia de ”Erou Tactician” li se va permite să se lupte în Lumea Eroilor.
:) Eu nu am asa ceva, pentru ca nu am intemeiat nimic, doar cuceresc. Probabil din ce se anunta nu voi avea acces chiar daca detin si Invingatorul si Stapanul lumii.

:) zeule B:) ba da ,ai sa ai invitatie..asa au zis ca cei care castiga o lume,infaptuind minunile..sunt automat in Lumea eroilor,stii doar ca au fost ceva discutii intre mine si dom'Norbit legat de bonusurile alea de ar trebuie sa le primiti voi ..invingatorii!!!
2. Cele doua lumi ce au finalizat primele minunile deschizand calea catre lumea minunilor, respectiv Epsilon si Eta, au sistem de cucerire prin revolta. Nu colonizare sistem vechi.
Asadar ca o intrebare cand deschideti lumea eroilor pentru cei ce au castigat acest drept si o merita, cei care au deschis calea catre ea, o lume cu sistemul de cucerire tip revolta.

Pe sitemul asediu, cu tot respectul dar sa jucati voi adminii si conducerea Inno pentru ca este jenant sa apari la rampa cu o asa zisa lume noua ce aduce noutati jocului si sa implementezi regulile vechi nu cele noi pe baza carora s-a si deschis calea catre acea lume
Aici insa ai dreptate ...nu vad rostul ca lumile sa lupte pentru a ridica minunile..si la final...se deschide o SINGURA lume a eroilor,cu setari vechi,si total improprie jucatorilor ce o merita(au luptat si se mai lupta in sistem NOU.....asta meritam!!)
 

DeletedUser

Guest
Si ce se va intampla dupa aceasta lume a eroilor ? Va mai aparea alta ? Sau avem de munca vreo 3 ani pe lumea eroilor ca sa nu ne plictisim ? Sper sa primim pensie dupa cat timp am petrecut pe Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
1. Durata de cucerire va fi de 12 ore.

2. Se vor deschide si alte lumi ale eroilor. Nu e singura.
 

DeletedUser

Guest
Am completat anuntul de pe forum.. Nu cred ca e nevoie si de un altfel de anunt separat, avand in vedere ca e mai degraba o completare, decat o modificare.
 

DeletedUser

Guest
Momentan ne rezumam la lumea asta. Deci, durata cuceririi va fi 12 ore pe aceasta lume.

Si da. Pe lumea eroilor fiecare incepe cu 3 orase.
 

DeletedUser

Guest
"prietenas.".........esti ca si dead ....crede-ma....nu m-ar mira sa iei si pe cont ....iar aia cu "handilau".....e de rau ..mai degraba ai dat tu dovada de asa ceva aici ...
 

DeletedUser7205

Guest
dar cu viteza va ramine aceeasi nu se mai creste deloc?atunci ptr. ce va fi o lume a eroilor?trebuie sa fie ceva diferit fata de celalalte nu numai ca ati bagat un zeu in plus si citeva cercetari in pus la academie...am vazut ca lumea eroilor la servarul starin parca e de 12 la servar si 5-6 la trupe..la noi dc nu se poate?sau noi nu avem asa multi bani ca strainii..
 
Sus